Primera Division. Real wygrywa z Deportivo La Coruna

• niedziela, 30 września 2012
  • 91. min.

Koniec meczu. Real zdemolował Deportivo La Corunię na własnym stadionie 5:1, choć zaczął od straty bramki. Szybko się jednak pozbierał i rozpoczął festiwal strzelecki. Trzy gole zdobył Cristiano Ronaldo (dwa z rzutów karnych), po jednym Angel Di Maria i Pepe.

• 91. min.

Sergio Ramos dostał doskonałą długą piłkę od Marcelo, jednak próbę jego strzału przeciął Ze Castro.

• 87. min.

Gracze z La Corunii próbują jeszcze skonstruować jakiś atak, ale już bez przekonania.

• 87. min.

Di Maria ma jeszcze ochotę na podwyższenie wyniku, niedokładnie podaje jednak do Ronaldo.

• 84. min.

Rzut karny dla Realu i znów Ronaldo nie ma litości dla Aranzubii.

• 84. min.

Kaka nabił rękę Evaldo w polu karnym - będzie jedenastka.

• 82. min.

Szybka kontra Realu, Kaka znów na pełnym biegu, ale zniosło go za bardzo na lewą stronę i piłka minęła bramkę.

• 80. min.

Akcja Deportivo, które próbuje grać na aferę, ale nie udaje się zmylić obrońców Realu.

• 75. min.

Rzut rożny dla Realu, ale po dośrodkowaniu od bramki zacznie Aranzubia.

• 75. min.

Strzał z dystansu Ronaldo - prawie się udało.

• 75. min.

Rzut wolny dla Deportivo. Pizzi uderza prosto w mur, kontra Realu, Kaka z Ronaldo, wymieniają się piłkami, Kaka strzela na pełnym biegu porsto w Aranzubię.

• 73. min.

Benzema do Marcelo, ale Deportivo przejmuje piłkę.

• 73. min.

Di Maria wrzuca do Benzemy - sędzia odgwizduje spalonego, którego nie było.

• 71. min.

Pizzi z dystansu - będzie jeszcze rzut rożny.

• 67. min.

Seria krótkich podań Realu na połowie Deportivo.

• 67. min.

I jeszcze szansa Ronaldo, ale piłkę łapie Aranzubia.

• 67. min.

Ależ wejście Xabiego Alonso! Wspaniałe podanie z rzutu wolnego do Pepe i czwarty gol dla Realu! Powtórki pokazują jednak, że był spalony.

• 63. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Karim Benzema za Higuaina.

• 60. min.

Marcelo do Kaki, ten mu odgrywa, ale Brazylijczyka poniosła fantazja i dośrodkowuje zupełnie nieudanie.

• 58. min.

Sergio Ramos był pod linią bramkową, ale zablokowany strzelił ponad bramką.

• 58. min.

Na boisku pojawia się Xabi Alonso, który zmienił Modricia i od razu popisuje się piękną interwencją, a tuż po tym strzałem na bramkę.

• 56. min.

Rzut rożny dla Realu, nie było jednak nikogo, kto wykończyłby dośrodkowanie.

• 56. min.

Zamieszanie pod bramką Deportivo, Juan DOmingez zdejmuje piłkę z głowy Cristiano Ronaldo.

• 56. min.

Nelson Oliveira z Rikiego.

• 53. min.

Rzut rożny dla Realu, szybko rozegrany, piłkę przejmuje na chwilkę Deportivo, ale już znów Real w ataku. Ze Castro dobrze jednak interweniuje, a Riki szykuje się do zmiany.

• 50. min.

Khedira się rozpędza, piłka jednak nie dociera do pilnowanego przez Ze Castro Higuaina.

• 52. min.

Deportivo chce już chyba tylko uniknąć kompromitacji.

• 48. min.

Szarża Sergio Ramosa, który przewraca się pod naporem obrońców, ale sędzia karze grać dalej, Real gra więc dalej konstruując atak pozycyjny.

• 48. min.

Modrić ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

• 48. min.

Rzut wolny dla Realu. Modrić wbija piłkę w narożnik pola karnego, ale wybija obrońca Deportivo i rozpoczyna kontrę.

Rozpoczyna się druga połowa. Za Ozila wszedł na boisko Kaka.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Real rozpoczął od nieoczekiwanej straty gola, ale potem Ronaldo wyrównał z karnego i uskrzydleni tym Królewscy zdobyli jeszcze dwa gole - Di Maria na 2:1 i ROnaldo na 3:1.

• 44. min.

Znowu zamieszanie pod polem karnym, dobre podanie ze skrzydła od Sergio Ramosa i Cristiano Ronaldo z bliska wbija piłkę do siatki.

• 40. min.

Real teraz dość niefrasobliwie zachowuje się pod własną bramką, ale myli się też Riki.

• 39. min.

Strasznie dużo zamieszania pod polem karnym Deportivo, podanie od Modricia i Di Maria na raty wpycha piłkę do siatki.

• 35. min.

Groźnie pod bramką Realu, ale Aguilar był na spalonym.

• 35. min.

Rzut rożny dla Realu. Luka Modrić dośrodkowuje na krótszy słupek, wybijają obrońcy Deportivo.

• 29. min.

Doskonała piłka Khediru do Ronaldo z pominięciem linii obrony, Ronaldo musi jednak zmagać się z presją Manuela Pablo i strzela ponad bramką.

• 28. min.

Długi przerzut Ramosa do Di Marii - niecelny.

• 27. min.

Higuain w pole karne, ale wyjaśniają obrońcy Deportivo.

• 27. min.

Di Maria poszarżował skrzydłem, wrzucił w pole karne, ale nie było tam nikogo, kto mógłby wykończyć akcję.

• 23. min.

Cristiano Ronaldo pewnie egzekwuje jedenastkę.

• 19. min.

Rzut karny dla Realu po faulu Manuela Pablo.

• 19. min.

Di Maria do Ronaldo, ten zablokowany. Kontratak Deportivo.

• 18. min.

Di Maria pomknął odrabiać straty i był bardzo blisko - Argentyńczyk po podaniu od Ozila na pełnej szybkości wbiegł pod pole karne, ale trafił nieczysto i piłka potoczyła się po dachu bramki.

• 16. min.

Gooool! Real Madryt stał, a Deportivo jedną kapitalną akcją pokonało mistrzów Hiszpanii. Nie popisał się Varan, Riki w kapitalny sposób wykończył akcję i pokonał Casillasa.

• 14. min.

Real wymienia kilka długich piłek, w końcu futbolówka trafia do Ronaldo, ten zaś strzela niecelnie.

• 12. min.

Kolejny atak Realu, ale Higuain był na spalonym.

• 10. min.

Świtna okazja Ronaldo, który miał mnóstwo miejsca i czasu, ale uderzył prosto w bramkarza Deportivo.

• 7. min.

Kolejny atak Realu, dośrodkowanie ze skrzydła ale nikt z Królewskich nie zdążył do tej piłki.

• 6. min.

Długi przerzut Varana pod pole karne - niecelny - Deportivo przejmuje piłkę.

• 5. min.

Di Maria potężnie huknął z dystansu ponad bramką.

• 5. min.

Nieczysty wślizg Manuela Pablo w Mesuta Ozila.

• 3. min.

Kilka niegroźnych akcji Realu, teraz w ataku pozycyjnym Deportivo, ale Sergio Ramos przerywa akcję.

• 3. min.

Pierwsze minuty meczu to wymiana akcji pod obiema bramkami, ale raczej na chodzonego. Pierwszy rzut rożny dla Realu, piłka wybita przez obrońców Deportivo.

• 1. min.

Gramy!

• Na Santiago Bernabeu rozlega się już "Hala Madrid", mecz rozpocznie się za chwilę.