El. M¦ 2018. Rumunia - Czarnogóra na remis, Niemcy gromi± [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 04 wrze¶nia 2016
  • 90. min. + 7

Na tym kończymy multirelację z pierwszego dnia eliminacji M¦ 2018 w Europie. W grupie Polaków wygrała tylko Dania (1:0 z Armeni±), a Rumunia z Czarnogór± zremisowały 1:1. Zapraszamy na kolejne relacje.

• KONIEC MECZU

90. min. + 7

Koniec! Rumunia - Czarnogóra 1:1.

• 90. min. + 5

Co za historia! Rumunia miała rzut karny w pi±tej minucie doliczonego czasu gry, ale Nicolae Claudiu Stanciu ze Steauy uderzył ponad poprzeczk±.

• GOOOOOOL

85. min.

GOOOL! Wprowadzony w 67. minucie Adrian Popa ze Steauy Bukareszt po ładnej składnej akcji dał prowadzenie gospodarzom.

• 75. min.

A co w meczu grupy Polaków? Wygl±da to trochę jak gra na remis... Rumuni atakuj±, ale w całym meczu oddali dwa celne strzały. Pewnie w bramce go¶ci spisuje się Mladen Bozović, który raz uratował swój zespół.

• 59. min.

Malta - Szkocja. Gospodarze graj± w dziesięciu po czerwonej kartce dla Jonathana Caruany.

Zaczynaj± się drugie połowy. Czy będ± ciekawsze?

• PRZERWA

Wyniki do przerwy:

Czechy - Irlandia Północna (grupa C) 0:0

Malta - Szkocja (grupa F) 1:1

Norwegia - Niemcy (grupa C) 0:2

Rumunia - Czarnogóra (Grupa E) 0:0

• 35. min.

Sytuacja w polskiej grupie E

• 4. min.

Trwaj± już wszystkie cztery spotkania. Gdzie padnie pierwszy gol?

• 4. min.

Skład Rumunii: Pantilimon - Benzar, Moti, Grigore, Filip - Hoban, Sapunaru - Bicfalvi, Stancu, Stanciu - Andone

Skład Czarnogóry: Bozović - Tomasević, Savić, Simić, Vukcević - Marusić, Vesović, Scekić, Bakić - Jovetić - Beqiraj

Dania - Armenia (grupa E) 1:0

Kazachstan - Polska (grupa E) 2:2 (RELACJA)

Litwa - Słowenia (grupa F) 2:2

Słowacja - Anglia (grupa F) 0:1

San Marino - Azerbejdżan (grupa C) 0:1

90. min. + 5

Słowacja - Anglia. Sędzia przedłużył o mecz o siedem minut i Adam Lallana zdołał wbić piłkę do bramki. Anglicy wygrali, ale nie zachwycili.

90. min.

Skończyły się też mecze:

Litwa - Słowenia 2:2

San Marino - Azerbejdżan 0:1

90. min.

Skończył się mecz w 'polskiej' grupie E. Dania przeważała, ale pokonała Armenię tylko jedn± bramk±. Czy zostanie liderem grupy?

Zaczynaj± się drugie połowy spotkań.

• PRZERWA

Do przerwy:

Kazachstan - Polska (grupa E) 0:2 (RELACJA NA ŻYWO)

Litwa - Słowenia (grupa F) 2:0

Słowacja - Anglia (grupa F) 0:0

• 33. min.

Litwa - Słowenia. Gola strzelił Fiodor Cernych, pomocnik Jagiellonii. Dodajmy, że w bramce Słoweńców stoi Jan Oblak z Atletico Madryt.

• 31. min.

Dania - Armenia. Znów zamieszanie w polu karnym go¶ci. Obrońcy zdołali wybić piłkę.

• 26. min.

Wci±ż bez goli w meczach: Słowacja - Anglia, Litwa - Słowenia i San Marino - Azerbejdżan.

• 22. min.

Słowacja - Anglia. Nie było jeszcze ani jednego strzału... Anglia przeważa, utrzymuje się przy piłce przez 65 procent czasu gry.

• 21. min.

Dania - Armenia. Była szansa na 2:0, ale Nicolai Jorgensen (Feyenoord) przekombinował pod bramk±. Zamiast strzelać ruszył z piłk± na bramkę i znalazł się w tak ostrym k±cie, że uderzył w bramkarza.

• 16. min.

Jak padł gol? Precyzyjny atak pozycyjny Duńczyków. Nie za szybki, ale piłka kr±żyła od nogi do nogi. Wreszcie Viktor Fischer (Middlesbrough) wycofał do Eriksena, a pomocnik Tottenhamu precyzyjnym strzałem umie¶cił piłkę przy słupku.

• 7. min.

W składzie Litwinów na prawej pomocy gra Fiodor Cernych z Jagiellonii Białystok. Na ławce siedzi Emilijus Zubas, bramkarz Podbeskidzia.