• niedziela, 14 maja 2017
  • Legia Warszawa odnosi najwyższe zwycięstwo w tym sezonie i wciąż pozostaje w walce o mistrzostwo Polski

Koniec meczu!

• 88. min.

Odjidja dostał daleką piłkę, poczekał na Kazaiszwilego, który mając przed sobą jedynie bramkarza, po raz pierwszy w sezonie trafił do siatki!

• 88. min.

GOOOOOOL! Kazaiszwili!

• 87. min.

Legia spokojnie utrzymuje się przy piłce i nie forsuje tempa. Graczom Termaliki też się już nie chce grać

• 84. min.

Odjidja próbuje wpisać się na listę strzelców, ale chyba dziś mu się to nie uda. Bardzo nieudany strzał Belga sprzed pola karnego

• 81. min.

Dalekie podanie Odjijdy do Hlouska, Czech dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale piłka ląduje w rękach Treli

• 78. min.

Znakomity strzał Szymańskiego i jeszcze lepsza obrona Treli. Za chwilę Jodłowiec uderza ponad bramką

• 74. min.

Hamalainen odebrał piłkę Osyrze, przez co miał przed sobą jedynie Putivtseva. Poszedł w prawą stronę i oddał delikatny strzał. Piłka wtoczyła się do bramki obok bezradnego Treli

• 74. min.

GOOOOOOOL! Hamalainen!

• 73. min.

Stefanik podał długą piłkę do Misaka, ten zdołał oddać strzał, ale niecelny

• 71. min.

Radović opuszcza plac gry, w jego miejsce Tomasz Jodłowiec

• 70. min.

Kolejna groźnie zapowiadająca się kontra gości i po raz kolejny nic z tego nie wynikło. Tym razem Dąbrowski zatrzymał Misaka

• 69. min.

Zmiana w Termalice. Kędziora za Nowaka

• 67. min.

Hamalainen okiwał kilku rywali, podał do wychodzącego na sam na sam Radovicia, ale Serb na minimalnym spalonym

• 64. min.

Kazaiszwili za Guilherme

• 63. min.

Misak próbował strzelać sprzed pola karnego, ale Malarz bez problemu łapie piłkę

• 62. min.

Kontra Termaliki, ale piłka poza boiskiem. Rzut rożny + zmiana: Gutkovskis za Kupczaka

• 60. min.

Zmiana w Legii. Schodzi Nagy, za niego Szymański

• 55. min.

GOOOOOOOL! Guilherme! Brazylijczyk strzelił w prawą stronę, Trela wyczuł jego intencje, ale piłka po jego palcach wpadła do siatki!

• 55. min.

Rzut karny dla Legii! Dawid Nowak dotknął piłki ręką!

• 52. min.

Węgier wszedł w pole karne, minął bramkarza i wbił gola do pustej bramki. Jeden z obrońców Termaliki próbował ją jeszcze wybić sprzed linii bramkowej, ale nieudolnie. 3:0!

• 52. min.

GOOOOOOOOOOL! Nagy!

• 51. min.

Kupczak strzela sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie

• 47. min.

Ale szansa dla Termaliki! Dośrodkowanie w pole karne Legii, żaden zawodnik nie dotknął piłki, lecz to zmyliło Malarza, którzy zatrzymał piłkę praktycznie na linii bramkowej

• Zaczynamy drugą połowę!

• 47. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 47. min.

Duże zamieszanie w polu karnym Termaliki, ale ostatecznie Trela wybija piłkę

• 45. min.

Żółta kartka dla Jovanovicia za faul na Kopczyńskim

• 43. min.

Odjidja cofnął się w swoje pole karne i powstrzymał groźnie zapowiadającą się akcję gości

• 40. min.

Hlousek pognał teraz lewą stroną boiska, dośrodkował po ziemi, ale i Radović i Guilherme minęli się z piłką

• 37. min.

Ale okazję zmarnował Guilherme! Aż Odjidja się z niego śmieje! Brazylijczyk wszedł z lewej strony w pole karne, miał przed sobą tylko bramkarza, a strzelił tak, że piłka o mało co nie wyszła poza linię boczną

• 34. min.

Ambitnie walczył teraz Kopczyński, ale sędzia odgwizdał faul

• 31. min.

Mocny strzał Nagy'ego, ale minimalnie obok bramki

• 28. min.

Odjidja dostał piłkę od Guilherme, w znakomitym stylu wszedł w pole karne i podał do czekającego Radovicia, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce

• 28. min.

GOOOOOOOOL! Radović!

• 25. min.

Zupełnie nieudane rozegranie. Obrońcy Termaliki zażegnali zagrożenie

• 24. min.

Jędrzejczyk faulowany przed polem karnym rywala. Będzie groźny rzut wolny

• 23. min.

Obrońcy Termaliki wymieniają się głównie podaniami na swojej połowie. Tak Legii nie zagrożą

• 20. min.

Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale jeden z napastników Termaliki na spalonym

• 16. min.

Termalica dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Malarz jest zupełnie bezrobotny. Legia stworzyła za to już kilka groźnych okazji

• 14. min.

Ależ szansa dla Legii! Świetne dośrodkowanie Odjidjy, znakomita główka obroniona przez Trelę i niecelna dobitka Guilherme

• 13. min.

Nikt nie dosięgnął dośrodkowanej piłki. Malarz od bramki

• 12. min.

Odjidja fauluje Misaka przed własnym polem karnym. Będzie okazja dla gości

• 9. min.

Piłka przez dłuższy czas znajdowała się przed polem karnym Legii, dopóki nie przejął jej Dąbrowski. Obrońca minął dwóch przeciwników, pognał przez całe boisko, ale źle podał do Guilherme

• 5. min.

Guilherme wykonał dwa słabe rzuty rożne, ale tym razem dośrodkował z lewego skrzydła znakomicie. Najwyżej wyskoczył Hamalainen, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Legia już na prowadzeniu!

• 5. min.

GOOOOOOOOOL! Hamalainen!

• 2. min.

Termalica utrzymuje się przy piłce, zaliczyła nawet jedno dośrodkowanie, ale niedokładne

• Zaczynamy!

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w ramach 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Magiery muszą zwyciężyć, jeśli chcą się liczyć w walce o mistrzostwo Polski

0
Bramki: Hamalainen 5', 74', Radović 28', Nagy 52', Guilherme 55' (k), Kazaishvili 89' Skład: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Hamalainen - Guilherme (Kazaishvili 64'), Odjidja-Ofoe, Nagy (Szymański 60') - Radović (Jodłowiec 71')
Skład: Trela - Szarek, Osyra, Putivtsev, Guilherme - Kupczak (Gutkovskis 62'), Stefanik - Fryc (Peda 46'), Jovanović, Misak - Nowak (Kędziora 68') Żółte kartki: Jovanović, Osyra