Chelsea gromi Newcastle, porażka Empoli, Zwycięstwo BVB i Stuttgartu, Real lepszy od Bilbao [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 13 lutego 2016
  • KONIEC MECZU

Chelsea pewnie pokonała u siebie Newcastle 5:1 (3:0). Bramki dla gospodarzy zdobywali: Costa, Pedro (dwie), Willian, Traore, dla gości - Townsend

• 90. min. + 2

W ostatniej akcji Chelsea Janmaat próbował zatrzymać Maticia i doznał kontuzji

5:1! Townsend zdobywa honorową bramkę dla Newcastle. 24-latek pędził z piłką niepilnowany i strzelił z 18. metra koło bliższego słupka Chelsea

• 83. min.

5:0 dla Chelsea! Akcja Chelsea przyspieszała z każdym podaniem. Azpilicueta płasko dośrodkował do Traore, a ten na wślizgu wbił piłkę do bramki z 6. metra

• 80. min.

80. minuta. Opuścił boisko świetny dziś Willian, w jego miejsce pojawił się Loftus-Cheek

• 79. min.

Efektowna kontra Chelsea. Rozpoczęła się od długiego, 60-metrowy wyrzutu Courtoisa, który uruchomił na skrzydle Hazarda. Belg zagrywał do Traore, ale Taylor zdołal zatrzymać Burkińczyka

• 75. min.

Na Stamford Bridge nie dzieje się zbyt wiele. Chelsea gra raczej spokojnie, tylko momentami atakuje rywala wysokim pressingiem. Bez sytuacji bramkowych

• 71. min.

Willian zrobił "stempel" na nodze Sissoko, ale to Brazylijczyk leży na boisku obolały

• 62. min.

Shelvey dostał żóltą kartkę za ostry faul na Fabregasie

• 59. min.

4:0 dla Chelsea! Pedro urwał się Taylorowi i płasko uderzył w kierunku dalszego słupka. Fantastyczną asystą przy tej bramce popisał się Fabregas

• 54. min.

Ależ to byłby gol! Diego Costa dostał piłkę w pole karne, wystawił sobie ją i uderzył przewrotką. Prosto w ręce Elliota

• Przed szansą Newcastle! Shalvey dostał podanie na 15. metr, ale został zablokowany przez Azpilicuetę

• 55. min.

Lepszy fragment gości, którzy jednak nie potrafią przebić się przez obronę Chelsea

• 54. min.

Poza boiskiem tym razem Mitrović. Goście grają w osłabieniu, ale i tak atakują

Rozpoczęła się druga połowa meczu Chelsea - Newcastle. Jest 3:0 dla gospodarzy

• Koniec I połowy

Koniec 1. połowy. Chelsea prowadzi 3:0 po bramkach Costy, Pedro i Williana

• 45. min. + 1

Z rzutu wolnego strzelał Willian. Brazylijczyk ładnie posłał piłkę nad murem, ale jeszcze lepiej interweniował Elliot

• 45. min.

Co ciekawe, więcej podań wymienili goście

• 41. min.

Terry już w szatni. Doznał urazu w pojedynku z Mitroviciem i opuścił boisko. Zastąpił go Rahman

• 40. min.

Najgroźniejsza akcja gości. Janmaat dostał kapitalne, długie podanie na prawe skrzydło, wyłożył piłkę do tyłu Wijnaldumowi, ale ten trafił w Courtioisa

• 38. min.

Przed chwilą bliski podwyższenia wyniku był Terry. Obrońca strzelał głową po dośrodkowaniu Williana, ale z linii wybijał obrońca Newcastle

• 34. min.

Hazard wpadł w pole karne, ale nie zdołał minąć Tiote. Po drugiej stronie pola karnego czekał niepilnowany Costa

• 25. min.

25. minuta meczu. Chelsea prowadzi grę, Newcastle nie potrafi przedostać się pod pole karne gospodarzy. Przed chwilą z 11. metra strzelał Ivanović, ale został zablokowany przez Sissoko.

• 17. min.

3:0 dla Chelsea! Willian wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem

• 15. min.

Odpowiedź gości - Shelvey strzelał z dystansu, ale w ostatniej chwili został zablokowany. Rzut rożny dla Newcastle

• 9. min.

2:0 dla Chelsea! Pedro wykorzystał fatalny błąd obrońców Newcaste i popędził sam na sam z bramkarzem. Hiszpan uderzył po rogu i nie dał szans Elliotowi

• PILNE

5. min.

Gooool dla Chelsea! Diego Costa dostał piłkę od Williana, miał na plecach obrońcę, ale strzelił wślizgiem tuż przed interweniującym bramkarzem gości

• Pierwszy strzał Chelsea. Matić wykorzystał potknięcie rywala i strzelił z 18. metra. Niecelni

• PILNE

Na Stamford Bridge rozpoczęło się spotkanie Chelsea - Newcaste. Przy piłce goście

• Od 18:30 będziemy relacjonować dla was mecz Chelsea - Newcastle.

• GOOOOOOL

74. min.

Będą jeszcze emocje w meczu Norwich - West Ham. W 74. minucie Payet zdobył gola kontaktowego dla West Hamu.

• GOOOOOOL

57. min.

Szybka zmiana wyniku w meczu Bournemouth - Stoke. W 55. minucie meczu na trzecią bramkę dla gości zdobył Joselu, ale dwie minuty później koledzy Boruca zmniejszyli straty.

• GOOOOOOL

52. min.

Artur Boruc ponownie pokonany. W 54. minucie spotkania pokonał go były piłkarz Barcelony - Ibrahim Afellay.

• KONIEC

Niespodziewanie Empoli przegrało z Frosinone 1:2. Całe spotkanie w barwach Empoli zagrał Zieliński i Skorupski.

• 45. min.

• GOOOOOOL

45. min.

Real tuż przed przerwą podwyższa prowadzenie. Kross ładnie podłączył się do akcji swojego zespołu, wymienił piłkę z kolegami, wpadł w pole karne i pewnie pokonał bramkarza rywali.

• GOOOOOOL

38. min.

Real wychodzi na prowadzenie po ładnym golu Jamesa. Kolumbijczyk ograł obrońcę zwodem i uderzył z około 16 metrów w długi róg bramki. Bramkarz Bilbao nie miał szans na obronę.

• GOOOOOOL

73. min.

Zanosi się na sporą niespodziankę w meczu Empoli - Frosinone. Goście w 73. minucie meczu wychodzą na prowadzenie. Gola z rzutu karnego zdobył Daniel Ciofani.

• 24. min.

A w 24. minucie okazje do wyjścia na prowadzenie miał Real. Laporte wygrał pojedynek główkowy z Benzemą, ale do piłki dopadł jeszcze Danilo, który uderzył głową. Iraizoz zachował czujność i zdołał wybić piłkę.

• 19. min.

W 19. minucie bardzo dobra okazja dla Bilbao. Balenziaga wrzucił piłkę w pole karne z lewej flanki, a do główki doszedł Aduriz. Pachniało bramką, ale kapitalnie obronił Navas.

• GOOOOOOL

60. min.

Empoli długo przegrywało z Frosinone, ale wreszcie zespół Zielińskiego i Skorupskiego doprowadził do remisu. W 60. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Maccarone.

• 29. min.

Rozpoczęły się mecze Premier League.

Bournemouth - Stoke

Crystal Palace - Watford

Everton - West Brom

Norwich - West Ham

Swansea - Southampton

• 11. min.

Kramarić strzela gola dla Hoffenheim! To pierwszy gol Chorwata w Bundeslidze. Trenerem gości został w tym tygodniu zaledwie 28-letni Julian Nagelsmann, który ma uratować drużynę przed spadkiem.

• 90. min. + 3

Koniec! Sunderland pokonuje Manchester United i "Czerwone Diabły" przez to mogą oddalić się jeszcze bardziej od upragnionego 4. miejsca. Tracą do niego sześć punktów, ale mają rozegrany jeden mecz więcej od czołowych drużyn, które grają jutro.

Manchester powinien atakować, bo ma zaledwie 120 sekund na uratowanie przynajmniej punktu, ale to Sunderland utrzymuje się z piłką na połowie "Czerwonych Diabłów".

• Eugen Polanski jest na ławce Hoffenheim, Łukasz Załuska wśród rezerwowych Darmstadt, a Sebastiana Boenischa nie ma w kadrze Bayeru. "Polski mecz" odbywa się w Dortmundzie - w wyjściowych składach wyszli Łukasz Piszczek i Artur Sobiech. Przemysław Tytoń jest w bramce Stuttgartu na mecz z Herthą.

Koeln - Frankfurt

• 82. min.

Gol dla Sunderlandu! Lamina Kone po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Wahbi Khazri po rzucie wolnym, a przed przerwą wyrównał Anthony Martial.

• Zapraszamy na sobotnią multirelację piłkarską! Łukasz Skorupski i Piotr Zieliński z Empoli mierzą się z Frosinone, o 15.30 Borussia Dortmund zacznie rywalizację z Hannoverem, a o 16 Real Madryt zacznie starcie z Athletikiem.