• poniedziałek, 05 marca 2018
  • Dzięki, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Koniec! Jagiellonia pewnie pokonuje Wisłę Kraków i odnosi piąte z rzędu zwycięstwo!

Dwie minuty dolicza arbiter tego spotkania. Nie powinno się tu wydarzyć już nic wielkiego

• 89. min.

Ostatnia już zmiana u gospodarzy. Bodvarsson za Frankowskiego

• 88. min.

Kolejna kartka w meczu. Dla Mitrovicia za faul na Carlitosie

• 86. min.

Spotkanie powoli dobiega końca. Jagiellonia utrzymuje się przy piłce, ale nie dąży do podwyższenia prowadzenia. Piąte z rzędu zwycięstwo gospodarzy jest niezagrożone

• 81. min.

Kolejny Słoweniec na placu gry. Lazarević zmienia Novikovasa

• 78. min.

Novikovas dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Mitrović i głową umieścił piłkę w siatce. Klasyczna akcja i Jagiellonia prowadzi już 2:0!

• GOOOOOOL

78. min.

GOL! 2:0 Jagiellonia!

• 77. min.

Cillian Sheridan melduje się na boisku. Zmienia Bezjaka

• 76. min.

7414 widzów obserwuje na żywo dzisiejszy mecz. Dość niedużo jak na spotkanie tak uznanych drużyn

• 73. min.

Spokojniejszy okres gry, żadna z drużyn nie jest w stanie zagrozić rywalom. Dużo chaosu i przypadkowych zagrań

• 68. min.

10 - 7 w strzałach prowadzi Jagiellonia

• 66. min.

Wisła w natarciu, ale obrońcy Jagiellonii znakomicie się dziś spisują

• 63. min.

Patryk Małecki zmienia Rafała Boguskiego

• PILNE

60. min.

Bezjak otrzymał znakomite podanie od Novikovasa i nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Cuestą!

• 59. min.

Dobre dogranie Carlitosa w pole karne Jagiellonii, ale Pawełek uprzedza rywali. Chwilę później strzał Imaza bardzo niecelny

• 56. min.

Imaz wślizgiem trafił w nogi Novikovasa, a przysięga, że nie było faulu. Sędzia nie dał się nabrać - żółta kartka

• 53. min.

To mogło wpaść! Piłkę głowa do swojego bramkarza zgrał Palcic, ale Cuesta był w innym miejscu. Rzucił się i złapał futbolówkę, ale niewiele brakowało, a byłoby 1:1

• 51. min.

Szansa dla WIsły! Carlitos poradził sobie na lewym skrzydle z Mitroviciem i dograł w pole karne do Imaza. Ten próbował strzelić piętą, ale nie trafił w piłkę.

• 49. min.

Guilherme zagrywa do Bezjaka, ale jego podanie nieco za mocne

• 48. min.

Spokojny początek z obu stron. Piłką wymieniają się głównie obrońcy

• 45. min.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia prowadzi 1:0 po golu Frankowskiego. Wracamy za kilkanaście minut!

• 44. min.

Zawodnicy Wisły próbują szybko odpowiedzieć, ale Jagiellonia skutecznie się broni i czeka na koniec pierwszej połowy

• 41. min.

Piękna dwójkowa akcja zawodników Jagielloni. Guilherme świetnie dograł do Frankowskiego, a ten przy pełnej szybkości uderzył na dalszy słupek bramki Cuesty. Piłka w siatce i 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOOOOL

41. min.

GOOOOOL! Jagiellonia na prowadzeniu!

• 40. min.

Fatalny strzał Boguskiego. Pomocnik Wisły ewidentnie nie trafił w piłkę i przeprasza teraz swoich kolegów

• 38. min.

Tym razem słaby strzał Burligi. Ponad bramką

• 36. min.

Rzut rożny Jagiellonii, piłka spada po nogi Runje, ten uderza - mocno, ale ponad bramką

• 33. min.

Novikovas ładnie zszedł do środka i oddał strzał lewą nogą, ale piłka zatrzymała się na jednym z obrońców Wisły. Chwilę później dośrodkowanie Burligi ląduje w rękach Cuesty

• 32. min.

Atomowy strzał Bezjaka przelatuje nad bramką Wisły. Niewiele brakowało

• 31. min.

Kolejna kartka - dla Novikovasa - za niesportowe zachowanie. Jak na razie więcej kartek niż emocji w Białymstoku

• 29. min.

Wisła utrzymuje się przy piłce i wymienia masę podań, ale nic z tego nie wynika

• 26. min.

Tym razem to Carlitos agresywnie zaatakował Burligę. Sędzia nie miał wątpliwości - żółta kartka dla Hiszpana

• 23. min.

Romańczuk dość brutalnie zaatakował Carlitosa, a ten padł na ziemię z okrzykiem bólu. Żółta kartka dla pomocnika Jagiellonii

• 21. min.

Imaz próbował się przedrzeć w pole karne Jagiellonii, ale obrońcy skutecznie go powstrzymali i rozpoczęli kolejny atak pozycyjny

• 18. min.

Dwa rzuty rożne Jagiellonii nie przyniosły żadnego efektu. Zero zagrożenia dla bramki Cuesty

• PILNE

15. min.

Ależ to była znakomita okazja Carlitosa! Hiszpan znalazł się w sytuacji sam na sam z Pawełkiem, ale uderzył obok bramki!

• 13. min.

Wisła przystąpiła do ataku. Boguski i Cywka próbują swoich sił, ale Pawełek skutecznie interweniuje

• 11. min.

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale obrońcy wykopują piłkę. Było groźnie

• 8. min.

Źle rozpoczyna się to spotkanie dla Wisły. Kontuzjowany Wasilewski zmuszony jest opuścić boisko. W jego miejsce Brlek

• 6. min.

Widowiskowy strzał przewrotką Bezjaka sprzed pola karnego! Piłka przelatuje jednak nad bramką Cuesty

• 5. min.

Jagiellonia wciąż utrzymuje się przy piłce, ale ciężko jej się przedrzeć przez dobrze zorganizowaną defensywę Wisły. Goście dobrze się bronią, ale mają problem z opuszczeniem własnej połowy

• 3. min.

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Bezjak oddał strzał, który jednak został zablokowany. Cuesta łapie piłkę

• Gramy! Jagiellonia od środka

• Piłkarze już na murawie, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego!

• Wisła jest w ligowej tabeli ósma i ma 11 punktów mniej niż jej dzisiejszy rywal. "Biała Gwiazda" jeszcze w tym roku nie przegrała - zanotowała jedno zwycięstwo i trzy remisy

• Po emocjach związanych z wczorajszym meczem Legia - Lech (2:1), dziś czekamy na kolejne wielkie widowisko. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota zdołają przedłużyć zwycięską passę do pięciu wygranych meczów z rzędu? Jeśli tak, ich przewaga nad drugą w tabeli Legią wzrośnie do trzech punktów.

• Dzień dobry! Zapraszamy na mecz 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym lider tabeli, Jagiellonia Białystok, podejmie u siebie Wisłę Kraków.

0
Bramki: Frankowski (41.), Mitrović (77.) Skład: Pawełek - Guilherme, Mitrović, Runje, Burliga - Pospisil, Wlazło, Romańczuk - Novikovas (81. Lazarević), Bezjak, Frankowski (90. Bodvarsson)
Skład: Cuesta - Arsenić, Velez, Wasilewski (9. Brlek), Palcić - Llonch, Cywka - Balleste (80. Brożek), Mitrović, Boguski (63. Małecki) - Lopez