La Liga. Malaga - Barcelona. Sensacja! Barcelona przegrywa z Malagą. Sport.pl - To jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 08 kwietnia 2017
  • 90. min. + 3

Koniec meczu! Barcelona nie potrafiła wykorzystać remisu Realu Madryt. Przewaga "Królewskich" w tabeli powiększyła się o jeden punkt.

• GOOOOOOL

90. min.

Malaga! Co za kontratak! Jony dostał piłkę w polu karnym i wyprowadził gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie. Barcelona bezradna!

• 83. min.

Przewaga Barcelony w posiadaniu piłki jest miażdżąca. Ale co z tego?

• 78. min.

Barcelona miała swoją szansę z rzutu wolnego. Piłka była ustawiona tuż przed polem karnym, ale Messi trafił prosto w mur.

• 76. min.

Malaga świetnie prezentuje się w defensywie.

• 70. min.

Piłka w bramce Barcelony, ale gola nie ma. Spalony. To mógł być koniec marzeń o punktach dla "Dumy Katalonii", a powtórki pokazały, że gol powinien być uznany.

• PILNE

64. min.

Neymar nie wytrzymał! Druga żółta kartka dla Brazylijczyka i Barcelona w osłabieniu!

• 58. min.

Gra w środku pola, Barcelona męczy się niemiłosiernie.

• 52. min.

Barcelona cały czas w ataku, goście próbują odwrócić losy meczu, ale nie potrafią przedostać się przez defensywę gospodarzy.

Czas na drugą część gry!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Maladze.

• 39. min.

Barcelona ruszyła do odrabiania strat, ale ma duży problem z szczelną defensywą Malagi.

• GOOOOOOL

32. min.

Sensacja w Maladze! Barcelona przegrywa z 15. zespołem La Liga. Sandro Ramirez wyszedł sam na sam i z dużym spokojem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

• 22. min.

Goście mozolnie budują swoje akcje w ataku pozycyjnym.

• PILNE

16. min.

Suarez dostał doskonałe podanie z głębi pola, wyszedł sam na sam z Kamenim i przegrał pojedynek z Kameruńczykiem. Barcelona powinna prowadzić!

• 12. min.

Świetne przyspieszenie Barcelony! Neymar do Messiego, ten do Suareza, ale Urugwajczyk na spalonym. Przynajmniej zdaniem sędziego, bo powtórki pokazały, że gra powinna być kontynuowana.

• 7. min.

Faworytem spotkania jest Barcelona. Zespół Luisa Enrique zajmuje drugie miejsce w tabeli, Malaga jest na 15. miejscu w tabeli La Liga.

• 5. min.

Spokojny początek spotkania w Maladze.

• 1. min.

GRAMY!

• Real Madryt remisował z Atletico 1:1 i stracił w końcówce dwa punkty. Jak poradzi sobie Barcelona? Zapraszamy na naszą relację! Walka o mistrzostwo Hiszpanii trwa!