Pierwsze co zrobił Beckham to dostał żółtą kartkę.

• 88. min.

W międzyczasie na boisku pojawił się też Beckham. Trener Ancelotti liczy na stałe fragmenty gry.

• 87. min.

Co za fantastyczny zwód Iniesty! Zawodnik Barcelony jednak w decydującym momencie strzelił w boczną siatkę.

• 86. min.

Messi faulowany przez Silvę.

• 84. min.

I ostatnia zmiana w Barcelonie. Song za Villę.

• 81. min.

Zmiana. Gameiro za Lavezziego.

• 79. min.

Barcelona przestała atakować, PSG nie potrafi.

• 77. min.

Brutalny faul Lavezziego, żółta kartka.

• 74. min.

Jeśli Barcelona awansuje to w półfinale może mieć problemy:

Liga Mistrzów. Kłopoty Barcelony z defensywą

FC Barcelonie przybył kolejny problem jeśli chodzi o formację defensywną. Żółtą kartkę w pierwszej połowie meczu obejrzał Adriano. Jeśli Katalończycy awansują do półfinału, obrońca Barcelony wystąpić nie będzie mógł.

• GOOOOOOL

71. min.

Remis! Messi minął dwóch rywali, zagrał prostopadle do Villi, ten jeszcze lepiej oddał piłkę do Pedry, który potężnym uderzeniem trafił do siatki! Teraz to Barcelona jest w półfinale.

• 69. min.

Radość piłkarzy PSG:

• 68. min.

Valdes uratował Barcelonę ofiarnie rzucając się pod nogi Ibrahimovicia.

• 67. min.

Pastore długo układał sobie piłkę na lewej nodze, ale ostatecznie strzelił obok bramki.

• 66. min.

PSG zamknięte we własnym polu karnym. Teraz Messi w łatwy sposób stracił piłkę w szesnastce.

• 65. min.

Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Strzał Pique zablokowany.

• 64. min.

Iniesta wpadł w pole karne, zachwiał się, ale zdołał jeszcze uderzyć. Zablokowany.

• 64. min.

Messi od początku ostro atakowany przez rywali.

• PILNE

63. min.

Messi na boisku! Za Fabregasa. A Bartra za Adriano.

• 62. min.

Fatalne uderzenie Alvesa. Miał dużo miejsca, ale przestrzelił.

• 61. min.

Za moment na boisku pojawi się Bartra, który zmieni kontuzjowanego Adriano.

• 60. min.

Słaby strzał Moury z rzutu wolnego. Valdes bez problemu broni.

• 58. min.

Ależ piękne zagranie Ibrahimovicia do Pastore. Argentyńczyk uderzył z pierwszej piłki, ale skiksował.

• 57. min.

Płaskie uderzenie Villi zablokowane. Sędzia jednak nie zauważył wyraźnego kontaktu z piłką Alexa i nie wskazał na rzut rożny.

• 55. min.

Barcelona zupełnie zaskoczona, zupełnie nie ma pomysłu na konstruowanie akcji. Zawodnicy chyba czekają na wejście Messiego.

• 53. min.

Messi biega wzdłuż linii bocznej. Realizator pokazuje go częściej niż wydarzenia na boisku.

• 51. min.

I od razu przebierać zaczął się Messi. Argentyńczyk prawdopodobnie za moment pojawi się na boisku.

• GOOOOOOL

50. min.

Gol dla PSG! Wspaniała kontra! Dwójkowa akcja Pastore i Ibrahimovicia i ten pierwszy wyszedł sam na sam z Valdesem, którego bez problemów pokonał!

• 47. min.

Messi w czasie przerwy intensywnie się rozgrzewał, ale na boisko jeszcze nie wyszedł.

Druga połowa rozpoczęta.

• Relację śledzić można również na iPhone'ach i smartfonach w aplikacji Sport.pl Live.

• 45. min. + 2

Ostatnia szansa na udział w naszym konkursie!

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 45. min.

Fabregas fatalnie nie przyjął piłki. A byłby sam na sam.

• 44. min.

Dani Alves dośrodkował w stylu piłkarza polskiej Ekstraklasy. Do nikogo, za linię końcową.

• 43. min.

Brutalny faul Adriano. Ma szczęście, że tylko żółta kartka. Jeśli Barcelona awansuje, nie zagra w pierwszym meczu półfinałowym.

• 41. min.

Piękny balans ciałem Iniesty, wypracował sobie dużo miejsca, oddał piłkę do Fabregasa i to był błąd. Były gracz Arsenalu kopnął wysoko nad bramką.

• 39. min.

Ibrahimović na spalonym. Valdes i tak był pierwszy do piłki.

• 37. min.

Villa chciał zagrać w stylu Messiego. I rzeczywiście minął rywali, wypracował sobie sytuację strzelecką, ale uderzył już nie w stylu Argentyńczyka. Wysoko nad bramką.

• 37. min.

Obie drużyny po bardzo intensywnym początku, teraz wyraźnie zwolniły.

• 36. min.

Villa próbował uderzyć z linii końcowej. Trafił w aut.

• 35. min.

I z kolejnego nic dobrego dla PSG nie wyszło.

• 34. min.

Aktywny Moura wywalczył kolejny rzut rożny.

• 32. min.

Dani Alves pierwsze co zrobił po zmianie butów to poślizgnął się i upadł.

• 31. min.

Messi na ławce rezerwowych pokazuje, że gra jego kolegów nie jest taka zła:

• 31. min.

Liczne poślizgi na murawie spowodowały, że Dani Alves zmienia buty.

• 29. min.

I znowu PSG. Ibrahimović dośrodkował na głowę Moury, jego strzał głową wybił na rzut rożny Valdes.

• 28. min.

PSG jest coraz groźniejsze w kontrach. Teraz Jallet był na minimalnym spalonym, po chwili Lavezzi znowu źle zagrał.

• 26. min.

Pedro z gracją podciął jednego z rywali. Miał szczęście, że nie dostał żółtej kartki.

• 25. min.

Posiadanie piłki 60% do 40% dla Barcelony.

• 24. min.

Piękna kontra PSG, Ibrahimović bardzo przytomnie podał do Lavezzie,go, ten sam na sam z Valdesem, ale również z Pique na plecach oddał leciutki strzał, który bramkarz Barcelony wybronił nogami.

• 23. min.

Iniesta w polu karnym nie daje sobie odebrać piłki. Osaczyło go trzech obrońców, ale zdołał oddać strzał. Za lekki.

• 21. min.

Pedro ambitnie minął jednego z obrońców, zgrał do środka, zablokowana piłką wróciła do niego. Wtedy zdecydował się na uderzenie zewnętrzną częścią stopy. Trafił w boczną siatkę.

• 21. min.

Kolejne nieudane zagranie Moury. Próba prostopadłego zagrania do wchodzącego ofensywnie Jallet, ale piłka trafiła do Valdesa.

• 19. min.

A teraz uderzył Moura. Kibice na trybunach zdobyli kolejną piłkę.

• 17. min.

Mocne zgranie piłki w pole karne Alvesa, Villa chciał uderzyć z pierwszej piłki, ale mu się nie udało.

• 15. min.

Strzału koledze pozazdrościł Lavezzi. Uderzył jednak dużo gorzej, wysoko nad bramką.

• 14. min.

Jallet popędził w kierunku bramki Valdesa, wycofał do Moury, który oddał celny, ale zbyt lekki strzał. Valdes broni.

• 13. min.

Bramkarz PSG Sirigu kręcił się w okolicach szesnastu metrów. Zauważył to będący z piłką w środku pola Iniesta. Uderzył jednak kilka metrów nad bramką.

• 12. min.

Pedro kilkakrotnie zamachał nogą nad piłką, wszyscy obrońcy w popłochu się cofnęli, ale na ich szczęście, napastnik Barcelony trafił i tak w nich.

• 10. min.

Pique zapomniał, że Ibrahimović nie gra już od kilku sezonów w Barcelonie i podał mu idealnie pod nogi. Szwed jednak również był zaskoczony i szybko piłkę byłym kolegom zwrócił.

• 8. min.

Barcelona naciera. W polu karnym Iniesta, którego strzał został zablokowany.

• 7. min.

Zza pola karnego chciał strzelać Fabregas, leciutko podciął go Motta, ale sędzia nie zauważył faulu. A piłka doturlała się do linii końcowej.

• 6. min.

Strzał potężny, ale prosto w mur.

• 5. min.

Fatalnie Silva, który przewrócił się przy wybijaniu piłki z rzutu wolnego. Ta odleciała tylko kilka metrów od niego. Obrońca PSG musiał drugi raz jej dotknąć i mamy rzut wolny dla Barcelony.

• 5. min.

Świetne podanie Xaviego do Pedro, ten na spalonym.

• 4. min.

Barcelona zgubiła się w środku boiska, piłkę przejął Lavezzi, popędził w kierunku Valdesa, Pique w ostatniej chwili go dogonił i wybił piłkę.

• 3. min.

Iniesta próbował zagrać do Xaviego w pole karne, ale Alex był przezorny i odpowiednio się ustawił.

• 3. min.

Szybkie przeniesienie akcji na drugą stronę. Lavezzi jednak "podał" w kierunku Valdesa, który nie miał problemów ze złapaniem piłki.

• 2. min.

Z 25 metrów ze stojącej piłki uderzył Xavi. Uderzył technicznie, pięknie, ale tuż obok. Sirigu byłby bez szans.

• 2. min.

Na początek rzut wolny dla Barcelony. Verratti sfaulował Fabregasa.

• 1. min.

Początek! Zaczęło PSG!

• Oczywiście relacjonujemy też drugi dzisiejszy mecz Juventus - Bayern. A robi to redakcja Z Czuba:

Juventus - Bayern Monachium, czyli ćwierćfinał Ligi Mistrzów Z Czuba i na żywo

"There is always hope, Mr Frodo", mówił mądry Samwise do swego wyczerpanego trudami, zrezygnowanego towarzysza, "There is always hope, Mr Pirlo", mówił na odprawie przedmeczowej trener Antonio Conte do swoich pokonanych 0:2 w pierwszym meczu podopiecznych. "Widziałem nie takie rany i chłopaki z tego wychodzili" - dodał od siebie Pirlo. Ale czy rzeczywiście? Czy jest nadzieja dla Juventusu, a może Bayern ma już awans w kieszeni i może grać ten mecz jedną ręką rozwiązując sudoku, a drugą szukając Bursztynowej Komnaty? Przekonamy się już za chwilę.

• Dzisiaj do 22 macie ostatnią szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w naszym konkursie. Wystarczy wejść tutaj.

• Cała Barcelona przez tydzień zastanawiała się i trzymała kciuki za powrót do gry Messiego. Nie do końca się udało. Argentyńczyk tylko na ławce.

Liga Mistrzów. Messi jednak na ławce

Leo Messi nie zagra w pierwszym składzie Barcelony w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Argentyńczyk usiądzie na ławce rezerwowych.

• Liga Mistrzów. Inicjacja Barcelony

Główny faworyt Ligi Mistrzów mierzy się z dylematem, jakiego dotąd nie zaznał. Akurat przed rewanżem ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Paris Saint Germain. I przyjazdem supergwiazdora, który za triumf na Camp Nou dałby się pokroić