Primera Division. FC Barcelona wygrała z Betisem Sewilla [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 10 listopada 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Chwilę po skutecznym rzucie karnym sędzia zakończył to spotkanie. Dziękujemy za udział w relacji, dobranoc!

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Rzut karny dla Betisu! Alves fauluje Molinę, któy sam pewnie wykorzystuje "11". Gol na pocieszenie dla gospodarzy

• 89. min.

Iniesta pędzi z kontrą na bramkę rywali, a towarzyszy mu dwóch kolegów, na których koncentrują się obrońcy. Iniesta to wykorzystuje i strzela, ale uderzenie zablokowane przez jednego z defensorów

• 86. min.

Dalekie podanie na wolne do Chuliego, a Valdes odważnie wychodzi z bramki. Bramkarz wybija piłkę na aut spod nóg rywala, jakieś 20 metrów od swojego pola karnego

• 84. min.

Betis próbuje zaskoczyć Valdesa, ale mimo celnego strzału Chuli z bardzo bliska, bramkarz pewnie chwyta piłkę

• 81. min.

Po zdobyciu gola Fabregas ma jakieś problemy z nogą i zmienia go Sergi Roberto

• GOOOOOOL

80. min.

Fabregas dobija Betis! Wrzutka z prawego skrzydła, a piłkarz Barcy na spokojnie głową kieruje piłkę do siatki po razu drugi w tym meczu

• 78. min.

Villa przepychał się w polu karnym Barcelony, jednak ostatecznie górą Alves i grę wznowił już Valdes

• 77. min.

Xavi Torres rękoma zatrzymuje pędzącego Iniestę, za co ogląda żółty kartonik

• 74. min.

Boisko opuszcza tymczasem bohater Barcelony - Neymar. W jego miejsce wchodzi Cristian Tello

• 72. min.

Mniej ciekawy fragment meczu - oba zespoły już wydają się być pogodzone z rezultatem. Barca specjalnie nie forsuje tempa, a Betis nie atakuje już tak zaciekle jak wcześniej

• 67. min.

Najpierw żółta kartka dla Nono, a chwilę później zmiana w Betisie - za Juana Carlosa wchodzi Didac

• GOOOOOOL

64. min.

Gol dla Barcy! Podanie na granicy spalonego do Montoyi, który ucieka lewym skrzydłem, centruje w pole karne, a tam Fabregas z bliska wbija piłkę do bramki

• 60. min.

Neymar ucieka obrońcom i dwukrotnie próbował pokonać Sarę. Jednak zarówno za pierwszym razem jak i przy dobitce bramkarz Betisu nie dał się zaskoczyć

• 51. min.

Cóż za szansa dla Betisu! Verdu uderza z daleka i piłka odbija się od słupka! Zabrakło centymetrów

• 50. min.

Betis ma inicjatywę od początku drugiej połowy, dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak kolejne ataki są jak na razie rozbijane w okolicach pola karnego

• 47. min.

I już pierwszy groźny strzał Betisu. Po wymianie piłki przed polem karnym na strzał z daleka decyduje się Verdu, jednak piłka po jego ładnym uderzeniu mija nieznacznie słupek

Gramy! Oba zespoły jak na razie bez zmian

• 45. min. + 1

Przerwa. Koniec pierwszej połowy, w której Betis długo przeważał, ale Barcelonie wystarczyły zaledwie dwie minuty, by wyjść na 2-bramkowe prowadzenie

• 45. min.

Niemożliwe, że Barcelona nie trafiła po raz trzeci! Neymar wypuszczony dobrym podaniem na lewe skrzydło i pędzi na bramkę wraz z Pedro. Tuż przed bramką podaje mu równolegle, ale Pedro uderza technicznie tuż obok słupka!

• GOOOOOOL

37. min.

I już 2:0! Podanie na granicy spalonego do Pedra, który samotnie ucieka na bramkę i z ostrego kąta pewnie pokonał Sarę. Co za 2 minuty Barcy!

• GOOOOOOL

36. min.

Gol dla Barcelony!! Świetne dalekie podanie do Fabregasa, który ucieka prawą stroną, ten dośrodkowuje w pole karne, gdzie Neymar nie miał już problemów z umieszczeniem piłki w bramce!

• 35. min.

Świetne podanie do Pedro, który błyskawicznie wpada w pole karne, ale jego strzał wybroniony przez bramkarza

• 32. min.

Wrzutka prostopadła do Neymara, ale ten nawet jakby trafił w bramkę, to i tak był na spalonym

• 30. min.

Barcelona zepchnięta na własną połowę i zmuszona do obrony. Tymczasem Betis złapał wiatr w żagle

• 28. min.

I znów zaczepna próba Betisu. Wrzutka z bardzo daleka w pole karne, gdzie głową strzela Molina, jednak kolejny raz obok bramki

• 26. min.

Rzut wolny dla Betisu - wrzutka w pole karne, gdzie najwyżej wyskakuje gracz Betisu. Jego strzał głową jednak bardzo niecelny

• 25. min.

Szybka akcja Barcelony - Alves ucieka prawym skrzydłem, wrzuca w pole karne, gdzie na strzał głową decyduje się Neymar. Bramkarz Betisu na raty - ale łapie piłkę i niebezpieczeństwo zażegnane

• 22. min.

Messi musi zejść z boiska. Argentyńczyk doznał urazu podczas starcia z Caro i w jego miejsce wchodzi Iniesta

• 18. min.

I znów szansa dla gospodarzy! Podanie na prawe skrzydło, stamtąd wrzutka w pole karne, a głową uderzał Caro. Valdes był jednak na posterunku, rzucił się w kierunku słupka, skąd wybronił piłkę zmierzającą do bramki!

• 17. min.

Okazja dla Betisu!! Daleka wrzutka na wolne pole do Moliny, ale od utraty gola chroni Valdes, który wyszedł z bramki i obronił strzał z ostrego kąta

• 16. min.

Dalekie prostopadłe podanie do Neymara na drugą połowę boiska, ale Brazylijczyk tak się zastawiał przed pilnującym go obrońcą, że sędzia odgwizdał faul piłkarza Barcy

• 12. min.

Tym razem szczęścia próbował po drugiej stronie boiska Neymar, który dostał dośrodkowanie z prawego skrzydła, przedryblował obrońcę w polu karnym i chciał podać do Messiego przed bramkę. Podanie jednak przecięte przez obrońcę

• 11. min.

Molina był na spalonym, ale zdołał oddać strzał zablokowany przez jednego z obrońców rywali

• 10. min.

Betis próbuje ataku prawym skrzydłem, ale tam jest Puyol, który przecina podanie mogące otworzyć drogę do bramki

• 6. min.

Gra jak na razie jest leniwie prowadzona na połowie Barcelony. Goście rozgrywają między sobą piłkę i grają z rywalami "w dziada"