Dwa gole Teodorczyka w hicie ligi belgijskiej! Grali Polacy we Włoszech [MULTIRELACJA]

• niedziela, 20 listopada 2016
  • I to by było na tyle w naszej multirelacji piłkarskiej. Wieczorem jeszcze derby Mediolanu w osobnej relacji, a już za chwilę zapraszamy na live'a z finału tenisowego mastersa!

• 77. min.

Pedro w poprzeczkę! Mogło to się zemścić przed chwilą w błyskotliwej kontrze gospodarzy, ale pod koniec akcja nieco się rozeszła i bramkarz "The Blues" dał sobie radę.

• KONIEC MECZU

90. min.

Kessie pokonał Szczęsnego z rzutu karnego w ostatniej minucie! Jeśli Milan pokona Inter w wieczornych derbach, wyprzedzi klub ze stolicy i zostanie wiceliderem!

Podsumowanie meczu Teodorczyka

Liga belgijska. Dwa gole Łukasza Teodorczyka, porażka Anderlechtu

Reprezentant Polski znowu strzela. Dwie bramki Łukasza Teodorczyka nie uchroniły jednak RSC Anderlechtu od porażki z SV Zulte Waregem 2:3

61. min.

Anderlecht przegrał na wyjeździe z Waregem 2:3! Teodorczyk strzelił oba gole, ale to nie wystarczyło. Klub z Brukseli spadnie więc na koniec pierwszej rundy spotkań z drugiego na piąte miejsce, gospodarze umacniają się na prowadzeniu w tabeli!

• 70. min.

Fatalny błąd Anderlechtu. Podanie pomocnika do tyłu sprawiło, że Leye miał okazję sam na sam, ale nawet nie oddał strzału próbując minąć bramkarza. W końcu nie wiedział co ma zrobić i wycofał piłkę, by Zulte mogło uspokoić akcję.

• 60. min.

Teodorczyk leży na ziemi, coś się stało z jego prawą nogą. Na szczęście Polak szybko wstał i będzie kontynuował grę.

• 59. min.

Meite z linii pola karnego tuż obok słupka! Kolejna dobra okazja Zulte.

• 58. min.

Zulte było bliskie czwartego gola! Leye lobował bramkarza Anderlechtu, ale piłka minimalnie minęła słupek. Anderlecht ma problem ze stworzeniem sobie dobrych okazji, a gospodarze groźnie kontrują.

• 50. min.

Dośrodkowanie z lewego skrzydła na gola zamienił Leye! Piękne uderzenie głową. Czyżby Zulte miało powiększyć swoją przewagę nad Anderlechtem do 8 pkt?

• GOOOOOOL

49. min.

Gol dla Zulte! Co za mecz!

• 48. min.

Anderlecht od razu ruszył do ataku. Teodorczyk dzięki swojemu zaangażowaniu wywalczył piłkę w polu karnym rywala i wycofał ją do swojego kolegi, który stał już przed pustą bramką, ale ten został uprzedzony przez obrońcę.

• GOOOOOOL

47. min.

Derijck wykorzystuje rzut karny i jest już 2-2! Teodorczyk chyba musi jeszcze raz poratować kolegów...

Karny dla Zulte Waregem! Ledwo rozpoczęła się druga połowa, a sędzia podjął fatalną decyzję. Nie było mowy o jedenastce.

• 23. min.

GOL IGORA LEWCZUKA DLA BORDEAUX! Pierwsze trafienie reprezentanta Polski w nowym klubie! Co ciekawe, były zawodnik Legii Warszawa gra z Guingamp na lewej obronie.

• 47. min.

Teodorczyk uderza sprzed pola karnego, ale tym razem obok bramki. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę. Dwa gole Teodorczyka dają Anderlechtowi wyjazdowe prowadzenie z Zulte Waregem, liderem ligi belgijskiej!

• 42. min.

Kibice Zulte myśleli, że padł gol, ale gwizdek sędziego milczy! Bramkarz Anderlechtu zatrzymał piłkę na linii bramkowej. Słuszna decyzja arbitra.

• 8. min.

W Serie A grają też inni Polacy: Thiago Cionek w meczu Bologna - Palermo oraz Łukasz Skorupski w spotkaniu Empoli z Fiorentiną.

• 5. min.

Trwają już mecze w Serie A. Najciekawsze jest starcie 6. Atalanty z 2. Romą. W podstawowym składzie gości wyszedł Wojciech Szczęsny.

• GOOOOOOL

30. min.

Polak znalazł trochę miejsca na szóstym metrze przed bramką i pewnym strzałem zapewnił Anderlechtowi prowadzenie!

• 30. min.

DRUGI GOL TEODORCZYKA!

• 20. min.

Znakomita interwencja Kary Mbodjiego. Gdyby nie obrońca Anderlechtu, gospodarze prawdopodobnie prowadziliby już 2-1.

• 16. min.

Teodorczyk trafił w poprzeczkę! Uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu, a bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Zabrakło naprawdę niewiele! Co za mecz!

• GOOOOOOL

14. min.

Dośrodkowanie z prawej strony, zawodnik Anderlechtu nie trafił w piłkę, ale tam był Teodorczyk! Znajduje się w znakomitej formie! Kibice Anderlechtu skandują "Teo, Teo!".

• GOOOOOOL

14. min.

GOL TEODORCZYKA! 1-1!

• 11. min.

Zapowiadało się na bardzo groźną kontrę gospodarzy, ale została fatalnie rozegrana. Stracona piłka. Anderlecht musi wziąć się do roboty, bo na razie nie wygląda to za dobrze. Teodorczyk nie miał jeszcze żadnej okazji, ale to powinno niedługo się zmienić.

• GOOOOOOL

9. min.

Cordaro dośrodkowywał z prawego skrzydła z ostrego kąta i... strzelił gola. Zła interwencja Roefa, który chciał wybić piłkę, a zamiast tego wbił ją sobie do bramki.

• GOOOOOOL

9. min.

Gol kuriozum dla Zulte Waregem! 1-0!

• 7. min.

Stanciu uderzył z rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego, ale ponad bramką.

• O 15.00 zaczną się mecze włoskiej Serie A. Roma Wojciecha Szczęsnego zagra na wyjeździe z Atalantą.

Inne mecze:

Bologna - Palermo

Crotone - Torino

Empoli - Fiorentina

Lazio - Genoa

• 1. min.

Zaczęli!

• Zulte Waregem jest liderem ligi belgijskiej (30 pkt). Anderlecht jest obecnie piąty z 25 pkt, ale przed rozpoczęciem kolejki zajmował drugie miejsce.

• Skład Anderlechtu: Roef - Spajic, Mbodji, Nuytinck, Obradovic - Dendoncker, Tielemans - Stanciu, Chipciu, Hanni - Teodorczyk

Skład Zulte Waregem: Steppe - De Fauw, Baudry, Derijck, Hamalainen - Lepoint, Me?te, Kaya, Cordaro, Lerager - Leye.

• Dzień dobry! Zapraszamy na niedzielną multirelację piłkarską, którą zaczniemy hitem szczycie ligi belgijskiej: Zulte Waregem podejmie Anderlecht. Łukasz Teodorczyk oczywiście wyjdzie w podstawowym składzie gości.