Premier League. Szczęsny w bramce Arsenalu przeciwko WBA [NA ŻYWO]

• sobota, 08 grudnia 2012
  • KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec! Zasłużone zwycięstwo Arsenalu po dwóch bramkach z rzutów karnych, mimo że jeden z nich nie powinien być podyktowany.

• 90. min. + 4

Cztery minuty doliczonego czasu.

• 90. min. + 1

Nieprawdopodobne pudło Podolskiego, Niemiec był w wymarzonej sytuacji, ale źle trafił w piłkę i uderzył nad poprzeczką.

Long główkuje nad bramką Szczęsnego.

• 88. min.

Zmiana w Arsenalu - Podolski za Cazorlę.

• 87. min.

Lukaku w wyśmienitej okazji, ale źle trafił głową w piłkę.

• 86. min.

Szczęsny pierwszy raz zmuszony do interwencji, Polak dobrze odbił piłkę.

• 80. min.

Groźny, ale niecelny strzał Artety z rzutu wolnego.

• 78. min.

Zmiana w Arsenalu - Coquelin za Oxlade-Chamberlaina.

• 67. min.

Żółta kartka dla Mertesackera za dyskusje z arbitrem.

• GOOOOOOL

64. min.

Giroud chciał wyprosić wykonanie jedenastki, ale znów strzelał Arteta, i znów perfekcyjnie! Spokojne uderzenie Hiszpana w środek bramki. 2:0 dla Kanonierów!

• 63. min.

Rzut karny dla Arsenalu, tym razem słuszny! Faulowany Oxlade-Chamberlain.

• 62. min.

Zmiana w WBA, Romelu Lukaku za niewidocznego Odemwingie.

• 61. min.

Gervinho powinien podwyższyć na 2:0, ale nie trafił w piłkę.

• 58. min.

Niezbyt dobre wyjście Szczęsnego do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale bramkarzowi Arsenalu tym razem się upiekło.

• 55. min.

Oxlade-Chamberlain trafia w poprzeczkę! Chwilę później Giroud starł się z Olssonem, obaj zobaczyli żółtą kartkę.

• 48. min.

McAuley uderza głową po dośrodkowaniu Brunta, ale bardzo niecelnie. Szczęsny miał na razie niewiele pracy.

Zaczęła się druga część meczu.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy! Arsenal prowadzi po rzucie karnym przyznanym za faul na Cazorli, którego nie było. Kanonierzy mogli strzelić kilka goli więcej, ale dobre okazje marnowali Gervinho i Wilshere.

• 45. min. + 1

Dwie minuty doliczonego czasu.

• 41. min.

Ręka Mertesackera w polu karnym Arsenalu, ale sędzia twierdzi, że obrońca Arsenalu był przytrzymywany i przyznaje gospodarzom rzut wolny.

• 38. min.

Powinno być 2:0, Gervinho dobrze znalazł nabiegającego na bramkę Wilshere'a, ale Anglik pudłuje!

• 37. min.

Giroud wrócił na boisko.

• 36. min.

Tymczasem Artur Boruc jest dziś na ławce Southampton, które gra z Reading (na razie 0:0). Ostatnio Polak oglądał mecze z trybun, więc można uznać to za pozytywną wiadomość.

• GOOOOOOL

26. min.

Gol! Arteta spokojnie w środek bramki! 1:0 dla Arsenalu, choć powtórki pokazują, że Cazorla perfidnie zanurkował.

• 25. min.

Rzut karny dla Arsenalu za faul na Cazorli!

• 24. min.

Gervinho świetnie ograł obrońcę, ale potem źle zagrał w pole karne.

• 23. min.

Goście postraszyli Arsenal! Brunt wbiegł w pole karne i oddał ładny, podkręcony strzał. Zabrakło bardzo niewiele.

• 12. min.

Arsenal wciąż szturmuje, ale West Brom na razie mądrze się broni.

• 5. min.

Ridgewell próbując zablokować strzał Gervinho zderzył się ze słupkiem i będzie musiał opuścić boisko. Obrońcę WBA zmienia Popov.

• 5. min.

Świetna szansa Arsenalu, ale Gervinho źle trafia w piłkę i uderza obok słupka!

• 1. min.

Zaczęli!

• Przed meczem:

Arsenal po 15. kolejkach zajmuje 10. miejsce. To wynik poniżej oczekiwań zarówno kibiców jak i władz klubu. Do bramki Arsenalu po kontuzji niedawno wrócił Wojciech Szczęsny. Rywale Kanonierów, West Bromwich Albion zajmują niespodziewanie wysokie 5. miejsce.