Pogoń Szczecin wygrała z Wisłą Płock [ZAPIS RELACJI]

Koniec meczu! Pogoń wygrywa u siebie z Wisłą i zdobywa cenne trzy punkty.

• 86. min.

Furman uderza ładnie, technicznie i trafia w słupek. Wynik bez zmian

• 84. min.

Frączczak atakuje od tyłu Stilicia i sędzia odgwizduje faul. Będzie okazja na strzał dla zawodników Wisły

• 81. min.

Furman nieprzepisowo zatrzymuje Piotrowskiego. Żółta kartka dla pomocnika WIsły

• 78. min.

Merebaszwili próbuje dryblingu z Rapą, ale Rumun odczytuje jego zamiary i błyskawicznie odbiera mu piłkę. Pogoń skutecznie się broni, Wisła nie odpuszcza

• 74. min.

Zmiany. Zwoliński za Duncana w Pogoni i Merebaszwili za Michalaka w Wiśle

• GOOOOOOL

69. min.

GOL! Pogoń znowu na prowadzeniu! Asysta Buksy i bramka Duncana. 2:1 dla gospodarzy!

• 68. min.

Żółta kartka dla Kante i eliminacja z kolejnego meczu

• 63. min.

Furman dogrywa do Vareli, ale ten nieprzepisowo przyjmuje piłkę ręką

• 61. min.

7:7 w strzałach i 2:2 w strzałach celnych. Także w statystykach remis

• GOOOOOOL

58. min.

GOL! Znakomity rzut rożny Wisły. Łasicki uwolnił się spod opieki obrońców, wyskoczył najwyżej i głową trafił do siatki. 1:1 w Szczecinie!

• 55. min.

Efektowna akcja dwójkowa Pogoni. Delew obrócił się z piłką i sprytnie dograł do Duncana, a ten na wślizgu oddał strzał. Na jego nieszczęście - ponad bramką

• 52. min.

Delew oddał strzał lewą nogą, ale sędzia podnosi chorągiewkę. Spalony

• 49. min.

Wisła od początku przystąpiła do ataku. Ale jest bardzo niedokładna. Stilić źle podaje do Vareli, a Szymański dośrodkowuje prosto w ręce Załuski

Zaczynamy drugą połowę Nunes otrzymuje żółtą kartkę 15 sekund po wznowieniu gry...

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Pogoń wygrywa do przerwy z Wisłą po bramce Drygasa. Wracamy za kilkanaście minut!

• 42. min.

O proszę!

• 40. min.

Mocny strzał Frączczaka zza pola karnego. Piłka przelatuje jednak wysoko ponad bramką Dahne

• 37. min.

Frączczak się nie poddaje. Sunie prawą stroną boiska, ale jest zatrzymywany przez Recę. Rzut rożny nie przynosi skutku - bardzo słabo dośrodkowuje Nunes

• GOOOOOOL

33. min.

Gol... Jednak nie, spalony! Ale sędzia korzysta z VAR-u i... jest bramka! Drygas uderzył prawą nogą i wyprowadził Pogoń na prowadzenie!

• 30. min.

Piłka opuszcza pole karne Pogoni i spada pod nogi Stilicia. Bośniak uderza bardzo mocno, ale równie niecelnie. Próbuje przekonać sędziego, że był rykoszet, ale ostatecznie Załuska rozpocznie od bramki

• 27. min.

Frączczak przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką i dograł lobem do Duncana. Trochę za mocno, piłka w rękach Dahne

• 24. min.

Szymański otrzymał podanie od Recy i dośrodkował w pole karne. Zupełnie nieudana próba kapitana Wisły - Załuska rozpocznie od bramki

• 21. min.

Niezły strzał Nunesa z rzutu wolnego. Piłkę z okienka bramki wybił w ostatniej chwili Dahne

• 19. min.

Tym razem sędzia musiał wyciągnąć żółty kartonik. Reca i Szymański faulują rywali i zostają ukarani

• 16. min.

Brzydkie zachowanie Dominika Furmana. Pomocnik Wisły fauluje Piotrowskiego w środkowej części boiska. Sędzia jak na razie pobłażliwy

• 14. min.

Szaleje z prawej strony boiska Michalak. Tym razem przegrywa jednak pojedynek z Nunesem

• 12. min.

Kolejny popis szybkości Michalaka. Zawodnik Wisły mija Dwaliego i dogrywa w pole karne. Tam jednak Rapa uprzedza Varelę

• 10. min.

Teraz o dośrodkowanie pokusił się Delev. Piłka nie dotarła jednak do żadnego z jego kolegów, ponieważ pewną obroną popisuje się Stefańczyk. Obrońca wybija poza pole karne

• 8. min.

Stilić dośrodkował w pole karne Pogoni, piłkę głową uderza Kante, ale Załuska na posterunku

• 6. min.

Teraz to Wisła przeszła do ofensywy. Michalak pokazał swój potencjał - przedryblował dwóch rywali i podał w pole karne do Stilicia. Bośniak traci jednak piłkę

• 3. min.

Pogoń rozgrywa piłkę i próbuje stworzyć akcję. Duncan oddał strzał, ale został zablokowany

1
Bramki: Drygas (33.), Rasmussen (69.) Kartki: Nunes, Hołota, Frączczak - żółta Skład: Załuska - Rapa, Rudol, Dwali, Nunes - Frączczak, Piotrowski, Drygas (76. Hołota), Delew (86. Matynia) - Rasmussen (70. Zwoliński), Buksa
Wisła Płock
Bramki: Łasicki (58.) Kartki: Szymański, Kante, Furman - żółta Skład: Daehne - Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca - Furman, Szymański - Michalak (73. Merebaszwili), Stilić (89. Zawada), Varela - Kante