Paulinho uratował Barcelonę. Krychowiak na zero z tyłu [MULITRELACJA]

• sobota, 16 września 2017

Zakończyły się mecze w lidze angielskiej. Dla nas najważniejsze jest, że West Brom z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie nie stracił dzisiaj bramki i zremisował z West Hamem 1:1.

Crystal Palace 0 - 1 Southampton

Huddersfield 1 - 1 Leicester

Liverpool 1 - 1 Burnley

Newcastle 2 - 1 Stoke

Watford 0 - 6 Manchester City

West Brom 0 - 0 West Ham

• 84. min.

Paulinho bohaterem Barcelony! Piłkarz, z którego szydzono po transferze z ligi chińskiej dzisiaj może okazać się bezcenny! Barcelona bliska zdobycia trzech punktów.

• 63. min.

Piłka odbijała się w polu karnym, przejął ją Sergi Roberto, który doskonale wypatrzył Denisa Suareza. Młody Hiszpan pięknym strzałem pokonał bramkarza.

• 45. min.

Barcelona przegrywa do przerwy z Getafe 0:1. Piłkarze Dumy Katalonii schodząc do szatni miny mają nietęgie. Zdają sobie sprawę, że dzisiaj grają słabo.

• 40. min.

Gaku Shibasaki cudownym strzałem z woleja pokonał Ter Stegena! Barcelona przegrywa, a przez 40 minut oddała tylko jeden celny strzał.

• 45. min.

W Anglii przerwa:

Huddersfield 0 - 0 Leicester

Newcastle 1 - 0 Stoke

Watford 0 - 3 Manchester City

• GOOOOOOL

33. min.

Fantastyczny początek sezonu w wykonaniu Manchesteru City. Dwie bramki Sergio Aguero dają prowadzenie drużynie Guardioli w spotkaniu z Watford. Zanosi się na to, że City pozostanie niepokonane.

• 1. min.

Zaczął się mecz Getafe - Barcelona.

• 45. min.

Przerwa w meczach Bundesligi! Bayern 2-0 Mainz, Frankfurt 0-1 Augsburg, Werder 1-1 Schalke, Stuttgart 1-0 Wolfsburg.

• 42. min.

Stuttgart prowadzi z Wolfsburgiem po golu Chadraca Akolo. W podstawowym składzie gospodarzy gra Marcin Kamiński, natomiast Jakub Błaszczykowski jest poza kadrą gości ze względu na uraz.

• 1. min.

Zaczęły się mecze Premier League! West Bromwich Albion z Grzegorzem Krychowiakiem w podstawowym składzie gra z West Hamem United.

• We Włoszech trwa przerwa w starciu Crotone z Interem (0-0).

• W Hiszpanii zakończył się już jeden mecz - Levante zremisowało 1-1 z Valencią. O 16.15 rozpocznie się mecz Getafe z Barceloną, a później starcia Betisu z Deportivo i Atletico Madryt z Malagą. Atletico otworzy dziś swój nowy stadion - Wanda Metropolitano.

• W Niemczech trwają mecze Bayernu z Mainz (1-0, gol Arjena Robbena), Werderu z Schalke, Stuttgartu z Wolfsburgiem i Eintrachtu Frankfurt z Augsburgiem (0-1).

• O 16.00 rozpoczną się również inne mecze Premier League: Huddersfield - Leicester, Liverpool - Burnley, Newcastle - Stoke i Watford - Manchester City.

• Dzień dobry! Zapraszamy na multirelację piłkarską. W podstawowym składzie West Bromwich Albion znowu zobaczymy Grzegorza Krychowiaka. Początek spotkania z West Hamem United już o 16.00.