Puchar Konfederacji 2017. Rosji z Nową Zelandią zabrakło skuteczności (ZAPIS RELACJI]

• sobota, 17 czerwca 2017
  • 93. min.

Koniec meczu. Ekipa Czerczesowa wygrała 2:0, ale kibice zapamiętają też mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. Starcie z Meksykiem i Portugalią będą dla Sbornej trudniejsze.

• 92. min.

Prawie 3:0, ale w sytuacji sam na sam nie popisał się Bukharov.

• 89. min.

Trzy minuty doliczone. Rzut rożny dla Rosji

• 86. min.

Rosja ma ochotę na trzeciego gola. Trwają ich niebezpieczne ataki. To strzelał Smołow, to z wolnego dośrodkowywał Żirkow.

• 81. min.

Znów akcja Smołowa, ale tym razem Bucharow nie trafił na piątym metrze w piłkę. Zabrakło centymetrów i byłoby 3:0

• 76. min.

Po trafieniu Boxalla, Rosjanie w tarapatach. Gdyby nie reakcja obrońcy stojącego tuż przy słupku, byłaby kontaktowa bramka.

• 75. min.

Wreszcie zaatakowali goście. Konkretnie, groźnie strzelał Thomas. Akinfjejew wybił na róg.

• 67. min.

Smołow podał do Samiedowa, ten odegrał mu w pole karne na piąty metr. Pozostało trafić na praktycznie pustą bramkę.

• GOOOOOOL

67. min.

Gol dla Rosji - Smołow!!!

• 60. min.

Aleksandr Samedow uderzył technicznie. Piłka minęła poprzeczkę nowo zelandzkiej bramki o kilkanaście centymetrów.

• 60. min.

Znów wolny dla Rosji. Dziś po stałych fragmentach stwarzają niewielkie zagrożenie.

• 57. min.

Nudniejszy fragment spotkania. Zza pola karnego uderzał Gołowin, Ktoś z górnej części trybun może zabrać piłkę do domu.

• 53. min.

Połoz w znakomitej akcji. Próbował zdobyć bramkę po technicznym strzale z dystansu. Marinović wybił piłkę do boku, tam już czekał Smołow. Uprzedził go obrońca gości.

• 48. min.

Marinović obronił kapitalnie! Najpierw mocno i pod poprzeczkę strzelał Połoz, potem dobijał Erokhin

Początek drugiej połowy. Gol Glushakova jednak potraktowany jako samobójcze trafienie Michaela Boxalla

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Rosja miała kilka znakomitych sytuacji. Wykorzystała tylko jedną. Na razie więc 1:0

• 41. min.

Wolny dla Rosji, z lewej strony pola karnego. Bez efektu.

• 37. min.

Statystyki: 7:4 w strzałach. Te po stronie Nowej Zelandii bez zagrożenia

• 33. min.

Oto i strzelec pierwszego gola dla Rosji na Pucharze Konfederacji.

• 30. min.

Strzelcem, po rozegraniu na jeden kontakt, Glushakov. Pomocnik przerzucił piłkę nad bramkarzem, ta odbiła się jeszcze od słupka, ale interweniujący obrońcy i sam strzelec wepchnęli ją do bramki.

• GOOOOOOL

30. min.

Rosja z goolem!

• 29. min.

Smolov na spalonym, był sam na sam z Marinoviciem i trafił, ale gol nie został uznany!

• 26. min.

Stadion w Sankt Petersburgu budowano 10, lat, koszt 1mld $, ale prezentuje się przyzwoicie.

• 23. min.

Teraz to Rosjanie z dystansu. Pod bramkę Nowej Zelandii zapędził się Georgiy Dzhikiya

• 19. min.

W akcji znów ekipa Nowej Zelandii. Może ich ataki pozycyjne nie są najgroźniejsze, ale przed chwilą z dystansu strzelał Wood

• 19. min.

Dla Rosji to pierwszy mecz od stawkę od 20 czerwca 2016 roku. Od starcia z Walią na ME 2016 (0:3) Sborna na 9 spotkań wygrała tylko 3!

• 17. min.

Strzał Wooda zablokowany. Teraz rzut rożny.. i pierwsza interwencja Akinfiejewa

false
  • 16. min.

Rzut wolny dla gości. Tuż przed linią pola karnego...

• 15. min.

Stadion w Sankt Petersburgu, to arena przyszłorocznego mundialu. Na meczu gospodarzy kompletu dziś nie ma.

• 12. min.

Znów okazja dla Rosji. Znów przyjezdnych ratuje Marinović. Bramkarz Nowej Zelandii będzie miał dziś sporo pracy.

• 9. min.

W sytuacjach bramkowych 3:0. Gol dla faworyta meczu wisi w powietrzu. W GR. A grają też Portugalia i Meksyk

• 5. min.

Słupek po strzale Georgija Dzhikiya (Rosja), to już druga dobra okazja dla gospodarzy.

• 1. min.

Stanisław Czerczesow na ławce trenerskiej Rosji w stylowym błękitnym garniturze.

• 00:00

Niebawem mecz Rosja - Nowa Zelandia. Na stadionie w Sankt Petersburgu do kibiców przemówił prezydent Władymir Putin oraz szef FIFA Gianni Infantino.