Wystrzałowa sobota! Southampton, Bayern i Real gromią, gra Barcelona [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 18 października 2014
  • 90. min. + 4

W Serie A przerwa się kończy, a w naszej multirelacji to już wszystko! Wynik spotkania Juventusu cały czas na żywo do sprawdzenia w Sport.pl. I w naszej aplikacji!

Głosuj na aplikację Sport.pl Live w plebiscycie Appaward!

Sport.pl LIVE to aplikacja zaprojektowana po to, by wygodnie śledzić sportowe relacje i wydarzenia na żywo. Transmisje, tabele i wyniki w wygodnej i czytelnej formie. Aplikacja sama przypomni o ważnych wydarzeniach. Już nigdy nie opuścisz meczu ukochanej drużyny!

Koniec meczu.

Fantastyczna interwencja bramkarza! Przez niego Messi nie będzie cieszył się dziś z wyrównania rekordu wszech czasów!

• 63. min.

Kolejna doskonała okazja Barcelony, ale tym razem bramkarz gości łapie piłkę.

• GOOOOOOL

60. min.

Xavi! Barcelona w końcu wymęczyła tego gola. Messi zagrał kapitalną piłkę, Xavi wybiegł przed wszystkich i z paru metrów uderzył obok bramkarza.

• GOOOOOOL

19. min.

Sześć minut temu Zaza dał niespodziewane prowadzenie gospodarzom. Mistrz Włoch już remisuje dzięki Pogbie.

• 49. min.

I od początku drugiej połowy znowu gorąco pod bramką Basków.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

A teraz sytuacja sam na sam z bramkarzem! I Claudio Bravo górą! Ogrom szczęścia Barcelony w ostatnich minutach.

• 41. min.

Boveda nie trafił w pustą bramkę! Błąd Katalończyków, bramkarz wychodzi z bramki, mija się z piłką i zawodnik Eibar ma kąt bardzo ostry, ale bramkę pustą. 99-proc. sytuacja. A on trafia w boczną siatkę!

• 40. min.

Neymar odgryzł się rywalowi za ostry wślizg. Chwilę potem znowu popełnił przewinienie. Sędzia stracił cierpliwość. Żółta kartka.

• 36. min.

Znakomita wrzutka Messiego, Xavi nabiega na piłkę... zabrakło milimetrów, by sięgnął ją głową.

• 29. min.

Goście opuszczają swoją połowę bardzo rzadko. Pod ich bramką raz po raz gorąco.

• 24. min.

Ostry kąt, parę kroków do bramki, Messi uderza... ale bramkarz jest już przy nim. Piłka odbija się od jego nóg, korner.

• 19. min.

Znowu świetna okazja gospodarzy! Eibar nadal jednak cieszy się z remisu.

• 16. min.

Niezła akcja Neymara, podanie do Messiego, Argentyńczyk wykonuje serię zwodów w polu karnym, świetnie manewruje między tłumem rywali, ale w końcu traci piłkę. Piłkarze Barcelony domagają się karnego, mogą mieć rację. Messi jednak machnął na to ręką.

• 15. min.

Neymar zwija się z bólu w polu karnym. Nic tam się chyba jednak nie stało.

• 9. min.

Argentyńczyk już wziął się do roboty, ale na razie w bramkę nie trafia.

• KONIEC MECZU

90. min.

Artur Boruc nie wpuścił bramki, w drugiej klasie rozgrywkowej AFC Bournemouth pokonało Charlton Athletic 1:0.

90. min. + 7

Co tam się jeszcze działo w ostatniej minucie! Ale podopieczni Wengera nie wepchnęli tej piłki do siatki. Ostatni gwizdek.

• 90. min. + 6

Ale okazja Arsenalu w ostatniej minucie! Niesamowite! Sanchez było o krok! Będzie jeszcze rzut rożny!

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Podanie w pole karne do Welbecka, który zdołał uderzyć mimo nadlatujących z okolicy wślizgów! Remis. I jeszcze pięć minut do końca.

90. min.

W meczu zespołu Artura Jędrzejczyka (FC Krasnodar) z Zenitem remis 2:2. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

• W bramce Arsenalu Wojciech Szczęsny, a w meczu Bournemouth z Charltonem (0:0) broni Artur Boruc.

• Rozpoczęły się mecze Arsenalu z Hull, Chelsea z Crystal Palace i za chwilę pierwszy gwizdek w spotkaniu Levante z Realem Madryt!

• GOOOOOOL

20. min.

1:0 dla Bayernu!! Nieustanne ataki mistrzów Niemiec w końcu dały rezultat. Lahm otwiera wynik po zamieszaniu podbramkowym i uderzeniu w środek bramki z ok 10 metrów.

• 12. min.

Na razie pierwsze skrzypce gra Marco Reus. Od niego rozpoczyna się większość akcji ofensywnych Borussii, a niektóre tez kończą. Przed chwilą zmarnował doskonałą okazję, uderzył tuż przy słupku.

• PILNE

Rozpoczęły się mecze w Bundeslidze! A w Manchesterze pięć minut do końca. Gospodarze tworzą koronkowe akcje, jest dużo zabawy, ale piąty gol nie pada.

• 75. min.

Bundesliga. Niedługo rozpocznie się też starcie Freiburga z Wolfsburgiem. Mateusza Klicha nie ma nawet na ławce "Wilków". Artur Sobiech natomiast rozpocznie mecz Hannoveru z Borussią M'gladbach jako rezerwowy.

• GOOOOOOL

75. min.

4:1 DLA CITY I CZWARTY GOL AGUERO!!!! Argentyńczyk wybiegł do prostopadłej piłki, zszedł do środka i spokojnym strzałem w długi róg pokonał Llorisa.

• 70. min.

Serie B. Trwa też mecz w drugiej lidze włoskiej między Spezią i Catanią. W tej drugiej drużynie w pomocy gra Michał Chrapek. Po 20 minutach jest 0:0.

• 70. min.

Bundesliga. A w meczu FC Koeln z Borussią zobaczymy od pierwszej minuty dwóch Polaków - Pawła Olkowskiego i Łukasza Piszczka. Adam Matuszczyk i Sławomir Peszko usiądą na ławce.

• GOOOOOOL

67. min.

Gol dla City! 3:1! Do rzutu karnego podszedł znów Aguero, ale tym razem trafił! To drugi (z trzech) wykorzystany karny Aguero w tym meczu i jego trzeci gol.

• 67. min.

CZWARTY RZUT KARNY W MANCHESTERZE! Fazio przewraca Aguero i dostaje czerwoną kartkę. Będzie 3:1?

• 66. min.

Liga rosyjska. Rozpoczął się mecz Krasnodaru z Zenitem. Od pierwszej minuty gra Artur Jędrzejczyk, a Krasnodar prowadzi 1:0 po golu Sigurdssona w siódmej minucie.

• 65. min.

Czyli w niewykorzystanych rzutach karnych w Manchesterze 1:1. Wcześniej "jedenastki" nie wykorzystał Augero.

• 64. min.

NIE MA GOLA!!! Hart obronił "jedenastkę" wykonywaną przez Soldado. Trzeba przyznać jednak, że rzut karny był wzięty z kosmosu. Faulu Demichelisa nie było, arbiter się pomylił.

• 64. min.

Rzut karny dla Tottenhamu!!!

• 62. min.

Świetne podanie Silvy wzdłuż bramki, ale Aguero minimalnie spóźnił się z zamknięciem akcji.

• 58. min.

A w Manchesterze tempo wciąż bardzo wysokie, ale nie ma stuprocentowych okazji bramkowych. Dwa razy strzelał Navas, ale raz jego uderzenie zostało zablokowane, a za drugim razem ponownie dobrze interweniował Lloris.

• PILNE

52. min.

Robert Lewandowski zacznie mecz Bayernu z Werderem na ławce rezerwowych! Josep Guardiola najprawdopodobniej uznał, że Polak nie jest w stu procentach zdrowy po meczu ze Szkocją, w którym Gordon Greer wszedł mu nakładką w piszczel. Być może zobaczymy Roberta w drugiej połowie. W ofensywie Bayernu dziś trójka Mueller, Goetze i Robben.

• 49. min.

Aguero szuka trzeciej bramki. Kropnął aż miło, ale Lloris "wypluł" piłkę przed siebie.

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Manchesterze!

• 45. min. + 3

2. Bundesliga. Martin Kobylanski wszedł na boisko w 76. minucie meczu Union Berlin z Sandhausen. Jego zespół prowadzi 3:1.

Koniec pierwszej, znakomitej połowy w Manchesterze. City prowadzi 2:1 z Tottenhamem po dwóch golach Aguero, który mógł ustrzelić hattricka, ale nie wykorzystał jednego z dwóch rzutów karnych.

• 45. min.

Bardzo szybka kontra City i z 15. metra uderzał na bramkę Navas, ale Lloris odbił piłkę na rzut rożny.

• 45. min.

A w Manchesterze w ciągłym natarciu "Koguty". Próbował przed chwilą Eriksen, ale bezskutecznie. Wciąż 2:1 dla gospodarzy.

• GOOOOOOL

40. min.

2. Bundesliga. Gol Kacpra Przybyłki!!! Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski strzelił gola na 2:0 dla Fuerth. Pokonał Rafała Gikiewicza (Eintracht B.) w 68. minucie.

• 36. min.

A tymczasem Fuerth strzeliło gola Brunszwikowi. Autorem gola jednak nie Przybyłko, a Stiepermann, ale Polak zaliczył asystę. Zapomnieliśmy dodać, że w bramce Eintrachtu stoi Rafał Gikiewicz - przed chwilą złapał piłkę po niegroźnym uderzeniu z dystansu Przybyłki.

• 34. min.

Jeszcze raz Aguero! Nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Llorisem. Z dość ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza. Co za mecz!!!!!

• 32. min.

NIESAMOWITE! Aguero mógł mieć hattricka po faulu w polu karnym Kaboula, ale nie wykorzystał jedenastki! Najpierw strzelił wprost w Llorisa, a potem próbował dobijać na pustą bramkę nożycami, ale uderzył zbyt wysoko!

• 32. min.

Drugi rzut karny dla City!!

• 28. min.

Spoglądamy na boiska drugiej Bundesligi. Fuerth Kacpra Przybyłki gra na wyjeździe z Eintrachtem Brunszwik. Jest 58. minuta i wciąż nie ma bramek. Polski napastnik gra od początku meczu.

• 28. min.

A Lamparda zmienia Fernandinho.

• 25. min.

Koniec meczu dla Franka Lamparda. Nabawił się urazu mięśniowego i opuści mecz na noszach.

• 25. min.

Dwie ciekawostki statystyczne: Lampard przy pierwszej bramce zaliczył swoją 102. asystę w Premier League. Więcej ma tylko Ryan Giggs, który wypracował bramkę 162 razy. Sergio Aguero natomiast ma już na koncie 59 goli w lidze angielskiej, prześcignął tym samym Carlosa Teveza i jest najlepszym strzelcem tego zespołu w historii jego występów w angielskiej ekstraklasie.

• GOOOOOOL

20. min.

City znów na prowadzeniu! Lamela zahaczył w polu karnym nogę Lamparda i sędzia podyktował "jedenastkę", którą bez problemu na bramkę zamienił Sergio Aguero.

• 17. min.

Rzut karny dla Manchesteru City!!!!

• GOOOOOOL

15. min.

Gol dla Tottenhamu!!! Ależ odpowiedź "Kogutów". Błąd Fernando, który stracił piłkę przed polem karnym, futbolówka trafiła do Eriksena i ten trafił do bramki po nodze Harta.

• GOOOOOOL

13. min.

Sergio Aguero!!! 1:0 Dostał piłkę i stał z nią w polu karnym dobre pięć sekund, ale żaden z obrońców nie odważył się go zaatakować. W końcu Argentyńczyk zrobił szybki zwód i kropnął nie do obrony po długim rogu.

• 10. min.

Dobra akcja na prawej stronie Navasa, który zdołał dośrodkować, ale Lloris wyciągnął się jak długi i złapał futbolówkę.

• 8. min.

Bardzo groźna akcja Aguero, ale było w niej wszystko oprócz... strzału.

• 7. min.

Ależ się zakotłowało pod bramką City! Najpierw Mason nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Hartem, a po chwili szczęścia próbował jeszcze Eriksen, ale piłka znów nie znalazła drogi do siatki.

• 3. min.

Aguero szarżował na połowie "Kogutów", ale Lloris ubiegł Argentyńczyka.

• 1. min.

Rozpoczął się mecz Manchesteru City z Tottenhamem!

• A już za chwilę rozpocznie się bardzo ciekawy mecz 8. kolejki ligi angielskiej, w którym zmierzą się - lider - Manchester City oraz szósta drużyna w tabeli - Tottenham. Poniżej składy obu drużyn.

City: Hart - Clichy, Demichelis, Kompany, Sagna, Milner, Lampard, Fernando, Navas, Silva, Aguero

Tottenham: Lloris - Dier, Fazio, Kaboul, Rose, Capoue, Mason, Chadli, Eriksen, Lamela, Soldado

• Spoglądamy na ligę szwedzką, gdzie w meczu Malmoe z Elfsborgiem gra Paweł Cibicki. Młodzieżowy reprezentant Polski gra w ataku Malmoe od pierwszej minuty. I właśnie w pierwszej minucie jego drużyna strzeliła gola, ale jej autorem był Rosenberg.

• Pierwsza informacja z boisk zagranicznych - Krzysztof Mączyński był tylko rezerwowym w meczu ligi chińskiej między Guizhou Renhe, a Guangzhou. Strzelec gola w meczu ze Szkocją wszedł na boisko w 79. minucie, a minutę później jego drużyna straciła gola na 1:2. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

• Zapraszamy na multirelację na żywo z piłkarskich wydarzeń w Europie (i nie tylko!). Dziś w programie m.in. mecz Manchesteru City z Tottenhamem, starcia Bayernu z Werderem i Borussii z FC Koeln (od godz. 15:30) oraz spotkania w Primera Division (grają Real i Barcelona). Od czasu do czasu będziemy zaglądać też na mniejsze stadiony i sprawdzać, jak radzą sobie w pomniejszych ligach zagranicznych polscy piłkarze.