Bayern tylko remisuje z Herth± [ZAPIS RELACJI]

0 : 0
Terminarz

• sobota, 24 lutego 2018
  • 91. min.

Zwycięska passa Bayernu zakończyła się więc na 14 wygranych meczach z rzędu. Dzi¶ podopieczni Juppa Henckesa tylko remisuj± z Herth±. Ale ich pierwsza pozycja w ligowej tabeli i tak jest zupełnie niezagrożona

• 91. min.

Koniec meczu! Ależ niespodzianka! Bayern tylko remisuje z Herth± i nie strzela żadnej bramki na swoim stadionie

• 91. min.

¦wietny strzał Robbena, ale jeszcze lepsza interwencja Jarsteina! Bramkarz Herthy z trudem broni strzał Holendra i ratuje swój zespół przed porażk±

Javi Martinez faulowany przed polem karnym Herthy. Będzie szansa na strzał dla Bayernu!

• 87. min.

Robert Lewandowski leży na murawie... Polak chc±c kopn±ć w piłkę uderzył w spód stopy jednego z interweniuj±cych obrońców. Mogło zaboleć. Sędzia jednak nic nie odgwizdał, a akcja toczyła się dalej. Zakończyła się strzałem Vidala zza pola karnego i udan± interwencj± Jarsteina

• 83. min.

Do końca meczu mniej niż 10 minut, a Bayern zupełnie bezbarwny. Coman chwilowo poza boiskiem, jego koledzy nie potrafi± stworzyć już żadnej groĽnej akcji

• 80. min.

Zmiana w szeregach Herthy. Schodzi Salomon Kalou, a wchodzi... były zawodnik warszawskiej Legii - Ondrej Duda

• 75. min.

Tak też się dzieje. Arturo Vidal wchodzi za Thiago Alcantare

• 73. min.

Gra wznowiona po krótkiej przerwie spowodowanej urazem jednego z zawodników Herthy. Szykuj± się kolejne zmiany

• 71. min.

Boisko opuszcza też Thomas Muller. Za niego Sandro Wagner. U rywali Esswein za Plattenhardta

• 68. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie - niedokładny dzi¶ Ribery schodzi, a za niego Kingsley Coman

• 66. min.

Je¶li chodzi o reakcje w polu karnym - Lewandowski jest pod tym względem znakomity. Rafinha do¶rodkował, a Polak uwolnił się spod opieki obrońców, przyj±ł piłkę, momentalnie odwrócił i oddał strzał. Wszystko niemal perfekcyjnie, żeby tylko jeszcze trafił do siatki. A trafił w bramkarza...

• 65. min.

Szansa dla Herthy! Pekarik przełożył sobie piłkę na lew± nogę przed polem karnym Bayernu, czym całkowicie zmylił Ribery'ego, i oddał atomowy strzał. Na jego nieszczę¶cie - mocno niecelny

• 62. min.

Dobrze przyj±ł, odwrócił się, przedryblował kilku obrońców i... strzelił obok bramki. Wprawdzie po rykoszecie, ale wci±ż obok bramki. Nie może się odblokować dzi¶ Lewandowski

• 59. min.

Bayern stworzył już 13 sytuacji bramkowych w tym meczu, a wci±ż nie może trafić do bramki. Gra ewidentnie nie układa się podopiecznym Juppa Heynckesa. Z biegiem czasu będzie coraz bardziej nerwowo

• 56. min.

Lewandowski trafia prosto w bramkarza... Dostał znakomite podanie od Ribery'ego, okiwał jednego z obrońców i znowu nic z tego

• 52. min.

Lewandowski po raz kolejny strzela głow± i po raz kolejny nie trafia w bramkę. Do¶rodkowywał Rafinha

• 50. min.

Alaba z Lewandowskim ustawili się do rzutu wolnego, ale strzał oddał Austriak. Jarstein broni z największym trudem

• 48. min.

Lewandowski faulowany w okolicach ¶rodkowej linii boiska. Bayern zacz±ł akcję, ale wci±ż jest niedokładny i Hertha odzyskuje piłkę

Piłkarze już na boisku. Zaczynamy drug± połowę! Oby ciekawsz±

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bayern do¶ć niespodziewanie nie zdołał jeszcze strzelić żadnej bramki i remisuje z Herth± 0:0. Wracamy za kilkana¶cie minut!

• 44. min.

Trudne chwile Bayernu. Teraz to oni nie mog± wyj¶ć z własnej połowy. A Hertha atakuje. Czyżby niespodzianka przed przerw±?

• 42. min.

Rzut rożny dla Bayernu kończy się niecelnym strzałem Hummelsa

• 40. min.

Robben dograł do Mullera, a ten do¶rodkował w pole karne... prosto pod nogi obrońcy

• 37. min.

Genialna akcja Bayernu zakończona fiaskiem! Lewandowski znakomicie dograł do wychodz±cego Robbena, ten przytrzymał piłkę i oddał j± do Ribery'ego, a Francuz maj±c przed sob± tylko bramkarza uderzył wysoko nad poprzeczk±. Ma czego żałować Francuz

• 35. min.

Robben do¶rodkowuje - niedokładnie. Ribery podaje - za mocno. Bayern ci¶nie, ale brak dokładno¶ci w jego grze. Hertha imponuje za¶ pewno¶ci± w defensywie

• 31. min.

Robben przedryblował kilku obrońców i podał do Alcantary. Hiszpan oddał atomowy strzał, lecz piłka zatrzymała się gdzie¶ w g±szczu obrońców.

• 29. min.

Hummels do¶rodkowuje do kompletnie niepilnowanego Lewandowskiego. Niestety, trochę za wysoko i Robert uderza nad poprzeczk±

• 26. min.

Bayern ma ponad 80 %25 posiadania piłki, a mimo to nie potrafi trafić do siatki. Aktywni s± Ribery i Robben, ustawiać próbuje się Lewandowski, ale na tablicy wyników wci±ż 0:0

• 22. min.

Ribery wyszedł na czyst± pozycję i strzelił obok bramki, potem Muller niedokładnie dograł w pole karne. Chwila przerwy po faulu na Kalou

• 18. min.

Ależ okazję zmarnował teraz Lewandowski! Polak był sam na sam z bramkarzem Herthy i strzelił prosto w niego. Wci±ż bez bramek na Allianz Arena

• 15. min.

Zamieszanie w polu karnym Herthy! Jeden z obrońców wybija piłkę z linii bramkowej. Bayern ci¶nie, gol wisi w powietrzu

• 13. min.

Atomowy strzał Thiago Alcantary zza pola karnego! Piłka przelatuje jednak obok prawego słupka bramki Jarsteina

• 9. min.

Bardzo niedokładne podanie Thomasa Mullera do Thiago Alcantary. Hertha zaczyna od autu, ale najprawdopodobniej nie utrzyma się długo przy piłce

• 8. min.

Obrońcy Herthy podaj± piłkę na swojej połowie, s± przytłoczeni wysokim pressingiem Bayernu. Piłkę szybko odzyskuj± gospodarze i już buduj± kolejn± akcję

• 5. min.

I już pierwszy strzał Roberta Lewandowskiego! Polak uderzył głow± po do¶rodkowaniu Alaby, ale bramkarz go¶ci broni z największym trudem

• 3. min.

Bayern otrzymuje się przy piłce i próbuje zbudować groĽn± akcję. Jak na razie obrońcy Herthy s± jednak bardzo czujni i nie daj± się zdominować faworyzowanym rywalom

• Gramy! Bayern od ¶rodka

• Piłkarze już na boisku, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego

• W dzisiejszym meczu zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Tak prezentuje się pełny skład Bayernu:

Ulreich - Rafinha, Hummels, Suele, Alaba - Martinez, Alcantara - Robben, Mueller, Ribery - Lewandowski

Oto skład Herthy:

Jarstein - Pekarik, Stark, Torunarigha, Plattenhardt - Darida, Lustenberger - Leckie, Lazaro, Kalou - Selke

• Faworytem dzisiejszego spotkania jest Bayern. Każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo mistrzów Niemiec będzie traktowany jako spora niespodzianka

• Hertha radzi sobie dużo gorzej - zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli Bundesligi, a w ostatnich szesciu meczach zdobyła tylko sze¶ć punktów

• Bayern walczy dzi¶ o 17.(!) kolejne zwycięstwo. W ostatnim spotkaniu Monachijczycy bez żadnych problemów (5:0) poradzili sobie z tureckim Besiktasem w 1/8 Ligi Mistrzów, a wcze¶niej na krajowym podwórku pokonali Wolfsburg i Schalke - oba mecze wygrali 2:1.

• Dzień dobry! Zapraszamy na spotkanie 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, w którym faworyzowany i głodny kolejnych zwycięstw Bayern Monachium podejmie na swoim stadionie stołeczn± Herthę