Audi Cup. Bayern nie strzelił gola. Napoli ma trzecie miejsce [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• środa, 02 sierpnia 2017

Bayern przegrał pięć z ostatnich sześciu sparingów. W Monachium na Audi Cup nie strzelił nawet gola.

Koniec! Bayern przegrywa z Napoli w meczu o trzecie miejsce towarzyskiego turnieju Audi Cup.

• 88. min.

Jeszcze jeden strzał Milika. Polak nieczysto trafił w piłkę, a ta przeleciała obok słupka.

• 81. min.

Milik oddał strzał z rzutu wolnego. Niewiele zabrakło, ale jednak zabrakło. Gola nie ma.

• 78. min.

Arkadiusz Milik na boisku! Napastnik reprezentacji Polski zmienił Piotra Zielińskiego.

• 74. min.

O! To idealnie podsumuje dzisiejszy mecz. Vidal w akcji:

• 70. min.

Niewiele dzieje się w drugiej połowie tego meczu.

• 64. min.

Kilka zmian w obu zespołach. Na boisku wciąż Piotr Zielinski. Na ławce: Lewandowski i Milik.

• 60. min.

Bramka Napoli:

• 58. min.

Mertens szuka swojego gola. Próbował rozwiązać akcję sam, ale trafił w boczną siatkę.

• 56. min.

Mertens wpadł w pole karne i przytomnie wyłożył piłkę do ustawionego na 13. metrze Giaccheriniego, który płaskim strzałem podwyższył na 2:0!

• GOOOOOOL

55. min.

2:0!

• 50. min.

Tillman oddał strzał z okolic szesnastego metra. Bramkarz na posterunku.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min.

Przerwa. Bayern przegrywa po pierwszej połowie z Napoli w meczu o trzecie miejsce turnieju towarzyskiego Audi Cup.

• 42. min.

Spokojniejszy fragment na Allianz Arena. Przypomnijmy jak bramkę zdobyło Napoli:

• 38. min.

Dwie wspaniałe interwencje obrońców Napoli. Bayern kolejny raz nie dał rady się przedrzeć.

• 34. min.

Jeszcze jeden strzał Renato Sanchesa. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

• 28. min.

Piękny drybling Zielińskiego w środku pola. Rywal musiał zatrzymać go faulem.

• 25. min.

Potężna bomba Sanchesa w kierunku Sepe. Piłka przeleciała nad bramką.

• 23. min.

Mertens urwał się obrońcom i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Früchtl na posterunku.

• 20. min.

Mecz wygląda podobnie do tego wczorajszego z udziałem Bayernu. Napoli cofnęło się odrobinę i czeka aż bezradny Bayern "zapodaje" się na śmierć.

• 15. min.

Früchtl obronił strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale wobec dobitki Koulibaly'ego był bezradny.

• GOOOOOOL

14. min.

GOOOOOL!! 1:0 dla Napoli!!!!

• 13. min.

Jeszcze jedna okazja dla Bayernu! Vidal mocno uderzył, a bramkarz wypluł piłkę przed siebie. Po chwili naprawił swój błąd.

• 11. min.

Napoli odpowiada! Insigne tylko musnął piłkę i Callejon był sam na sam z bramkarzem! Zabrakło centymetrów, aby oszukać bramkarza.

• 8. min.

Kapitalne podanie Renato Sanchesa do Tillmana, ale Maggio bardzo dobrze ubiegł go wślizgiem. Zablokował strzał młodego zawodnika Bayernu.

• 3. min.

Sanches naciskał rywala na połowie gości. Niechcący uderzył go nogą w głowę, gdy ten upadł na ziemię.

• 1. min.

Zaczęli!

• Carlo Ancelotti oszczędza piłkarzy przed sobotnim meczem z Borussią Dortmund o Superpuchar Niemiec.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu o 3. miejsce w turnieju Audi Cup pomiędzy Bayernem Monachium a Napoli. W pierwszym składzie gości znajduje się Piotr Zieliński, a na ławkach rezerwowych obu zespołów zobaczymy Roberta Lewandowskiego oraz Arkadiusza Milika.

Napoli
Bramka: Koulibaly (14.), Giaccherini (55.) Skład: Sepe (Rafael 46.); Maggio (Hysaj 61.), Maksimovic (Chiriches 61.), Koulibaly, Ghoulam (Rui 46.); Zielinski (Milik 78.), Diawara (Allan 61.), Hamsík (Rog 46.); Callejón (Jorginho 61.), Mertens (Pavoletti 78.), Insigne (Giaccherini 46.)
Skład: Früchtl - Kimmich, Süle (Awoudja 82.), Mai, Friedl - Sanches, Rudy (Fein 82.) - Coman (Crnicki 63.), Vidal (Tolisso 64.), Tillman - Wintzheimer (Ribery 61.)