Polski mecz we Francji. Teodorczyk znów strzelił. Barcelona zawiodła [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 27 listopada 2016

PSG pokonało Lyon w hicie kolejki. Bohaterem meczu został Cavani - strzelec dwóch goli. Maciej Rybus zagrał w barwach gospodarzy 45 minut. Grzegorz Krychowiak ostatnie 5. PSG zajmuje trzecie miejsce w lidze. Do lidera traci punkt.

Roma z Wojciechem Szczęsnym w składzie wykorzystała wpadkę Juventusu i zmniejszyła stratę w lidze do 4 punktów. Jest druga.

Świetny mecz Realu Sociedad. Gospodarze zdominowali mecz i powinni dzisiaj wygrać. W dodatku sędzia nie uznał im prawidłowo zdobytego gola. Barcelona jest wiceliderem, ale traci do Realu Madryt 6 punktów.

• 85. min.

Grzegorz Krychowiak pojawił się na boisku. Polak zmienił Lucasa.

• GOOOOOOL

60. min.

Podanie Neymara do Messiego i gooool! Płaski strzał w róg bramki! Barcelona doprowadziła do remisu, dzięki dwóm gwiazdom. A na remis obecnie nie zasługują...

Anderlecht 7:0 Mouscron. Koniec meczu! Anderlecht rozbił Mouscron 7:0! Jedną z bramek zdobył Łukasz Teodorczyk.

• GOOOOOOL

45. min.

Anderlecht 7:0 Mouscron. Bruno do dwóch asyst dołożył gola! Co za mecz Anderlechtu!

• 45. min.

Anderlecht 6:0 Mouscron. Spajić! To już 6:0!

• 45. min.

Słabiutka połowa w wykonaniu Barcelony. "Bezbronność Barcelony wstrząsająca. 8:1 w strzałach i 8:2 w rzutach rożnych dla Realu Sociedad" - pisze na Twitterze Rafał Stec.

• 75. min.

Anderlecht 5:0 Mouscron.. Piąty gol dla Anderlechtu. Tielemans pewnie wykorzystał "jedenastkę".

• 68. min.

Anderlecht 4:0 Mouscron. Teodorczyk opuścił plac gry. Przypomnijmy, że Polak w 1. minucie zdobył 12. bramkę w lidze.

• 19. min.

Kolejna dobra akcja Sociedad! Zagranie za linię obrony, a tam Carlos Vela niedokładnie przyjął piłkę przez co trudno mu było oddać celny strzał.

• 17. min.

Barcelona, która w San Sebastian nie wygrała od 2007 roku jest w tarapatach. Gospodarze grają dużo lepiej, a co najważniejsze, potrafią stwarzać groźne sytuacje.

• GOOOOOOL

11. min.

Roma wygrywa już dwa zero! Dwie błyskawiczne akcje, dwa podania Perottiego i dwa gole Dżeko!

• 1. min.

Rozpoczęły się mecze:

Real Sociedad - Barcelona

Roma - Pescara (Szczęsny w pierwszym składzie)

Lyon - PSG (Rybus w pierwszym składzie Lyonu, Krychowiak w PSG na ławce)

• GOOOOOOL

31. min.

Anderlecht 4:0 Mouscron. WOW! Kolejny gol! Autorem Stanciu!

• GOOOOOOL

29. min.

Anderlecht 3:0 Mouscron. Nie minęło 30 minut, a już mamy 3:0. Sofiane Hanni strzelił swojego drugiego gola.

• GOOOOOOL

21. min.

Anderlecht 2:0 Mouscron. Drugi gol dla Anderlechtu! Tym razem do siatki trafił Hanni! Druga asysta Bruno.

• GOOOOOOL

7. min.

Anderlecht 1:0 Mouscron. To 12 gol Teodorczyka w lidze. Polak jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców.

• 3. min.

Anderlecht 1:0 Mouscron. Drużyna Polaka wykorzystała festiwal błędów w obronie rywala. Teodorczyk z trzech metrów, strzałem głową, pokonał bramkarza.

• GOOOOOOL

2. min.

Anderlecht 1:0 Mouscron. Łukasz Teodorczyk strzelił gola w pierwszej minucie meczu! Niesamowite!

• 61. min.

To jeszcze nie koniec emocji we Włoszech. Memushaj strzelił bramkę kontaktową. Szczęsny pokonany.

• 1. min.

Anderlecht 0:0 Mouscron. Rozpoczął się mecz. Łukasz Teodorczyk oczywiście w pierwszym składzie.

Kolejne piłkarskie emocje już o godz. 20. Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem podejmie Mouscron.

Oprócz tego:

godz. 20.45: Roma - Pescara, Real Sociedad - Barcelona i Lyon - PSG.

• 79. min.
    false

Zlatan! I nie ma gol! Jak on tego nie trafił? Rooney przerzucił piłkę nad głowami obrońców, Zlatan strzelał z pierwszej piłki, ale bramkarz wybił piłkę nogą. A może Szwed podawał? Teraz to nieistotne. Manchester w natarciu.

• 44. min.

Ależ działo się w końcówce pierwszej połowy! Najpierw doskonałej szansy nie wykorzystał Zlatan, który został zablokowany w ostatniej chwili. W odpowiedzi West Ham powinien wywalczyć rzut karny, ale sędzia podjął złą decyzję i nie odgwizdał ręki Rojo.

• GOOOOOOL

21. min.

ZLAAATAN! Bardzo ładne podanie z głębi pola od Pogby i strzał głową Szweda! Bramkarz był bez szans. Wyraźnie zawinił Noble, który dał Francuzowi zbyt dużo miejsca.

Zakończyły się spotkania we włoskiej Serie A. Największą niespodzianką dzisiejszego dnia jest porażka Juventusu z Genoą 3:1. Zespół Karola Linettego zremisował z Crotone 1:1. Wieczorem jeszcze czeka nas pojedynek Romy z Pescarą.

Wyniki:

Bologna 0 - 2 Atalanta

Cagliari 2 - 1 Udinese

Crotone 1 - 1 Sampdoria (46. minut Karola Linettego)

Genoa 3 - 1 Juventus

• GOOOOOOL

37. min.

Gameiro! Atletico błyskawicznie dobija gospodarzy! Fantastyczne podanie Correi, które wyprowadziły Francuza na doskonałą pozycję.

• GOOOOOOL

58. min.

Pjanic strzelił gola dla Juventusu, ale mistrz Włoch chyba punktów dzisiaj nie zdobędzie. Mało czasu do końca.

• GOOOOOOL

58. min.

Drużyna Karola Linettego doprowadziła do remisu. Strzelcem gola Fernandes. Przypomnijmy, że Polaka nie ma już na boisku.

• GOOOOOOL

3. min.

Niespodzianka w meczu Genoi z Juventusem. Już w 3. minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Simeone.

• Niedzielny rozkład jazdy:

15:00 - Crotone - Sampdoria (Karol Linetty)

15:00 - Genoa - Juventus

15:15 - Arsenal - Bournemouth

15:30 - Wisła Płock - Piast

16:15 - Osasuna - Atletico Madryt

17:30 - Manchester United - West Ham United

18:00 - Śląsk - Legia

20:00 - Anderlecht - Mouscron (Łukasz Teodorczyk)

20:45 - Lyon - PSG (Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak)

20:45 - Sociedad - Barcelona

20:45 - Pescara - Roma (Wojciech Szczęsny)

• Zapraszamy na relację z niedzielnych meczów czołowych lig europejskich. Uwagę zwracać będziemy przede wszystkim na występy reprezentantów Polski. W lidze francuskiej Lyon Macieja Rybusa zmierzy się z PSG Grzegorza Krychowiaka - według "L'Equipe" obaj zawodnicy rozpoczną to spotkanie w wyjściowych składach. We włoskiej Serie A Sampdoria Karola Linettego zagra z Crotone, a Roma Wojciecha Szczęsnego z Pescarą. Na deser czeka nas mecz Anderlechtu Bruksela, w którym o kolejne bramki walczyć będzie Łukasz Teodorczyk.