Liga Mistrzów. AC Milan - Anderlecht [NA ŻYWO]

90. min.

Koniec meczu! Milan bezbramkowo zremisował z Anderlechtem.

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 86. min.

Milan zdecydowanie góruje nad rywalem w drugiej połowie. Brakuje jednak wykończenia kolejnych akcji, w ostatnich minutach pod bramką Anderlechtu było dużo chaosu.

• 77. min.

Podwójna zmiana w szeregach Anderlechtu. Juhasz w miejsce Bruno, a Praet w miejsce Kouyate. W milanie Constant zmienił Emanuelsona.

• 74. min.

Zmiana w Milanie. Yepes za Bonerę, który chyba zgłosił trenerowi drobny uraz.

• 69. min.

W drugiej połowie Milan gra zdecydowanie lepiej. Tym razem piłkę przyjął sobie Emanuelson i wypuścił ją na tyle umiejętnie, że zdołał oddać strzał z ostrego kąta. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• PILNE

64. min.

Świetny strzał głową El Shaarawego, ale fenomenalną interwencją popisał się bramkarz Anderlechtu!

• 62. min.

Nocerino po raz kolejny próbował z dystansu, ale piłka wpadła prosto w ręce Proto.

• 60. min.

Zmiana w składzie gospodarzy. El Shaarawy w miejsce Boatenga.

• 57. min.

Marcin Wasilewski zobaczył żółtą kartkę.

• PILNE

52. min.

Najlepsza okazja dla Anderlechtu! Lucas Biglia wpadł w pole karne i stanął oko w oko z bramkarzem Milanu. Strzał z ostrego kąta przeleciał jednak nad poprzeczką...

• 48. min.

Boateng wrzucał piłkę do niepilnowanego Nocerino, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• PILNE

46. min.

Gracze Anderlechtu rozpoczęli drugą połowę.

• 45. min.

Przerwa. Obie drużyny miały swoje okazje, ale bramkarze nie popełniali błędów.

• 45. min.

Arbiter doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

• 44. min.

Po raz kolejny okazję miał Boateng. Tym razem jego strzał został zablokowany.

• PILNE

34. min.

Emanuelson dopada do dalekiej piłki zagranej przez jednego z partnerów i z kilkunastu metrów oddaje strzał z pierwszej piłki. Prosto w ręce Proto.

• PILNE

29. min.

Boateng znakomicie w polu karnym rywali przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja. Piłkę zmierzającą w światło bramki, tuż przed linią złapał bramkarz!

• 18. min.

Przed szansą Flamini, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem gości. Proto jednak wyszedł z linii bramkowej i wybronił strzał gracza Milanu.

• 16. min.

Pierwsza okazja na bramkę dla gospodarzy. Po rzucie rożnym główkował Antonini, ale piłka przeleciała obok bramki Proto.

• PILNE

12. min.

Kljestan uderzył zza pola karnego, ale Abbiati sparował piłkę na rzut rożny!

• 8. min.

Trzech piłkarzy Anderlechtu wychodziło na trzech piłkarzy Milanu. Błąd w przyjęciu popełnił jednak Mbokani.

• 5. min.

Groźnie pod bramką Milanu! Rzut rożny dla gości. Piłka spadła na ósmy metr, a gracze Anderlechtu w zamieszaniu oddali kilka strzałów. Wszystkie zostały zablokowane!

• 3. min.

Fatalny błąd de Jonga w środku boiska i przed sytuacją sam na sam ustrzegł swojego bramkarza Bonera.

• PILNE

1. min.

Piłkarze Milanu rozpoczęli pierwszą połowę.

• W grupie C oprócz Milanu i Anderlechtu znalazły się też hiszpańska Malaga i rosyjski Zenit. Gospodarzem ich pierwszego meczu będą Hiszpanie.

• Liga Mistrzów. Wasilewski zadebiutuje w elitarnych rozgrywkach

Przegląd prasy. „Marcin Wasilewski wraca na środek obrony. I to w meczu, którym zadebiutuje w Lidze Mistrzów” - pisze wtorkowy Przegląd Sportowy przed meczem fazy grupowej Milan - Anderlecht. Relacja na żywo na Sport.pl od 20.45..