Kanonierzy zgarną trzy punkty z Newcastle? [MULTIRELACJA]

• sobota, 13 grudnia 2014
  • My już dziękujemy za multirelację. Byliśmy dzisiaj świadkami wielu ciekawych spotkań, a już jutro kolejna dawka wielkiej piłki. Na sport.pl przeczytacie między innymi o meczach Manchesteru United z Liverpoolem i Atletico Madryt z Villarrealem.

• KONIEC MECZU

Koniec meczu, Kanonierzy wygrali i są na szóstym miejscu w tabeli, ale wciąż jest to znacznie poniżej oczekiwań ich kibiców, choć ci pod koniec śpiewali już pieśni pochwalne pod adresem Arsene Wengera. Czy ekipa z Londynu na poważnie zacznie odrabiać straty do ścisłej czołówki Premier League?

• GOOOOOOL

88. min.

Cazorla dokłada gola z karnego!

• 86. min.

Końcówka spotkania na Emirates, Arsenal stracił co prawda bramkę po sprytnie rozegranym przez Newcastle rzucie wolnym i strzale Pereza, ale wszystko wskazuje na to, że dowiozą trzy punkty do końca.

• 55. min.

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu "Kanonierów". Najpierw przez obronę znakomicie przedarł się Santi Cazorla i wcisnął piłkę do bramki strzam pomiędzy nogami golkipera Newcastle, a chwilę później Giroud dostawił nogę do dośrodkowania, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

• 45. min.

Przerwa na Emirates. Skromne prowadzenie sprawia, że "Kanonierzy" nie powinni jeszcze świętować zdobycia trzech punktów, ale z pewnością są na dobrej drodze.

• 39. min.

Gospodarze wciąż w ofensywie. Tym razem wszyscy myśleli, że Sanchez dośrodkuje z rzutu rożnego, ale ten płasko dograł do Cazorli, który czekał przed polem karnym, ale jego uderzenie odbiło się od nóg jednego z defensorów gości. Wrzutka z rzutu rożnego również nie przyniosła oczekiwanego efektu.

• 30. min.

Przed znakomitą szansą stanął tym razem Danny Welbeck. Sanchez długo czekał na dobrą okazję do podania, w końcu przerzucił futbolówkę nad linią obrony Newcastle, Welbeck ledwo sięgnął ją nogą, musnął ją, ale ta przeleciała tuż obok słupka

• 22. min.

Arsenal nie odpuszcza. Welbeck miał okazję podwyższyć, ale sędzia nie uznał gola. Gospodarze wyglądają na zespół, który ma pełną kontrolę nad spotkaniem, ale Newcastle od czasu do czasu rusza z bardzo solidnymi kontrami.

• GOOOOOOL

15. min.

Giroud strzela dla Arsenalu! Znakomite dośrodkowanie Alexisa z prawej strony boiska, Francuz wysoko wyskoczył w polu karnym i gospodarze prowadzą jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa.

• 10. min.

Sanchez dwoi się i troi żeby otworzyć wynik spotkania w Londynie, dodatkowo dostaje dobre podania od Cazorli, ale obrońcy Newcastle zdają sobie sprawę, że to on jest największym zagrożeniem ze strony gospodarzy i kryją go bardzo uważnie.

• 4. min.

Kanonierzy w natarciu na początku spotkania. Bellerin podłącza się do akcji ofensywnych, Giroud szuka luk w obronie, a Danny Welbeck tradycyjnie pracuje przy szybkim odbiorze piłki. Póki co jednak bez efektów bramkowych.

• Na Emirates Stadium sekundy do rozpoczęcia gry, obie ekipy już na murawie!

• Na tę chwilę to koniec naszej multirelacji, wrócimy o 18:30, gdy rozpocznie się starcie Arsenalu z Newcastle.

• 86. min.

Odliczanie trwa, Barcelona wciąż remisuje bezbramkowo...

• 80. min.

Barcelona oddała już dziś osiemnaście strzałów, ale tylko dwa były celne. Czyżby Getafe zgarnęło ważny punkt?

• 61. min.

Garść newsów z Anglii, Huddlestone dostał czerwoną kartkę i Hull w meczu z Chelsea ma już tylko teoretyczne szanse na dobry wynik. Z kolei wciąż spadające w tabeli Southampton nie może poradzić sobie na wyjeździe z Burnley nawet mimo tego, że przed chwilą na ich korzyść odgwizdany został rzut karny.

• GOOOOOOL

68. min.

Przebił się i Lewandowski! Polak niepilnowany na dwudziestym drugim metrze zdecydował się na strzał po ziemi w który włożył więcej techniki niż siły i Bayern podwyższa prowadzenie

• 66. min.

Bayern już się odblokował, ale Borussia wciąż okrutnie się męczy w stolicy Niemiec. Wprowadzony w przerwie Ramos nie odmienił ofensywnych akcji Borussii, a Błaszczykowski choć stara się jak może to również nie potrafi po przerwie spowodowanej kontuzją wpłynąć znacząco na losy spotkania.

• 58. min.

Mehdi Benatia daje prowadzenie Bayernowi! Goście długo czekali na swoje trafienie, ale w końcu mieliśmy dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał głową defensora Bayernu, który otworzył wynik spotkania

• Ruszyły drugie połowy w Bundeslidze. W międzyczasie Schalke straciło bramkę i przegrywa z Koln.

• 29. min.

Tymczasem w meczu Barcelony sędzia nie podyktował ewidentnego karnego

• 45. min.

Powoli kończą się pierwsze połowy w poszczególnych spotkaniach w Niemczech. Robert Lewandowski i jego koledzy z Bayernu wciąż bezradni w Augsburgu i na takie obrazki jak ten poniżej będziemy musieli jeszcze poczekać.

• 38. min.

Niespodziewanie dobre wiadomości z meczu Herthy z Borussią. Mkhitaryan schodzi z boiska z powodu kontuzji i Kuba Błaszczykowski już pojawia się na boisku!

• 7. min.

Zaczęło się strzelanie w Anglii. Nikogo chyba nie zaskoczymy pisząc, że za sprawą londyńskiej Chelsea, a konkretnie Edena Hazarda, który otworzył wynik meczu z Hull strzałem głową z niewielkiej odległości

• 16. min.

Gra też Leicester z Manchesterem City. W składzie gospodarzy Marcin Wasilewski.

• 16. min.

Rozpoczęło się spotkania Chelsea z Hull i Getafe z Barceloną.

• 16. min.

Hertha - Borussia 0:0. Immobile upadł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej. Włoch rozłożył tylko bezradnie ręce.

• 7. min.

Augsburg - Bayern 0:0. Bayern spokojnie utrzymuje się przy piłce i buduje z cierpliwością swoje akcje. Niespodziewanie jednak to Werner oddał pierwszy celny strzał w tym meczu, ale Neuer nie miał problemów z obroną. Chwile później odpowiedizał Robben, ale nie trafił w bramkę.

• Zaczynamy!

• O 15:30 rozpocznie się 15. kolejka Bundesligi. Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium zagrają na wyjeździe z Augsbugiem. Ważny mecz przed Borussią Dortmund. Drużyna Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka zajmuje 14. miejsce w Bundeslidze i zmierzy się z 15. Herthą Berlin. Obie drużyny mają po 14. punktów.