El. M¦ 2018. Hit Włochy - Hiszpania na remis, Islandia wygrała dzięki bramce w 97. minucie! - to jest twój LIVE [ZAPIS MULTIRELACJI]

• czwartek, 06 paĽdziernika 2016
  • KONIEC

To koniec emocji na dzi¶. Jutro kolejne spotkania eliminacji do mistrzostw ¶wiata w 2018 roku, z których również przeprowadzimy multirelację.

• GOOOOOOL

Sigurdsson!!! Islandia wychodzi na prowadzenie w 7. minucie doliczonego czasu gry! Ależ historia!

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Nie odpuszczaj± Chorwaci. Szósta bramka, tym razem Nikola Kalinić wprawia w stan głębokiego smutku Samira Ujkaniego. Golkiper Kosowa nie nad±ża wyci±gać dzi¶ piłki z siatki.

• GOOOOOOL

89. min.

Finnbogason ratuje w samej końcówce Islandczyków!

• 86. min.

Ładnym przerzutem Włosi przenie¶li ciężar gry na praw± stronę, od razu przyspieszył Florenzi, który szukał do¶rodkowaniem partnerów w polu karnym de Gei. Włożył jednak w to podanie tyle sił, że mamy w±tpliwo¶ci, czy futbolówka wci±ż znajduje się na terenie Juventus Stadium.

• GOOOOOOL

83. min.

Perisić dobija Kosowo. 5:0 dla Chorwacji.

• GOOOOOOL

81. min.

GOL! De Rossi zamienia jedenastkę na bramkę. Piłkarz Romy uderzył nisko, w lewy róg, de Gea pofrun±ł w przeciwny. Remis w Turynie.

• PILNE

79. min.

Rzut karny dla Włochów! W szesnastce faulował Sergio Ramos.

• GOOOOOOL

78. min.

Calhanoglu daje Turcji remis, wykorzystuj±c rzut karny.

• 76. min.

Zamieniły się rolami oba zespoły. Hiszpanie cofnęli się, daj± grać piłk± Włochom. Ci w ataku pozycyjnym nie zachwycaj±.

• 73. min.

Islandia - Finlandia 1:2

• 70. min.

Kolejna kontra Włochów. Długo holował piłkę Immobile, obok którego konsekwentnie biegł Pique. Kiedy już Włoch zdecydował się strzelać, obrońca Barcelony przytomnie wyci±gn±ł nogę i zablokował uderzenie.

• GOOOOOOL

68. min.

Czwarta bramka dla Chorwatów. Mitrović autorem tego trafienia.

• GOOOOOOL

67. min.

Albania prowadzi 2:0. Bekim Balaj uszczę¶liwia albańskich kibiców.

• 64. min.

I szybka odpowiedĽ La Furia Roja. Vitolo dostaje prostopadłe podanie między obrońców, wyprzedza ich i w sytuacji sam na sam uderza obok Buffona. Niestety dla niego i kibiców Hiszpanii również obok lewego słupka włoskiej bramki.

• 62. min.

Byli blisko teraz Włosi! Florenzi z lewego skrzydła do¶rodkował w tłum przed bramk± de Gei, futbolówka jakim¶ cudem przeszła między liczn± włosko-hiszpańsk± grupk± i spadła pod nogi pozostawionego bez krycia na długim słupku Immobile. Napastnik uderza czubkiem buta, ale obok bramki!

• GOOOOOOL

60. min.

Łapi± kontakt Macedończycy. Ilija Nestorovski strzelcem gola.

• GOOOOOOL

58. min.

Spacerek Serbów. Trzecia bramka, tym razem do siatki trafił Dusan Tadić.

• 53. min.

Sigurdsson marnuje rzut karny! Islandia wci±ż przegrywa z Finlandi± 1:2.

• GOOOOOOL

50. min.

Katastrofalny w skutkach bł±d Buffona! Włoch wyszedł z bramki aż przed pole karne, będ±c przekonanym, że spokojnie pierwszy dobiegnie do piłki. Nie wiedzieć czemu, Buffon min±ł się jednak z futbolówk± i zostawił Vitolo pust± bramkę. Hiszpan prezent wykorzystał.

• 48. min.

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza, czyli od całkowitej dominacji Hiszpanów.

• GOOOOOOL

46. min.

Piorunuj±cy pocz±tek Austriaków. Arnautović strzela, po drodze jeszcze rykoszet i jest remis. To drugie dzi¶ trafienie napastnika Stoke.

• GOOOOOOL

45. min.

Samobójczy gol do szatni. Kevin Wimmer pechowo kieruje piłkę do własnej bramki.

• GOOOOOOL

43. min.

Stały fragment gry. Do¶rodkowanie z rzutu rożnego na pi±ty metr, gdzie niepilnowany jest Ozan Tufan. Turek wybija się wysoko w powietrze i strzałem głow± pokonuje Piatowa. Nie miał żadnych szans ukraiński bramkarz.

• GOOOOOOL

41. min.

A Izrael prowadzi już z Macedoni± 2:0 po golu Tal Ben Haima.

• 40. min.

Włosi ruszaj± z kontr±, ale marnuje j± niedokładnym do¶rodkowaniem Parolo.

• GOOOOOOL

38. min.

I znowu Islandczycy musz± gonić wynik. Robin Lod i jest 2:1 dla Finlandii.

• GOOOOOOL

36. min.

Serbowie podwyższaj± prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Branislav Ivanović.

• GOOOOOOL

34. min.

Remis w Islandii. Dla gospodarzy bramkę strzelił Kari Arnason.

• 31. min.

Islandia - Finlandia 0:1

• 30. min.

Montolivo fauluje w ataku i sam przy okazji robi sobie krzywdę. Pokazuje, że nie może kontynuować gry. Jego miejsce na boisku zajmie Bonaventura.

• GOOOOOOL

28. min.

Nie cieszyli się długo z prowadzenia Wyspiarze. Marko Arnautovic po podaniu Davida Alaby doprowadza do wyrównania.

• GOOOOOOL

26. min.

Tomer Hemed otwiera wynik spotkania. Izrael prowadzi.

• GOOOOOOL

26. min.

Mario Mandżukić razy dwa! Napastnik Juventusu z najbliższej odległo¶ci pakuje piłkę do bramki głow±.

• GOOOOOOL

24. min.

Rzut karny na bramkę zamienia Jarmolenko. Babacan dobrze wybrał róg, ale futbolówka pechowo przeleciała mu pod pach±.

• GOOOOOOL

22. min.

Na strzał z pierwszej piłki decyduje się Joe Allen i trafia idealnie przy lewym słupku austriackiej bramki.

• GOOOOOOL

19. min.

Teemu Pukki trafia do bramki. Rewelacja Euro 2016, Islandia, przegrywa przed własn± publiczno¶ci± z Finlandi±.

• GOOOOOOL

17. min.

Filip Kostić i Serbowie lepsi od Mołdawii o jedn± bramkę.

• 15. min.

Ładnie, z klepki rozpracowali włosk± defensywę Hiszpanie. Diego Costa za długo jednak zwlekał ze strzałem i ostatecznie stracił piłkę.

• 13. min.

Konoplanka mocno z dystansu, płasko, ale Babacan pewnie łapie futbolówkę.

• GOOOOOOL

11. min.

Albania prowadzi z Liechtensteinem za spraw± Jahimira Hyki.

• 10. min.

Ależ indywidualny zryw Iniesty! Pomocnik Barcelony zgubił balansem ciała dwóch rywali i z linii szesnastego metra uderzył technicznie, boczn± czę¶ci± stopy. Strzał odrobinę za lekki, zwłaszcza że ¶wietnie ustawiony był Buffon.

• 9. min.

Bardzo aktywni od pierwszych minut Ukraińcy, ale zawodzi ostatnie podanie.

• 7. min.

Hiszpanie dominuj±. Włosi tradycyjnie - przyczajeni blisko swojej bramki i czyhaj±cy na możliwo¶ć do kontrataku.

• GOOOOOOL

5. min.

Pada pierwszy gol w czwartkowych meczach. Chorwacja prowadzi z Kosowem po trafieniu Mario Mandżukicia. Przytomnym podaniem w polu karnym obsłużył go Andrej Kramarić.

• 2. min.

Cierpliwie rozgrywaj± piłkę Hiszpanie. Głęboko cofnięci rywale.

• 1. min.

Gramy! Rozpoczęły się wszystkie dzisiejsze spotkania

• Składy obu zespołów:

Włochy: Buffon - Barzagli, Bonucci, Romagnoli - De Rossi, Florenzi, Montolivo, Parolo, De Sciglio - Eder, Pelle

Hiszpania: de Gea - Alba, Ramos, Pique, Carvajal - Iniesta, Busquets, Koke - Silva, Costa, Vitolo

• Zagl±damy na Juventus Stadium, gdzie Hiszpanie będ± chcieli wzi±ć na Włochach rewanż za ostatnie mistrzostwa Europy. We Francji w 1/8 finału drużyna prowadzona wtedy przez Vicente Del Bosque przegrała z Azzurri 0:2.

• Witamy, drodzy Państwo, i zaczynamy multirelację z czwartkowych meczów eliminacyjnych do M¦ 2018. Dzi¶ odbędzie się dziewięć spotkań, w tym hitowa potyczka Włoch z Hiszpani±: