90. min. + 2

Arbiter kończy spotkanie.

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• 84. min.

Andres Iniesta po starciu z Gonzalezem pada na murawę. Sędzia przerywa spotkanie. Po interwencji medyków Hiszpan podnosi się z boiska i kontynuuje grę.

• 84. min.

David Villa!!!!! Piękny powrót po kontuzji. Villa oddaje piłkę do Iniesty, za nim biegnie 4 obrońców, napastnik Barcelony zostaje sam w polu karnym. dostaje piłkę i strzałem lewą nogą pokonuje Bravę.

• 83. min.

Messi faulowany przez Ansotegę. Żółta karta.

• 82. min.

Jordi Alba podaje do Messiego, a ten strzela w asyście obrońcy. Piłka trafia w ręce Bravy.

• 80. min.

Do środka zagrywał De La Bella, Velo wyprzedził obrońców Barcelony, ale w piłkę nie trafił.

• 77. min.

Piłkarze Barcelony wymieniają między sobą serię podań pod polem karnym Realu Sociedad. Za każdym razem, gdy do piłki dochodzi Villa, kibice Katalończyków klaszczą.

• 75. min.

David Villa wchodzi na boisko za Pedro.

• 120. min.

Messi faulowany przez Illarramendiego. W Sociedad schodzi Castro, a wchodzi Angel.

• 64. min.

Tym razem strzelał Iniesta. Hiszpan uderzył z lewej nogi, ale wprost w ręce bramkarza gości. Zmiana w zespole gości. Zszedł Elustondo a zastąpił go Vela.

• 64. min.

Obrońcy Sociedad zostawiają dużo miejsca Xaviemu, więc ten postanawia strzelać. Bravo należą się brawa za tę interwencję. Rzut rożny dla Barcelony. Strzał Pique niecelny.

• 62. min.

Na boisku zderzenie Pedro z piłkarzem Realu Sociedad. Chwila przerwy. Za linią boczną rozgrzewa się David Villa. Hiszpan przywitany oklaskami kibiców zgromadzonych na trybunach Camp Nou.

• 60. min.

Rzut rożny dla Barcelony po interwencji Estrady. Szansa na zdobycie niewykorzystana. Wybijają obrońcy.

• 57. min.

Jeszcze jedna zmiana. Fabregas opuszcza boisko. Za niego Andres Iniesta.

• 50. min.

Zmiana w drużynie Barcelony. Na ławce siadł Puyol. Zastąpił go Pique.

• 49. min.

Pierwszy strzał II połowy oddał Chori Castro, jednak zdobywca jedynej bramki dla Realu Sociedad pudłował.

Zaczęli!

• 45. min.

Sędzia kończy I połowę.

• GOOOOOOL

41. min.

Rodriguez!!! Lewą stroną wbiega Tello. W polu karnym dwóch piłkarzy Barcelony. Ani Gonzalez, ani Ansotegi, ani De La Bella nie zauważyli, że Pedro Rodriguez czai się za ich plecami. Strzałem z woleja pokonuje Bravo!

• 40. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Illarramendiego wprost na głowę Elustondo. Ten jednak nie trafia w światło bramki.

• 39. min.

Mascherano zobaczył żółtą kartkę. Faulował, żeby przerwać kontratak.

• 37. min.

Ależ strzał Elustondo! Zobaczył, że Valdes wyszedł z bramki i strzałem z połowy próbował go przelobować. Gdyby nie szybki powrót Hiszpana, byłby gol. Golkiper Katalończyków wybił piłkę i wpadł w siatkę.

• 37. min.

Dwójkowa akcja Messi Fabregas. Ten pierwszy pędzi w pole karne, zatrzymuje się przed dwójką obrońców, oddaje do Fabregasa i zbiega w stronę bramki. Dostaje podanie od Hiszpana, strzela, ale wprost w nogi Bravo.

• 35. min.

Żółta kartka dla Prieto. Piłkarz podbił ręką piłkę lecącą do jego kolegi z drużyny.

• 34. min.

Na spalonym Tello. Gdyby nie refleks obrońców Realu Sociedad, byłoby groźnie.

• 29. min.

Illarramendi podał do De La Bella, ale ten strzałem z lewej strony bramki nie mógł zagrozić Valdesowi. Piłka opuściła boisko daleko obok bocznej siatki.

• 23. min.

Real Sociedad zepchnięty do obrony. Pierwszy raz od 8 minut wyszedł poza swoją połowę. Na chwilę.

• 20. min.

FC Barcelona nie zwalnia tempa, przed chwilą głową strzelał nie kto inny jak Messi. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką. Chwilę potem rzut wolny wykonywał Xavi, ale trafił w mur.

• GOOOOOOL

16. min.

Znowu Messi!!!! Najpierw próbował strzału między dwoma obrońcami. Piłka wybita skozłowała za pole karne, pod nogi Tello. Ten zagrał do środka, gdzie czekał Argentyńczyk. Messi pokonał Bravo po raz drugi w ciągu 4 minut!

• GOOOOOOL

11. min.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Barcelony. Messi dostaje piłkę w polu karnym i mimo że jest przy nim dwóch obrońców, nie ma najmniejszego problemu, żeby przeprowadzić piłkę na środek i strzałem lewą nogą pokonać bramkarza gości.

• GOOOOOOL

10. min.

Castro!!!! Świetna akcja Realu Sociedad. Asier Illarramendi asystuje. A Castro sam na sam z Valdesem nie myli się i pakuje piłkę pod poprzeczkę.

• 5. min.

Dosłownie minutę po akcji dającej prowadzenie Barcelonie przed szansą na wyrównanie stanęła drużyna z kraju Basków. Chori Castro wbiegał w pole karne i o centymetry chybił.

• GOOOOOOL

4. min.

Ledwie zaczęło się to spotkanie, a Barcelona już objęła prowadzenie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Puyol, kapitan Katalończyków zdobywa głową bramkę!!!!