Borussia Dortmund wygrała. Manchester United uratował remis w 94. minucie! [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 04 kwietnia 2017
  • 90. min. + 4

I koniec meczu! Everton prowadził po golu Phila Jagielki, a w samej końcówce wyrównał Zlatan Ibrahimović z rzutu karnego. Dziękujemy za śledzenie relacji i dobranoc!

GOL IBRAHIMOVICIA! 1-1! Uderzył pewnie w swój prawy rog, Robles powędrował w drugi. Ale United już chyba nie zdąży strzelić zwycięskiego gola.

• 90. min. + 3

RZUT KARNY DLA UNITED! Czerwona kartka dla Williamsa za zagranie ręką! Idiotyczne zachowanie obrońcy, Robles mógł to obronić.

• 90. min. + 1

Cztery minuty doliczone, cztery minuty nadziei dla Manchesteru.

• 89. min.

Dośrodkowanie Rashforda i Ibrahimović uderzył głową minimalnie obok bramki.

• 88. min.

Żółta kartka dla Daviesa po faulu na Bailly'm na środku boiska.

• 88. min.

Kontry Evertonu w ostatnich minutach są... tragiczne, nie da się tego inaczej opisać.

• 85. min.

Manchester United nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Evertonu, Barry zablokował uderzenie Lingarda sprzed pola karnego.

• 81. min.

Dominic Calvert-Lewin zmienił Rossa Barkleya w Evertonie.

Koniec meczu! Roma wygrała 3-2 z Lazio, ale to pokonani cieszą się z awansu do finału Pucharu Włoch. Zagrają w nim z Juventusem lub Napoli (3-1 w pierwszym meczu).

• 79. min.

Znakomita interwencja Bailly'ego, powstrzymał w ostatniej chwili Romelu Lukaku.

Roma strzela gola na 3-2 za sprawą Salah, ale to już 90. minuta. Za późno, by strzelić jeszcze dwa gole i wyeliminować Lazio z Pucharu Włoch.

• 71. min.

Zlatan Ibrahimović i kibice Manchesteru United już się cieszyli z gola, ale sędzia go nie uznał! Stwierdził, że Ibrahimović był na minimalnym spalonym i chyba miał rację. Inna sprawa, że Robles powinien odbić ten strzał.

• 66. min.

Fatalne dośrodkowanie Luke'a Shawa.

• 65. min.

Ofensywna zmiana Jose Mourinho - Henrich Mychitarjan zmienia Michaela Carricka.

• 62. min.

Fellaini spudłował w dobrej okazji!

• 78. min.

Co za forma Leicester! Jamie Vardy strzelił gola na 2-0. "Lisy" jeszcze niedawno mogły bać się o utrzymanie, a obecnie są na 10. miejscu w tabeli. To może być ich piąte zwycięstwo z rzędu!

• 55. min.

Dośrodkowanie Younga z rzutu wolnego, Pogba uderzył głową i... poprzeczka! Już druga Manchesteru United w tym meczu.

• 66. min.

Mohamed Salah trafia na 2-2, ale Roma potrzebuje jeszcze trzech goli w 25 minut, by awansować do finału Pucharu Włoch.

• 51. min.

Dość chaotyczny fragment meczu - United przeważa, ale bez dobrych okazji.

• 48. min.

Mirallas uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo lekko. Nie mógł zaskoczyć De Gei.

Jedna zmiana w Manchesterze United - Paul Pogba zmienił Daleya Blinda. Zaczynamy drugą połowę!

• 57. min.

Tego Roma już nie odrobi! Gol Ciro Immobile i Lazio prowadzi 2-1 (5-1 w dwumeczu) i jest bliskie finału Pucharu Włoch.

A jednak zmieniło się - Aubameyang trafił na 3-0 i jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców! To jego 25. gol, wyprzedził Roberta Lewandowskiego, który jeszcze nie trafił z Hoffenheim (0-1). Sędzia praktycznie od razu zakończył spotkanie - BVB 3-0 HSV!

Dwie minuty doliczone do meczu BVB - HSV, ale tu już chyba nic się nie zmieni, gospodarze prowadzą 2-0.

• 43. min.

Manchester przeważa i ma przewagę w posiadaniu piłki, ale Evertonowi to zupełnie nie przeszkadza - cofnął się głęboko i skutecznie broni. "Czerwone Diabły" nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy gości.

• 81. min.

2-0 dla BVB! Kagawa! Aubameyang idealnie wypatrzył w polu karnym Japończyka, który musiał skierować piłkę do pustej bramki. Borussia ma już niemal zapewnione trzy punkty!

• 74. min.

Trzecia okazja zmarnowana przez Aubameyanga! Tym razem piłka minęła Adlera, ale powędrowała również obok słupka.

• 37. min.

Robles jest opatrywany przez lekarzy, który ucierpiał przy jednej z ofiarnych interwencji. Odbił uderzenie Blinda z rzutu wolnego, a Herrera z ostrego kąta trafił w poprzeczkę.

• 44. min.

Gol dla Romy, tuż przed przerwą trafił Stephan El Shaarawy! Ale gospodarze potrzebują jeszcze trzech bramek, by awansować do finału Pucharu Włoch...

• 68. min.

HSV cały czas atakuje, ale bez konkretnych groźnych okazji.

• 22. min.

GOL DLA EVERTONU! 1-0 na Old Trafford z Manchesterem United! Ekwilibrystyczne uderzenie Phila Jagielki między nogami Davida De Gei! Marcos Rojo nie upilnował obrońcy Evertonu.

• 60. min.

Christian Pulisić zmienił Emre Mora w BVB, a w HSV Aaron Hunt wszedł w miejsce Michaela Greogitscha.

• 58. min.

Znakomita akcja Dembele, było blisko gola, ale Ekdal w ostatniej chwili zmienił tor lotu piłki. Coraz bliżej gola na 2-0!

• 56. min.

Kagawa był już niemal pewny gola, już witał się z gąską... ale jego strzał znakomicie zablokował Ostrzolek! BVB nadal prowadzi tylko 1-0.

• 51. min.

Znakomita interwencja Adlera! Aubameyang zagrał do Raphaela Guerreiro, ale jego strzał z kilku metrów został obroniony!

Zaczynamy drugie połowy w meczach Bundesligi! W Premier League zaczął się mecz Manchesteru United z Evertonem.

• 4. min.

Za to w Anglii rozpoczęły się mecze Burnley - Stoke, Watford - West Bromwich oraz Leicester - Sunderland. Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka nie znaleźli się w kadrze "Lisów".

• 1. min.

We Włoszech zaczął się mecz Roma - Lazio w półfinale Pucharu Włoch (Lazio wygrało 2-0 w pierwszym meczu). Wojciech Szczęsny siedzi na ławce - jak w każdym spotkaniu pucharowym zmienia go Alisson.

• 45. min.

Przerwa! BVB prowadzi z HSV po golu Gonzalo Castro, przy którym błąd popełnił Rene Adler. Dwie znakomite okazje zmarnował Pierre-Emerick Aubameyang. W innych meczach Werder i Hoffenheim prowadzą po 1-0 z Schalke i Bayernem, natomiast Koeln (Paweł Olkowski jest na ławce) remisuje 0-0 z Eintrachtem Frankfurt.

• 43. min.

Jak na razie piłkarze Bundesligi nas nie rozpieszczają, w czterech meczach padły do tej pory zaledwie trzy bramki.

• 37. min.

Piszczek nie upilnował Wooda, który jednak nie zdołał uderzyć piłki głową. Coraz groźniejsze jest HSV.

• 33. min.

HSV nieco otrząsnęło się po słabych pierwszych 30 minutach i zaczęło częściej atakować i więcej utrzymywać się przy piłce.

• 29. min.

Spóźniony Ginter fauluje na środku boiska i dostał żółtą kartkę.

• 27. min.

Aubameyang zmarnował już drugą znakomitą okazję po znakomitym podaniu piętką Kagawy. Adler nieco zrehabilitował się za straconego gola, piłkę odbił... twarzą.

• 25. min.

W innym meczu Bundesligi Hoffenheim prowadzi z Bayernem Monachium i to całkowicie zasłużenie! Relacja na żywo poniżej.

• 19. min.

Co ciekawe, BVB i HSV zdobyły w rundzie wiosennej 17 pkt - tyle samo co Hoffenheim i te drużyny są pod tym względem drugie w lidze. Oczywiście za Bayernem - 23 pkt.

• 15. min.

Obie drużyny grają bardzo otwarty futbol i zdziwimy się, jeśli w tym meczu nie padnie więcej goli.

• 13. min.

Gonzalo Castro dośrodkował z rzutu wolnego i przypadkiem pokonał Adlera! Fatalny błąd bramkarza HSV, który zupełnie nie przewidział tego, że piłka może trafić do jego bramki.

• 13. min.

GOL DLA BVB! CASTRO!

• 11. min.

Burki ratuje BVB! Zatrzymał Wooda.

• 5. min.

Znakomita interwencja Adlera, powstrzymał Aubameyanga!

• 3. min.

BVB zaatakowało od początku. Mor z pierwszym uderzeniem.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Skład HSV: Adler - Diekmeier, Ekdal, Mavraj, Ostrzolek - Sakai, Walace - Gregoritsch, Holtby, Kostić - Wood

• W podstawowym składzie BVB zobaczymy Łukasza Piszczka: Burki - Piszczek, Bartra, Ginter, Guerreiro - Weigl, Castro - Mor, Kagawa, Dembele - Aubameyang

• W Bundeslidze czekają nas również mecze Werder - Schalke i Koel - Eintracht (Hoffenheim - Bayern w osobnej relacji). O 20.45 w Anglii Burnley - Stoke, Leicester - Sunderland i Watford - West Bromwich. We Włoszech odbędzie się mecz Romy z Lazio w półfinale Pucharu Włoch; w pierwszym starciu Lazio wygrało 2-0.

• Już o 20.00 Borussia Dortmund zagra z HSV, a o 21.00 Manchester United podejmie Everton.

• Zapraszamy na multirelację piłkarską ze środowych spotkań w zagranicznych ligach europejskich!