• 90. min. + 2

Koniec meczu!

Sędzia doliczył dwie minuty.

• 89. min.

Tello pomknął lewym skrzydłem, ale gdy miał dośrodkować, obrońca wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

• 86. min.

Kolejny strzał z dystansu, tym razem celny, ale Valdes broni.

• 83. min.

Rayo opadło z sił. Próbują strzelać z dystansu, ale Valdes nie musi interweniować.

• GOOOOOOL

79. min.

Kolejny gol! Tym razem Fabregas! Fatalny błąd obrońcy Rayo, który podał piłkę do Xaviego, a ten natychmiast oddał ją do Fabregasa, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

• 78. min.

Świetna współpraca Neymara z Messim, Argentyńczyk wyszedł sam na sam, ale Ruben świetnie obronił jego strzał.

• 75. min.

I Pedro opuszcza boisko. Za niego wchodzi Iniesta.

• 72. min.

Tak Pedro wykończył akcję:

• GOOOOOOL

72. min.

Hat-trick Pedro! Fabregas świetnie wypuścił w pole karne Neymara, ten podał do Pedry, który nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki.

• 70. min.

Valdes znowu dobrze interweniuje po jednym ze strzałów!

• 66. min.

Neymar trafia w słupek! Brazylijczyk nadal bez bramki w Primera Division.

• 64. min.

Neymar źle przyjął piłkę, ta jednak powędrowała do Adriano, który uderzył bardzo mocno, ale równie niecelnie.

• 61. min.

Messi wpadł w pole karne, nie dał rady odebrać mu piłki żaden z obrońców, w końcu Argentyńczyk uderzył, ale prosto w Rubena.

• 59. min.

Kolejny dzisiaj błąd Montoi, na jego szczęście pomógł mu Pique i odegrał do Valdesa.

• 56. min.

Zamieszanie w polu karnym Barcelony, ale ostatecznie nikt nie zdołał oddać strzału i piłka została wybita.

• 53. min.

Barcelona kontroluje sytuacje na boisku. Rayo nie ma nic do powiedzenia.

• 50. min.

Tak Pedro trafił do siatki:

• GOOOOOOL

47. min.

Świetny początek drugiej połowy Barcelony! Po raz drugi do siatki trafił Pedro, który wykorzystał podanie z lewej strony od Fabregasa.

Druga połowa rozpoczęta

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 44. min.

Rayo miało rzut wolny z boku pola karnego, ale dośrodkowanie niecelne.

• 43. min.

W jednej z akcji Pedro chciał wymusić rzut karny, sędzia nie dał się nabrać.

• 42. min.

Baena brutalnie sfaulował Messiego w środku pola i dostał żółtą kartkę.

• 40. min.

Viera w indywidualnej akcji, minął Pique, ale z trudnej pozycji uderzył prosto w Valdesa.

• 38. min.

Tak Valdes obronił rzut karny:

• PILNE

36. min.

Trashorras podszedł do jedenastki, uderzył w prawy róg, ale Valdes obronił!

• 35. min.

Karny podyktowany za taki faul:

• 35. min.

Karny dla Rayo po faulu na Trashorrasie!

• GOOOOOOL

33. min.

Messi minął dwóch rywali, oddał piłkę na prawo do Pedry, a ten strzałem w długi róg pokonał Rubena. Uderzył tak:

• 32. min.

Jeden z obrońców Rayo chciał nabrać sędziego, po tym jak przypadkowo Neymar uderzył go ręką w okolice klatki piersiowej, złapał się za głowę. Uderzeni tutaj:

• 31. min.

Neymar chciał sprytnie minąć rywala, ale ten idealnie trafił w piłkę.

• 29. min.

Neymar sfaulowany tuż przy linii bocznej.

• 25. min.

Rayo atakuje coraz śmielej. Raz po raz pojawia się w okolicach pola karnego Barcelony.

• 21. min.

Błąd Montoi, który podał do Valdesa tak, że ten nie sięgnął piłki. Miał szczęście, bo przeleciał ona centymetry obok bramki:

• 17. min.

Barcelona oczywiście cały czas przy piłce, ale Rayo na razie wytrzymuje jej napór.

• 13. min.

Adriano zdecydował się na uderzenie, piłka odbiła się od Perei i Ruben miał spore problemy z obroną tego strzału.

• 9. min.

Ależ okazja Neymara! Xavi zagrał z prawej strony pola karnego, piłka minęła wszystkich obrońców, trafiła do Brazylijczyka, który uderzył technicznie, ale Ruben instynktownie obronił.

• 5. min.

Messi minął trzech zawodników w polu karnym, minął bramkarza, ale powracający obrońca wybił mu piłkę w ostatniej chwili

• 3. min.

Fantastyczna interwencja Valdesa po strzale głową z bliska Perei!

• 1. min.

Mecz się rozpoczął.

• Barcelona po czterech meczach ma komplet zwycięstw i nie zanosi się, aby to miało się zmienić w meczu z Rayo, które zajmuje dopiero 18. miejsce w lidze.