Bayern wygrał z Mainz. Lewandowski grał niedługo [ZAPIS MULTIRELACJI]

Hertha - Hoffenheim 1:1

Schalke - Werder 1:2

Wolfsburg - Stuttgart 1:1

Dziękujemy za relację.

Nic z tego nie będzie. Koniec meczu. Bayern wygrywa zasłużenie, choć nie był to łatwy mecz. Lewandowski dziś głównie odpoczywał. Przez 30 minut miał jedną dobrą sytuację.

• 88. min.

W Mainz goście grają bezpiecznie, czekając na gwiazdek. Jeszcze rożny dla Mainz

• 81. min.

Akcja Mainz, piłka po strzale Muto wpadła nawet do bramki, ale był spalony.

• 77. min.

Bayern nie zwalnia. tym razem Rodriguez. Znów dobrze golkiper Mainz.

• 74. min.

Pierwsza dobra okazja Lewandowskiego. Strzał Polaka wybroniony przez Zentnera

• 70. min.

100%25 sytuacja Mainz. Quaison dogrywał z boku. Pika prawie leciała do bramki, wystarczyło lekko ją trącić. Berggreen spóźnił się o sekundę.

• PILNE

63. min.

Jest zmiana w Bayernie. LEWANDOWSKI wszedł za Wagnera.

• 61. min.

Groźnie po rzucie wolnym Mainz. Z piłką lecącą wzdłuż bramki Bayernu minęli się wszyscy. Najbliżej był Diallo.

• 55. min.

Ulreich szybszy od Muto. Napastnik Mainz byłby sam na sam.

• 52. min.

Ribery sam na sam z Zentnerem. Francuz przekombinował.

• 51. min.

Teraz dużo emocji pod bramką Ulreicha. kapitalna parada bramkarza.

• 49. min.

Znów podobna akcja, w końcu uderzał Rodriguez, dobijał Ribery, bez efektu.

• 49. min.

Tiki-taka w polu karnym Mainz. Z 7 lub 8 podań Bawarczyków, nikt nie chciał strzelać.

Rozpoczęły się 2. połowy w 5 spotkaniach Bundesligi.

• 22. min.

WBA wygrywa z Southampton 1:-0. Krychowiak mecz ogląda z trybun. Udo jeszcze mocno zbite. To treningów wróci w środę. Tu więcej w rozmowie ze Sport.pl

• 45. min.

Rodriguez z 2. golem w trzecim kolejnym meczu. Sędzia zaprosił zawodników na przerwę.

• 44. min.

James Rodriguez przyjął piłkę klatką na 7. metrze od bramki Zentnera i uderzył ją z powietrza. Wpadła tuż przy słupku.

• GOOOOOOL

44. min.

I jest 0:2 w Mainz!!!

• 42. min.

Radość z trafienia w szeregach Bawarczyków po tym trafieniu była spora. To dla mistrza kraju nie jest najłatwiejsze spotkanie.

• 35. min.

Ribery dobija do 100 trafień w Bundeslidze. Jeszcze trzy i będzie miał co świętować.

• 33. min.

Franck Ribery mocno uderzył zza pola karnego. Piłka wpadła tuż przy słupku. 2. gol Francuza w sezonie.

• GOOOOOOL

32. min.

GOOOOOL!!! Dla Bayernu

• 1. min.

Początek meczów.

• Mecz Mainz - Bayern do obejrzenia w Eleven Sports 1.

• Dobre wiadomości dla kibiców czekających na Łukasza Fabiańskiego. Polak w podstawowym składzie Swansea na wyjazdowy mecz z Leicester City.

• Robert Lewandowski (Bayern), Rafał Gikiewicz (Freiburg), Marcin Kamiński (Stuttgart) siedzą na ławce rezerwowych. Bartosz Kapustka (Freiburg), Jakub Błaszczykowski (Wolfsburg) poza kadrami swoich zespołów.

• Na razie nie mamy jednak dobry wiadomości dla polskich kibiców, gdyż żaden z naszych zawodników nie znalazł się w pierwszym składzie.

• Na początek przed nami mecze niemieckiej Bundesligi.