Superpuchar Hiszpanii. Atletico Madryt - Barcelona 1:1 [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 22 sierpnia 2013

Koniec spotkania! Atletico Madryt zremisowało w pierwszym meczu Superpucharu Hiszpanii z Barceloną 1:1. David Villa strzelił gola swojemu byłemu klubowi, ale w drugiej połowie wyrównującą bramkę zdobył Neymar. Rewanż 28 sierpnia.

• 83. min.

Bezsensowny faul Neymara, za który Brazylijczyk ogląda żółtą kartkę.

• 80. min.

Neymar próbował zaskoczyć strzałem z dystansu Courtoisa, ale bramkarz gospodarzy spokojnie złapał piłkę.

• 80. min.

Siadło tempo meczu. Barcelona przy piłce, Atletico biega za nią.

• 74. min.

A tak wyglądał wyrównujący gol Neymara:

• 74. min.

Sytuacja, w której Sanchez strzelił prosto w bramkarza.

• 72. min.

Sanchez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale strzelił prosto w niego.

• 71. min.

Xavi próbował zaskoczyć bramkarza z rzutu wolnego, ale piłka po jego strzale opadła tylko na górną siatkę.

• 69. min.

W serwisie Youtube pojawiła się bramka Villi. Taki cios swojemu byłemu klubowi zadał Hiszpan:

• 67. min.

W takiej sytuacji Neymar strzelił wyrównującego gola:

• 66. min.

OPIS BRAMKI: Neymar!!! Świetna wrzutka na dalszy słupek do Neymara, a ten wyskoczył i celnie uderzył głową do bramki.

• GOOOOOOL

66. min.

Gol dla Barcelony! 1:1!

• 62. min.

Ale Jordiemu Albie sędzia żółtą kartkę pokazał. Piłkarz Barcelony popychał rywala i przytrzymywał za koszulkę.

• 62. min.

Busquets faulował Villę w środku pola i mógł za to zagranie dostać żółtą kartkę. Sędzia go jednak oszczędził, bo jedno "żółtko" Busquets już na swoim koncie ma.

• 60. min.

Kolejna szansa na gola dla Atletico. Diego Costa dobrze strzelał po długim rogu, ale Valdes jeszcze lepiej obronił.

• 59. min.

Neymar na boisku!

• 58. min.

Neymar szykuje się do wejścia na boisko.

• 55. min.

Żółta kartka dla Suareza za nieczystą grę i kopanie rywala zamiast piłki.

• 55. min.

Było groźnie pod bramką Barcelony. Koke dośrodkowywał tak, że piłka o centymetry minęła słupek bramki gości.

• 50. min.

Dobra okazja do strzelenia gola dla Barcelony. Próbował Sanchez, ale bramkarz gospodarzy odbił futbolówkę. Ta trafiła pod nogi Fabregasa, ale ten będąc w dobrej pozycji spóźnił się ze strzałem i sfaulował rywala.

A Messi już nie gra. Zmienił go w przerwie Fabregas.

Zaczynamy drugą połowę.

• środa, 21 sierpnia 2013
  • PRZERWA

Paczka zdjęć lepszej jakości z pierwszej połowy spotkania:

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Atletico Madryt prowadzi z Barceloną 1:0 po golu swojego byłego piłkarza Davida Villi. Podopieczni Martino nie radzą sobie z dobrą grą defensywną rywali i właściwie nie mieli jeszcze stuprocentowej okazji do strzelenia gola.

• 44. min.

Tym razem za brzydki faul w środku pola żółtym kartonikiem ukarany zostaje Busquets.

• 41. min.

Turan miał dobrą okazję do strzału, ale postanowił się jeszcze pokiwać i piłkę zabrał mu Mascherano.

• 39. min.

Zaostrzył nam się mecz. teraz żółtą kartkę dostał Filipe.

• 38. min.

Dani Alves oddał strzał, po którym piłka ledwo doturlała się do linii obok bramki.

• 36. min.

Juanfran sfaulował Alexisa za co dostał żółtą kartkę. Tuż po tym doszło do niepotrzebnych przepychanek z Xavim w roli głównej.

• 32. min.

Ręka w polu karnym Atletico Madryt! Messi słusznie się u sędziego dopomina "jedenastki", ale arbiter pozostaje niewzruszony.

• 27. min.

Ależ okazja dla Barcelony! Albie zabrakło centymetrów, żeby uderzyć piłkę głową. Złożył się świetnie, ale zagrywana z prawej strony piłka była odrobinę niedokładna.

• 22. min.

Pierwszy strzał Messiego. Mocny, ale niecelny.

• 20. min.

A tak wyglądał gol Villi z dwóch różnych ujęć:

• 18. min.

Villa próbuje raz jeszcze. Chciał przelobować Valdesa, ale odrobinę się pomylił.

• 14. min.

Co ciekawe Villa jest pierwszym piłkarzem, który strzelił gola w Superpucharze dla trzech różnych klubów: Valencii, Barcelony i teraz Atletico Madryt.

• 12. min.

OPIS BRAMKI: Villa strzela gola! Kapitalne zagranie Turana "podcinką" do Villi, a ten kropnął z powietrza nie do obrony. Piękny gol byłego gracza Barcelony!

• GOOOOOOL

11. min.

Gol dla Atletico! 1:0!

• 7. min.

Bardzo ładna akcja Barcelony. Messi wrzucił w pole karne, a tam był m.in. Jordi Alba. Uderzenie gracza Barcelony pbronił jednak nie bez problemów bramkarz Atletico.

• 2. min.

Xavi wrzucał piłkę w pole karne, ale golkiper Atletico wybiegł z bramki i złapał piłkę.

• 1. min.

Gramy!

• Barcelona może zdobyć pierwsze trofeum w tym sezonie. Rywalem w meczu o superpuchar Hiszpanii będzie Atletico Madryt. Zapraszamy an relację na żywo z tego spotkania.

Superpuchar Hiszpanii. Barcelona zagra o pierwsze trofeum w sezonie

Piłkarze Barcelony i Atletico zmierzą się w środowy wieczór w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii.