Premier League. Manchester United rozbił mistrza Anglii! [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 24 września 2016

Pierwsze 45 minut tego meczu było najlepszym momentem Manchesteru United w tym sezonie. United awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Sytuacja jest oczywiście dynamiczna, bo przed nami cała seria spotkań.

Koniec meczu! Manchester United ograł mistrzów Anglii 4:1!

Trzy minuty doliczone.

• 88. min.

Końcówka spotkania na niższych obrotach.

• 82. min.

Jest też Wayne Rooney. Ma osiem minut. Zmienił Rashforda.

• 79. min.

Carrick na boisku. Pierwsze ligowe minuty w tym sezonie doświadczonego pomocnika.

• 77. min.

Świetny jest to mecz! Znaleźliśmy się pod drugą bramką! Gray znów odpalił z dystansu! De Gea tym razem lepszy.

• 75. min.

Ofensywne wejście Antonio Valencii. Drybling był ok, ale strzał (a może podanie?) już nie.

• 73. min.

Wciąż nie może odnaleźć się w tym meczu Zlatan. Bardzo się facet stara, aby strzelić gola. Biega, szuka każdej możliwej okazji.

• 69. min.

Ranieri mógł mieć nosa do zmian podwójnie. King był bliski zdobycia bramki. Był niepilnowany na 11-metrze, uderzył za lekko. De Gea złapał piłkę w koszyczek.

• 66. min.

Lingard wreszcie pokazał się z dobrej strony. Przebiegł kilka metrów prawym skrzydłem i dokładnie podał do Zlatana. Ibra dzisiaj nie ma farta. Zieler kapitalnie obronił jego płaski strzał.

• 64. min.

Leicester atakuje coraz częściej. Manchester lekko przystopował.

• 62. min.

Zaczął rozgrzewać się Wayne Rooney. Mourinho chce dać mu potrzebne wsparcie.

• 60. min.

Przy Grayu stało dwóch zawodników, ale on sobie z tego nic nie zrobił. Bardzo łatwo ograł Lingarda i strzelił fantastyczną bramkę. De Gea był bez szans.

• GOOOOOOL

59. min.

Gool! Leicester strzela pierwszą bramkę.

• 58. min.

Silmani zbyt długo zwlekał z podaniem do kolegi. Obrońcy mieli czas, aby zabrać mu piłkę.

• 54. min.

Głośne: "United", "United" na trybunach! Piłkarzom to się podoba! Kolejna dobra akcja zakończona strzałem. Zieler miał szczęście, że Mata został zablokowany.

• 50. min.

Huth brzydko sfaulował Pogbę. Powinien dostać czerwoną kartkę. Skończyło się tylko na żółtej...

Dwie zmiany w zespole mistrzów Anglii. Wszedł Gray i King. Z boiska zeszli Vardy i Mahrez.

Rozpoczęła się druga połowa.

• PRZERWA

To bez wątpienia najlepsza połowa Manchesteru United pod wodzą Jose Mourinho. Najlepszy na boisku jest Juan Mata, który gra dziś jako rozgrywający.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 43. min.

Była nieśmiała odpowiedź gości. Obyło się bez interwencji bramkarza.

• 43. min.

Kolejny rzut rożny zamieniony na gola! Dośrodkowanie Blinda wprost na głowę Pogby! Francuz strzela pierwszego gola po transferze z Juventusu!

• GOOOOOOL

42. min.

GOOOOOOL! NIESAMOWITE! 4:0!!

• 40. min.

Fenomenalny rzut rożny United! Piłkarze Mourinho w niepodziewany sposób go rozegrali. Blind podał po linii do Maty. Hiszpan przedłużył wystawiając Rashfordowi piłkę na pustą bramkę. Obrona stała jak zaczarowana.

• GOOOOOOL

40. min.

3:0!! Kapitalne United!

• 37. min.

Mata do Pogby, ten do Lingarda, a na końcu znów do Maty i po pięknej akcji United prowadzą już 2:0! Czyżby posadzenie Rooneya na ławce było zbawienne?

• GOOOOOOL

36. min.

GOOOOOOL!!! 2:0!!!

• 34. min.

Zawrotne tempo spotkania na Old Trafford. Na prawdę dużo się dzieje. Jak nie pod bramkami, to w środku pola.

• 30. min.

Mocne uderzenie Pogby zza pola karnego! Zieler czujny w bramce! To była potężna bomba.

• 28. min.

WOW! Pogba do Ibry! Szwed przyjął na klatkę piersiową, obrócił się i minimalnie chybił! Akcja cuudo!

• 25. min.

Znamomite podanie do Ibrahimovicia, Szwed dostrzegł Rashforda! Powinien być gol! Zamiast tego piłka wylądowała na piąte piętro jakiegoś wieżowca.

• 23. min.

Blind dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a Smalling wygrał pojedynek główkowy z obrońcami i pokonał bramkarza!

• GOOOOOOL

22. min.

GOOOOOOL!!! UNITED PROWADZĄ!!!

• 15. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Kilka zablokowanych strzałów i na koniec bomba wysoko w trybuny albo nawet nad.

• 10. min.

Leicester trochę się przebudziło. Śmielej zagląda na połowę drużyny Mourinho.

• 7. min.

Dwa dośrodkowania Maty w pole karne. Koniec końców strzelał Ibrahimović. Bardzo niecelnie. Stać go na więcej.

• 5. min.

Faul w środku pola. Manchester wciąż przy piłce. Rashford za mocno jednak wypuścił sobie piłkę i akcja przerwana.

• 3. min.

Manchester długo utrzymuje się przy piłce. "Lisy" przerywają akcje. Dośrodkowanie Valencii zakończone niecelnym strzałem Blinda.

• Grają!

• Na ławce jest Wayne Rooney, który jest bez formy. Nie ma za to Polaków. Kapustki i Wiasilewskiego. Obaj poza kadrą.

• Manchester United musi przełamać fatalną passę dwóch porażek z rzędu w lidze. Łatwo nie będzie, bo rywalem mistrz Anglii i sąsiad w tabeli - Leicester.