Serie A. Roma pokonała Torino. 90 minut Glika

• poniedziałek, 19 listopada 2012
  • KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu. Torino opuszcza Rzym bez punktów i pozostanie na trzynastym miejscu w Serie A. Kamil Glik zaliczył przyzwoity występ i nie zawinił przy żadnej z dwóch bramek.

• 90. min. + 2

Gillet wypluł piłkę po mocnym strzale Marquinho z dystansu, ale dobrze ustawiony Glik wybił ją spod nosa czekającego na dobitkę napastnika Romy.

• 90. min. + 1

Cztery minuty doliczonego czasu.

• GOOOOOOL

86. min.

GOL! Roma prowadzi już 2:0. Pjanić oddał pozornie niegroźny strzał zza pola karnego, ale piłka odbiła się od Gazziego, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki.

• 85. min.

Zmiana w Torino - Abou Diop za Alessio Cerciego.

• 81. min.

Roma szuka drugiego gola, tym razem próbował Lamela.

• 80. min.

Ciekawa akcja kombinacyjna Romy kończy się lekko niecelnym strzałem Destro, który nie do końca trafił w piłkę.

• 78. min.

Żółta kartka dla Erika Lameli, który trafił rywala łokciem w twarz.

• 77. min.

Zmiana w Torino. Mario Santanę zastępuje Simone Verdi.

• 71. min.

Chwilę przed rzutem karnym D'Ambrosio zobaczył żółtą kartkę za dyskutowanie z arbitrem.

• GOOOOOOL

71. min.

Osvaldo idealnie wyczekał Gilleta, który zrobił ruch w prawo, i uderzył w przeciwnym kierunku. 1:0 dla Romy! A trener Torino wciąż wścieka się na sędziego za zmianę decyzji.

• 69. min.

Rzut karny dla Romy po faulu D'Ambrosio! Najpierw sędzia kazał grać dalej, ale po konsultacji z asystentem wskazał na jedenasty metr!

• 68. min.

Pierwsza zmiana w Torino. Zszedł Alessandro Sgrigna, wszedł Gianluca Sansone.

• 65. min.

Jeszcze jedna zmiana w drużynie gospodarzy - Marquinho za Alessandro Florenziego.

• 64. min.

Zmiana w Romie. Schodzi bezproduktywny dziś Francesco Totti, wchodzi Mattia Destro.

• 63. min.

Glik świetnie zatrzymał kontrę wyprowadzaną przez Lamelę.

• 61. min.

Żółta kartka dla Ogbonny za przeszkadzanie bramkarzowi Romy w wyrzucie piłki.

• 56. min.

Żółta kartka dla Sgrigny, który próbował wymusić rzut karny dla Torino.

• 53. min.

Bomba Tottiego, ale prosto w ręce Gilleta.

• 52. min.

Cerci zmusza Goicoecheę do efektownej interwencji.

• 49. min.

Bianchi wyszedł sam na sam, ale był na minimalnym spalonym.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy. Torino było w odwrocie, choć miało swoje szanse na objęcie prowadzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że Roma okazji miała o wiele więcej i prowadziłaby, gdyby nie kiepska skuteczność.

• 45. min. + 1

Dwie minuty doliczonego czasu.

• 44. min.

Goście mieli wymarzoną okazję na objęcie prowadzenia - wyszli z kontrą dwa na jednego, ale podanie do Bianchiego było zbyt lekkie i w ostatniej chwili piłkę spod nóg napastnika Torino wybił wracający Marquinhos.

• 41. min.

Z Gilletem już wszystko w porządku, gra wznowiona.

• 39. min.

Gillet złapał dośrodkowanie i wpadł na własnego obrońcę, od którego odbił się jak od ściany. Bramkarz Torino potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• 37. min.

Pierwsza szansa bramkowa Torino, ale Goicoechea popisał się dobrym refleksem i obronił strzał Bianchiego.

• 35. min.

Florenzi bliski pokonania Gilleta! Gracz Romy rozegrał piłkę z Lamelą i uderzył z pierwszej piłki, ale tuż nad poprzeczką.

• 34. min.

Żółta kartka dla Pirisa za cyniczny faul.

• 34. min.

Po stracie Glika na pograniczu szesnastki piłka powędrowała do Pjanicia, który oddał groźny strzał z dystansu. Dobrze obronił jednak Gillet.

• 31. min.

Totti wypuścił Balzarettiego sam na sam pięknym lobem, ale obrońca Romy nie trafił w kozłującą piłkę.

• 30. min.

Dobra postawa Glika, który w trudnej sytuacji wygrał pojedynek główkowy z Osvaldo w polu bramkowym.

• 25. min.

Bianchi ukarany żółtą kartką za przytrzymanie uciekającego prawym skrzydłem Pirisa.

• 21. min.

Osvaldo próbował uderzyć przewrotką, ale nie trafił w mocno dośrodkowaną piłkę. To byłby piękny gol.

• 18. min.

Totti oddał świetne uderzenie zza linii pola karnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

• 14. min.

Glik upadł na murawę po starciu z jednym z rywali, ale po chwili się podniósł i nie potrzebował pomocy.

• 9. min.

Powinno być 1:0 dla Romy! Gospodarze wyszli z błyskawiczną kontrą, ale Osvaldo znajdując się w świetnej sytuacji nie trafił nawet w bramkę.

• 6. min.

Znów niebezpiecznie pod bramką gości, ale Glik w ostatniej chwili zablokował strzał Osvaldo. Sędzia tego nie zauważył i nie dał Romie rzutu rożnego.

• 4. min.

Groźne zagranie Tottiego wzdłuż bramki Torino, ale nie było nikogo, kto mógłby nabiec na piłkę. Chwilę później Pjanić uderzył wysoko nad poprzeczką.

• 1. min.

Zaczęli.

• Piłkarze wychodzą na boisko, za chwilę zaczynamy.

• Roma gra dziś bez zawieszonych De Rossiego, Burdisso i Tachtsidisa.

• Znamy już składy. Roma (4-3-3): Goicoechea; Piris, Castan, Marquinhos, Balzaretti; Pjanić, Bradley, Florenzi; Lamela, Osvaldo, Totti. Torino (4-2-4): Gillet; Darmian, Glik, Ogbonna, D'Ambrosio; Basha, Gazzi; Cerci, Bianchi, Sgrigna, Santana.

• Fakt, który spodoba tym trzymającym dziś kciuki za drużynę Kamila Glika: Torino nie przegrało w tym sezonie jeszcze żadnego meczu na wyjeździe.

• Drużyna Kamila Glika, Torino, gra dziś na wyjeździe z Romą. Przyjezdni zajmują trzynaste miejsce w tabeli Serie A i tracą do rzymian trzy punkty, więc jeśli wygrają, awansują na dziewiątą pozycję. Początek meczu o 20:45. Zapraszamy na relację na żywo.