Liga Mistrzów. Valencia zremisowała z Bayernem. MINUTA PO MINUCIE

• wtorek, 20 listopada 2012
  • 90. min. + 4

Koniec meczu.

Jeszcze niecelny strzał Schweinsteigera, ale wygląda na to, że nic specjalnego się już tu nie zdarzy.

• 85. min.

Remis w tym meczu daje obu drużynom awans. Ale nie wygląda by ktokolwiek z grających nie miał jeszcze ochoty na gola.

• 82. min.

Gol dla Bayernu! Thomas Muller wykorzystał podanie z prawego skrzydła. Strzelił obok słupka. Wcześniej piłkę przepuścił Gomez.

• 78. min.

Trener Jupp Heynckes ryzykuje. Zmienia Francka Ribery'ego na Mario Gomeza.

• 77. min.

Gol dla Valencii! Gospodarze wyszli na prowadzenie choć grają w dziesięciu! Sofiane Feghouli zbiegł z prawego skrzydła i lewą nogą pokonał Manuela Neuera. Piłka jeszcze otarła się o Dantego, co mogło zmylić bramkarza Bayernu.

• 75. min.

Faul Dantego na Guardado. Piłkarze Valencii domagają się drugiej żółtej kartki dla piłkarza Bayernu. Siły by się wyrównały. A na zdjęciu widać jak sędzia Webb wyrzucał Barragana.

• 71. min.

Valencia chyba opadła z sił. Coraz częściej goście przedostają się pod jej bramkę. Przed momentem akcja dwóch piłkarzy, którzy kilka chwil wcześniej weszli na boisko. Shaqiri wrzucał do Mandżukicia, ale ten strzelił obok słupka.

• 65. min.

Tym razem świetna okazja dla Bayernu, ale marnuje ją Muller. Który nie opanował piłki po podaniu od Ribery'ego.

• 62. min.

Ależ okazja dla Valencii!. Soldado prostym zwodem minął Dantego. Ale gdy miał przed sobą już tylko bramkę, strzelił nad nią.

• 60. min.

Piłkarze Valencii nie przejmują się tym, że grają w osłabieniu. Najpierw Banega zbyt długo czekał ze strzałem. Po chwili i dośrodkowaniu z rzutu rożnego Manuel Neuer koniuszkami wybił piłkę.

• 55. min.

Mecz w Walencji jest na razie jedynym, w którym nie padły gole. Przed momentem Soldado źle uderzył piłkę dośrodkowaną przez Feghouliego. Neuer z łatwością ją złapał. Reakcja Soldado nie dziwi.

• 52. min.

Trzecia już w tym meczu akcja Bayernu polegająca na podaniu przez Kroosa z rzutu rożnego odchodzącej od bramki piłki do wbiegającego w pole karne Dantego. Ten znów nie trafił.

• 49. min.

Na razie niewiele się zmieniło w porównaniu z pierwszą połową. Wciąż nie widać przewagi liczebnej Bawarczyków.

Gramy po przerwie.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

Kolejny atak Valencii. W polu karnym Soldado oddał piłkę Feghouliemu. Ten próbował technicznym strzałem pokonać Neuera, ale nie trafił w bramkę.

• 39. min.

Kontra Valencii skończyła się przez niedokładne podanie, ale na razie nie widać, by gospodarzom brakowało jednego piłkarza.

• 39. min.

Strzał Claudio Pizarro leciał do bramki tuż przy słupku, ale efektownie obronił go Guaita.

• 36. min.

Atak Bayeernu. Pizarro chciał zagrać do Kroosa w pole karne, ale piłkę Niemcowi wybili obrońcy.

• 33. min.

Czerwona kartka dla Barragana. Za faul na Alabie sędzia Howard Webb od razu wyrzucił piłkarza z Valencii z boiska. Barragan zrobił wślizg z takim impetem, że Austriak miał szczęście, że chwile wcześniej nieco podskoczył.

• 32. min.

Świetna okazja dla Valencii. Soldado przedryblował dwóch rywali, Dante wybił mu piłkę, ale wprost pod nogi Feghouliego. Ten strzelił mocno, ale jego strzał pięknie obronił Neuer.

• 29. min.

Obie drużyny grają bardzo uważnie w obronie. Ataki z obu stron załamują się przeważnie przez niecelne podania.

• 24. min.

Bayern jest zdecydowanie częściej przy piłce. Gra bardzo szeroko. Ale w meczu na razie dzieje się niewiele.

• 20. min.

Bayern nieźle sobie radzi w akcjach do pola karnego Valencii. Potem stwarza zagrożenie głównie gdy Toni Kroos ma okazję dośrodkować z rzutu rożnego. Na razie nic z tego nie wyszło, ale Kroos konsekwentnie zagrywa w środek pola karnego.

• 16. min.

Groźnie pod bramką Valencii. Kroos dośrodkował z rzutu rożnego do Dantego, który uderzył tuz obok słupka. Guaita wyciągnął się jak długi i wybił piłkę.

• 12. min.

Teraz przycisnęła Valencia, przez kilka chwili Bayern nie był w stanie wybić piłki, ale gospodarze nie potrafili zamienić rzutu roznego na gola.