Liga hiszpańska. Barcelona rozgromiła Celtę Vigo! Popis Messiego, Neymara i Suareza [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• niedziela, 14 lutego 2016
  • PILNE

KONIEC

Barcelona rozgromiła Celtę Vigo 6:1, tym samym poprawiła swój rekord w meczach bez porażki. Wynosi on aż trzydzieści spotkań. Rekord rekordem, ale to w jaki sposób grała dzisiaj Barcelona zasługuje na osobny akapit.

O ile pierwsza połowa nie była nie wyszła idealnie, o tyle druga był słownikową definicją futbolowego piękna. Lionel Messi, Neymar i Luis Suarez nie grali przeciwko rywalom, oni się z nimi po prostu bawili. Najciekawszą bramką była ta, która padła po rzucie karnym. Messi podszedł do jedenastki, ale nie strzelał, tylko podał piłkę do Suareza, a ten wpakował ją do siatki.

Dziękujemy, że byliście z nami! A bramki z tego spotkania już niedługo na naszym portalu!

• GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOL! Suarez znowu asystuje! Urugwajczyk podał do Neymara, a ten podcinką pokonał golkipera gości.

• GOOOOOOL

83. min.

Barcelona nie ma żadnej litości! Suarez podał do Rakiticia, a ten przelobował bramkarza! Barcelona gra koncertowo!

• GOOOOOOL

81. min.

COŚ NIESAMOWITEGO! MESSI PODBIEGŁ DO RZUTU KARNEGO, ALE NIE STRZELIŁ. ARGENTYŃCZYK PODAŁ PIŁKĘ, A SUAREZ WBIEGŁ W PEŁNYM GAZIE W POLE KARNE I UMIEŚCIŁ FUTBOLÓWKĘ W SIATCE! TEN GOL PRZEJDZIE DO HISTORII!

• 81. min.

Messi faulowany, będzie rzut karny!!

• 80. min.

CO ZROBIŁ NEYMAR!? Piękna sztuczka techniczna Brazylijczyka! On jest jak piłkarz z playstation!

• 78. min.

Schodzi Iniesta, wchodzi Turan.

• GOOOOOOL

75. min.

GOOOOOL! Messi zagrał do Neymara, a Brazylijczyk przedryblował golkipera i strzelił na bramkę! Piłkę na wszelki wypadek z linii bramkowej wpakował Suarez!

• 74. min.

Daniel Wass sprawdził umiejętności Bravo, ale Chilijczyk kolejny raz zdał egzamin na "piątkę"!

• 68. min.

Barcelona wciąż naciska, ale brakuje konkretów.

• 62. min.

Vidal za Dani Alvesa i Rakitić za S. Roberto.

• GOOOOOOL

60. min.

GOOOOL! Cudowną asystą popisał się Lionel Messi, który podciął piłkę nad obrońcami gości, a gdy przyjął ją Suarez to już nie miał kłopotów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

• 58. min.

Celta jest zamknięta niemal na własnym polu karnym, ale zawodnicy Barcy zamiast strzelać nieustannie wymieniają między sobą podania.

• 51. min.

Messi zagrał w pole karne do Iniesty, ale przytomnym wyjściem popisał się Alvarez.

• 48. min.

Słupek! Neymar popisał się świetnym dryblingiem i dograł do Suareza, a ten uderzył w słupek! Dobitki Sergi Roberto nie trzeba komentować...

Druga połowa powinna zacząć się od bramki Neymara, ale Brazylijczyk stracił panowanie nad piłką!

• Przerwa

Za nami pierwsza połowa. Barcelona przeważała, ale nie tak intensywnie jak zazwyczaj. Zobaczymy co przyniesie druga odsłona, tym nie mniej słowa uznania należą się gościom. Celta robi wszystko, aby Barcelona nie poprawiła swojego rekordu w meczach bez porażki. Wynosi on 29 spotkań.

• 45. min.

Neymar z rzutu wolnego! Piłka jednak powędrowała nad bramką.

• 42. min.

Natychmiastowa odpowiedź Barcelony! Suarez uderzał z ostrego kąta, ale piłka nie leciała w światło bramki..

• GOOOOOOL

40. min.

GOOOOL! John Guidetti uderzył nie do obrony! To dopiero jego czwarta bramka w tym sezonie.

• 38. min.

RZUT KARNY DLA CELTY!

Alba sfaulował rywala.

• 38. min.

Koniec końców to Neymar wykonał rzut wolny, ale nie strzelał tylko dośrodkował. Piłka trafiła pod nogi Alby, a ten huknął z całych sił, jednak nad bramką.

• 37. min.

Kolejny stały fragment gry dla Barcelony. Czy Messi znowu strzeli gola z rzutu wolnego!?

• 32. min.

Piękna akcja Celty! Guidetti zagrał dokładną piłkę do Claudio Beauvue`ego! Francuz popisał się atomowym strzałem z ostrego kąta, jednak kolejny raz świetnie obronił Bravo.

• GOOOOOOL

27. min.

GOOOOOOOOL! Lionel Messi! Argentyńczyk popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego!

Dla Messiego była to trzynasta bramka w tym sezonie.

• 25. min.

Ajjj!!!! Defensywa Barcelony popełniła błąd, który powinien wykorzystać Carles Planas, ale Bravo zanotował znakomitą interwencję!

• 21. min.

John Guidetti chciał odegrać piłkę piętką, ale mu nie wyszło. Po raz kolejny przypomniał sobie o tym, że jednak nie jest Zlatanem Ibrahimoviciem.

• 18. min.

Messi przebiegł z piłką niemal całą połowę i wdarł się w pole karne rywali, ale piłka ostatecznie wylądowała w "koszyku" golkipera.

• 16. min.

To powinna być bramka! Iniesta zagrał do Neymara! Brazylijczyk usiłował przelobować bramkarza, ale Sergio Alvarez popisał się cudowną instynktowną interwencją!

• 14. min.

Piłka zagrana z rzutu rożnego trafiła na głowę Hugo Mallo! Claudio Bravo jednak bez kłopotów złapał futbolówkę

• 13. min.

Natychmiastowa odpowiedź Celty! Goście zaczną grę od rzutu rożnego.

• 12. min.

Messi! Argentyńczyk oddał niezwykle groźne uderzenie, ale piłka ostatecznie minęła bramkę rywali.

• 11. min.

Suarez został sfaulowany przed polem karnym. Cabral otrzymał żółtą kartkę, ale to nie koniec kłopotów Celty. Teraz Messi bądź Neymar będzie miał świetną okazję do strzelenia bramki

• 9. min.

Suarez dośrodkował w pole karne gości, ale Cabral zdołał oddalić zagrożenie.

• 7. min.

Pierwsza akcja Celty! Daniel Wass usiłował zaskoczyć golkipera Barcelony, ale słowo "usiłował" jest tutaj kluczowe...

• 5. min.

Odważny początek w wykonaniu gości. Barcelona nie "złapała" jeszcze swojego stylu gry.

• 1. min.

Celta rozpoczęła spotkanie!

• Oto składy:

(źródło:flashscore.com)

• Zapraszamy na relację ze spotkania 24. kolejki ligi hiszpańskiej. Mistrz kraju podejmie na własnym stadionie Celtę Vigo. Barcelona chce wyśrubować swój rekord spotkań bez porażki. Jeżeli Celta nie wygra, to "Duma Katalonii" będzie niepokonana od trzydziestu spotkań.

1
Bramki: Messi (28.), Suarez (59. 75. 82.), Rakitic (84.), Neymar (90+1.) Skład: Bravo - Alves (61. Vidal), Pique, Mascherano, Alba - Sergi Roberto (61. Rakitic), Busquets, Iniesta (78. Turan) - Messi, Suarez, Neymar.
Celta Vigo
Bramki: Guidetti (38.) Kartki: Cabral, Planas, Mallo, Sene - żółta. Skład: Sergio - Jonny, Hugo Mallo, Cabral, Planas - Wass (83. Diop), Radoja, Pablo Hdez (65. Diaz) - Beauvue, Sene, Guidetti (78. Drazic).