90. min. + 2

Koniec meczu! Udinese remisuje z Anży 1:1.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Gol! 1:1! Di Natale! Pomazan paruje piłkę prosto pod nogi di Natale. Włoski napastnik nie zwykł marnować takich okazji!

• PILNE

86. min.

Basta przed ogromną szansą na wyrównanie! Bramkarz Pomazan łapie piłkę na linii bramkowej, przytulając ją do słupka!

• PILNE

84. min.

Najładniejsza akcja meczu! Lass Diarra do Boussoufy, ten odgrywa do Samuela Eto'o, a Kameruńczyk przekłada piłkę na prawą nogę i strzela w kierunku bramki. Padelli znakomicie interweniuje.

• 78. min.

Faul Danilo na Eto'o. Obrońca Udinese ukarany żółtą kartką.

• PILNE

69. min.

Z takiego kąta padła jedyna jak dotąd bramka dla Anży.

A tak cieszył się jej strzelec.

• 67. min.

Mogło być 0:2! Boussoufa wrzucił piłkę na głowę Samby, a ten w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę.

• 60. min.

Druga zmiana w Udinese. Basta za Williansa. Pierwszą zmianę wprowadził także Guus Hiddink. Boisko opuścił strzelec bramki Lacina Traore. W jego miejsce pojawił się Carcela Gonzalez.

• 58. min.

Na boisku, w miejsce Badu, pojawił się di Natale. Ostatnie 30 minut upłynie więc pod znakiem pojedynku snajperów. Samuel Eto'o z Anży nie miał w tym meczu ani jednej okazji na strzelenie gola.

• 56. min.

Rzut rożny dla gospodarzy. Dobra centra w pole karne, ale piłka po strzale jednego z zawodników trafia w ręce Pomazana.

• 50. min.

Ponownie Ranegie! Napastnik przyjął piłkę w polu karnym i próbował zaskoczyć Pomazana strzałem z ostrego kąta. Bramkarz udanie interweniował.

• 50. min.

Dobry strzał Ranegie, który uderzył z powietrza z pierwszej piłki! Piłka przeleciała dwa metry obok bramki Anży!

• PILNE

46. min.

Goście rozpoczęli drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• GOOOOOOL

44. min.

Gol! Traore! Lacina Traore minął jednego z obrońców i zdecydował się na strzał lewą nogą z bardzo ostrego kąta. Piłka nie wpadłaby do siatki, gdyby fatalnym błędem nie popisał się bramkarz Padelli! Warto dodać, że w momencie oddania strzału piłka była niewiele przed linią końcową boiska...

• 43. min.

Rzut wolny dla Udinese. Być może ostatnia okazja na bramkę w tej części gry.

• 37. min.

Faraoni złamał akcję do środka i huknął w stronę bramki Anży. Zabrakło bardzo wiele.

• 34. min.

Anży stworzyło okazję po błędzie obrony Udinese. Eto'o podał piłkę do Szatowa, ale ten przegrał pojedynek z Padellim.

• 29. min.

Piłkarze nie tworzą póki co wielkiego widowiska. Właśnie padł pierwszy celny strzał. Uderzenie Lazzariego z trzydziestu metrów trafiło prosto w ręce Pomazana.

• 18. min.

Pereyra pada w polu karnym po kontakcie z Jucilei! Piłkarz Anży rzeczywiście zahaczył nogę rywala, ale zdaniem sędziego napastnik szukał rzutu karnego. Żółta kartka dla Pereyry za próbę wymuszenia jedenastki.

• PILNE

16. min.

Świetna okazja na bramkę dla Udinese! Faraoni wykonał rzut wolny, a piłka spadła wprost na głowę Benatii. Obrońca gospodarzy nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• 10. min.

Anży miało już trzy stałe fragmenty gry, z których mogło wrzucić piłkę w pole karne. Ani razu centra nie była jednak dokładna.

• 5. min.

Pierwsze minuty są w wykonaniu obu drużyn bardzo chaotyczne. Nie mieliśmy jeszcze żadnego strzału.