Koniec meczu. Tottenham bezbramkowo remisuje z Lazio.

• 90. min. + 1

Świetne dośrodkowanie na czwarty metr, ale Townsend strzelił obok bramki.

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 89. min.

Bale w doskonałej sytuacji, ale po raz kolejny obrońcy byli czujni i wybili piłkę daleko od bramki.

• 85. min.

Marchetti z łatwością łapie strzał Townsenda.

• 84. min.

Mauri ostro faulował Naugthona w środku pola.

• 79. min.

Zarate zastępuje Onaziego.

• 76. min.

Schodzi Dempsey, wchodzi Sigurdsson.

• 74. min.

Bale leży na murawie, po tym jak Cavanda nastąpił mu na nogę. Z boiska schodził kulejąc, zobaczymy czy wróci do gry.

• 71. min.

Tottenham znów zdobył bramkę i znów nie została ona uznana.Tym razem Caulker faulował Mauriego.

• 68. min.

A tymczasem gola strzelił Artur Sobiech. Jego Hannover prowadzi z Twente już 2:0. Wyniki

• 66. min.

Gonzalez fauluje po raz kolejny, tym razem arbiter wyciągnął żółty kartonik

• 63. min.

Dobre dośrodkowanie Bale'a z rzutu wolnego, ale Lisandro nie sięgnął piłki.

• 58. min.

Faul Diasa w środku pola, który rękoma zatrzymywał Bale'a

• 58. min.

Tottenham - Lazio. Pełno walki, ale na razie bez goli.

• 58. min.

Kolejne podanie do Bale'a, tym razem do Dempseya, ale znów spalony. Takimi długimi, prostopadłymi piłkami gracze Tottenhamu starają się rozerwać obronę Lazio, na razie bezskutecznie.

• 51. min.

Tottenham przyspiesza. Bale zagrywa w pole karne do Lennona, ten przewrócony w polu karnym zdołał jeszcze kopnąć piłkę. Dempsey był w doskonałej sytuacji, ale nie trafił czysto w piłkę.

• 49. min.

Dośrodkowanie Bale'a w pole karne zablokowane. Niemrawy początek drugiej połowy z obu stron.

• 45. min.

Czas na drugą połowę. Miejmy nadzieję, że tym razem bramki będą

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Sędzia skrócił pierwszą połowę o 13 sekund.

• 42. min.

Gonzalez huknął z 25 metrów, ale trafił tylko w poprzeczkę.

• 40. min.

Po dynamicznym fragmencie gry, obie drużyny starają się dłużej utrzymać przy piłce, powoli rozgrywają w środku pola, starają się przejąć kontrolę nad meczem.

• 34. min.

Długa piłka do Mauriego, ten błyskawicznie odgrywa przed pole karne do Klosego, ale ten nie trafił w piłkę.

• 29. min.

Dempsey z rzutu wolnego strzelił po ziemi, prosto w nogi graczy stojących w murze.

• 28. min.

Biava ukarany za faul na Lennonie. 20 metrów od bramki Lazio.

• 24. min.

Dynamiczna akcja Lennona prawym skrzydłem powstrzymana przez obrońców Lazio. Tottenham coraz odważniej atakuje.

• 22. min.

Dempsey wpakował piłkę do bramki Lazio! Gol nie został uznany, piłkarz Tottenhamu był na spalonym.

• 17. min.

Lennon marnuje fantastyczną okazję dla Tottenhamu. Dostał doskonałe prostopadłe podanie na 10 metr, ale zamiast strzelać, podał do Bale'a. Ten odegrał znów do Lennona, który wrzucił piłkę na głowę Bale'a. Jego strzał łatwo obronił Marchetti.

• 14. min.

Dempsey faulowany 35 metrów od bramki Lazio. Z rzutu wolego strzelał Bale. Prosto w mur.

• 11. min.

Groźny strzał Mauriego. Lloris nie dał się zaskoczyć, ale wcześniej okazało się, że Mauri był na spalonym.

• 9. min.

Dempsey strzelał zza pola karnego, ale jego uderzenie zablokowali obrońcy.

• 7. min.

Ledesma powalił Sandro, ale tym razem obyło się bez kartki.

• 4. min.

Dłużej w pierwszych minutach przy piłce byli gracze Tottenhamu, ale to Lazio przeprowadziło groźniejszą akcję. Prostopadłe podanie w pole karne do Klosego, ale ten nie zdążył do piłki.

• 1. min.

Gramy!

• Tottenham jeszcze nigdy nie grał z Lazio w Lidze Europejskiej. Faworyta tego meczu ciężko wskazać. Lazio nie wygrało w europejskich pucharach z angielską drużyną od siedmiu meczów. Z kolei Tottenham w pierwszych czterech meczach Premier League zdobył tylko pięć punktów, Lazio wygrało trzy mecze w w Serie A.