Piłka nożna. Barcelona nie straciła gola, ale straciła punkty. Kanonada w Neapolu [ZAPIS MULTIRELACJI]

• środa, 24 września 2014
  • KONIEC MECZU

KONIEC! Dziękujemy za czytanie relacji i zapraszamy na kolejne.

• KONIEC. Crystal Palace - Newcastle 2:3 i awans gości do 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej.

• Crystal Palace - Newcastle 2:3 Gola (na wagę awansu?) zdobył Paul Dummett.

• W meczu Crystal Palace - Newcastle wciąż 2:2, trwa druga połowa dogrywki. Będą takie karne jak wczoraj?

Puchar Ligi Angielskiej. Niesamowity konkurs rzutów karnych na Anfield Road

Liverpool awansował do 1/16 Pucharu Ligi Angielskiej w niecodziennych okolicznościach. Wyeliminował Middlesbrough po rzutach karnych, wygrywając po 15 seriach 14:13.

• Barcelona ma 71 procent posiadania piłki, ale mecz rozczarowuje. W sytuacjach bramkowych goście prowadzą 6:2, ale jedyny celny strzał na bramkę oddała na razie Malaga...

• III runda (1/16 finału) Pucharu Ligi Angielskiej. Wyniki: West Bromwich - Hull 3:2. Trwa dogrywka w meczu Crystal Palace - Newcastle (2:2).

• KONIEC. PSG pokonało Caen 2:0 i awansowało na drugą pozycję w tabeli.

• III runda (1/16 finału) Pucharu Ligi Angielskiej. Wyniki: Burton - Brighton 0:3, Chelsea - Bolton 2:1, Manchester City - Sheffield Wed 7:0, Tottenham - Nottingham 3:1.

• KONIEC. Wyniki innych meczów Serie A: Calgiari - Torino 1:2 (gol Glika), Inter - Atalanta 2:0, Fiorentina - Sassuolo 0:0, Hellas Werona - Genoa 2:2.

• KONIEC. Wyniki zakończonych meczów Serie A: Sampdoria - Chievo 2:1, Parma - Roma 1:2, Juventus - Cesena 3:0.

• Miralem Pjanić dwie minuty przed końcem daje prowadzenie Romie!

• Barcelona wciąż bez gola...

• Tottenham prowadzi 2:1! Sześć minut przed końcem trafił Roberto Soldado.

• Ryan Mason wyrównał wynik w meczu Tottenham - Nottingham. City prowadzi już za to 5:0 po drugiej bramce Dżeko.

• Marquinhos podwyższa na 2:0 dla PSG w meczu z Caen. W lidze francuskiej dziś odbyło się jeszcze sześć spotkań. W ciekawszych Lyon pokonał 4:0 Lorient, a Montpellier przegrało 0:1 z Monaco po golu Dymitara Berbatowa w doliczonym czasie gry.

• Pierwsze punkty w sezonie może stracić Roma, która remisuje 20 minut przed końcem. Wyrównanie dał Parmie Paolo De Ceglie.

• Po trafieniu Oscara Chelsea prowadzi 2:1 z Boltonem, za to Tottenham przegrywa z Nottingham Forrest.

• Czy Barcelona dziś znów zachowa czyste konto?

Primera Division. Zero Barcelony

W pięciu meczach otwierających sezon Barcelona nie straciła gola. Jest wyjątkiem w wielkich ligach Europy. Zmiana gry w defensywie to największe osiągnięcie nowego trenera Luisa Enrique. To efekt m.in. wzmożonego wysiłku napastników i pomocników.

• Manchester City między 47. i 60. minutą strzelił cztery gole Sheffield Wednesday! Kolejno: Franka Lampard, Edin Dżeko, Jesus Navas i Yaya Toure z karnego.

• Manchester City do przerwy nie zdołał zdobyć gola z Sheffield Wednesday a Tottenham z Nottingham Forrest. W obu meczach wyniki 0:0.

• Dziś dwa mecze Genua kontra Werona. Sapmdoria Genua prowadzi do przerwy z Chievo Werona, a Hellas Werona przegrywa u siebie z Genoą.

• W meczu Caen - PSG prowadzą goście, choć grają bez Zlatana Ibrahimovicia. Gola strzelił Lucas.

Liga francuska. Zlatan Ibrahimović kontuzjowany

Już w 15. minucie sobotniego meczu francuskiej ekstraklasy piłkarskiej z Bastią boisko z powodu kontuzji opuścił Zlatan Ibrahimović. Zgodnie z pierwszą diagnozą szwedzki napastnik Paris Saint Germain będzie pauzował kilkanaście dni.

• Chelsea remisuje z Boltonem 1:1. Na gola Kurta Zoumy odpowiedział Matthew Mills. Była to jedyna jak dotąd okazja Boltonu.

• Adem Ljajić daje prowadzenie będącej od początku sezonu w formie Romie.

• W Anglii w III rundzie Pucharu Ligi Angielskiej trwa sześć spotkań, między innymi: Chelsea - Bolton, Manchester City - Sheffield Wednesday i Tottenham - Nottingham.

• Torino w tym sezonie słabo sobie radzi w defensywie. Co się dzieje z Kamilem Glikiem i kolegami?

• W Serie A zaczęło się aż osiem meczów: Cagliari - Torino (Kamil Glik), Fiorentina - Sassuolo, Inter - Atalanta, Juventus - Cesena, Napoli - Palermo, Parma - AS Roma, Sampdoria (Paweł Wszołek) - Chievo (Tomasz Kupisz) i Verona - Genoa

• Rafał Stec przypomina, że zaczęły się już mecze w Serie A.

• Gol Polaka także w lidze szwedzkiej!

Liga szwedzka. Cibicki żąda powołania i strzela gola dla Malmoe

20-letni Paweł Cibicki strzelił gola dla Malmoe w meczu ligowym z Halmstad. Urodzony w Szwecji pomocnik w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? domaga się powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski.

• Jedynym meczem w Bundeslidze w którym jeszcze gospodarze nie prowadzą 1:0 jest Borussia - VfB Stuttgart. Łukasz Piszczek zanotował na razie jedno dośrodkowanie.

• Jak podaje serwis 90minut.pl, Milik miał poza sześcioma bramkami także dwie asysty.

• Milik jak Suarez!

• PILNE

MILIK SHOW! Ajax już 9:0, a Polak zdobył sześć goli!

• Ajax prowadzi 7:0, a Milik strzelił już czwartą bramkę!

• Tymczasem Ajax w Pucharze Holandii prowadzi z Watergraafsmeer 6:0, a trzy bramki zdobył Arkadiusz Milik!

Milik odżywa w Ajaksie

• Nas najbardziej interesować będą mecze z udziałem Polaków: Borussia Dortmund (Łukasz Piszczek) - VfB Stuttgart, Hannover 96 (Artur Sobiech na ławce) - FC Koeln (Sławomir Peszko, oraz Adam Matuszczyk, Paweł Olkowski) i Bayer Leverkusen (Sebastian Boenisch) - FC Augsburg.

• O 20 zaczęło się pięć spotkań w Bundeslidze i trzy w hiszpańskiej Primera Division.