Od?wie?
49
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

W 12. minucie Fabregas doskonale podał do Pedra, ten wyszedł sam na sam, ale Palop świetnie obronił. W 18. minucie było już 0:1. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Xavi. W 25. minucie Messi znalazł się w polu karnym i pięknym podcięciem pokonał Palopa. Wcześniej minął obrońcę zakładają mu 'siatkę'. W 42. minucie mogła paść bramka kontaktowa. Kanoute w polu karnym, bierność obrońców Barcelony, oddał strzał, ale Valdes świetnie interweniował. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy sytuacji sam na sam nie wykorzystał jeszcze Palop.

Druga połowa była dużo nudniejsza. W 66. minucie idealne dośrodkował Navas, jednak Manu wślizgiem nie trafił na pusta bramkę z trzech metrów. W 73. minucie Messi świetnie wypuścił Iniestę, ten znalazł się sam na sam, położył na ziemi Palopa i mając przed sobą pustą bramkę fatalnie skiksował i w nią nie trafił. W 84. minucie Niepilnowany z prawej strony Navas dograł pole karne do Manu, który w dobrej sytuacji strzelił tuż obok słupka. W 88. minucie mogło być 0:3. Piękne podanie do Sancheza, ten sam na sam z Palopem i bramkarz Sevilli po raz kolejny świetnie obronił

Barcelona zmniejszyła swoją stratę do Realu do siedmiu punktów. Królewscy swój mecz grają w niedzielę o 21:30 z Malagą. Relacja na żywo na Sport.pl.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

89. min. Messi z rzutu wolnego minimalnie nad bramką.

88. min. Piękne podanie do Sancheza, ten sam na sam z Palopem i bramkarz Sevilli po raz kolejny świetnie broni.

85. min. Ostatnia zmiana w Barcelonie. Puyol za Adriano.

84. min. Znowu blisko Sevilla. Niepilnowany z prawej strony Navas dograł pole karne do Manu, który w dobrej sytuacji strzelił tuż obok słupka.

82. min. Na boisku pojawia się Sanchez, który zmienia Xaviego.

79. min. Keita sfaulował Escude.

76. min. Drybling Perottiego, ale Valdes spokojnie broni jego strzał.

73. min. Messi świetnie wypuścił Iniestę, ten znalazł się sam na sam, położył na ziemi Palopa i mając przed sobą pustą bramkę fatalnie skiksował i w nią nie trafił.

71. min. W powietrzu głowami zderzyli się Cala i Keita. Gra przerwana, obaj są opatrywani przez służby medyczne.

69. min. Schodzi bezbarwny dzisiaj Fabregas. Za niego Keita.

66. min. Ależ było blisko. Idealne dośrodkowanie Navasa, Manu wślizgiem nie trafił na pusta bramkę z trzech metrów!

64. min. Schodzi Reyes, za niego Perotti.

63. min. Piłkę po dośrodkowaniu Alvesa wyłapuje Palop. Czyhał już na nią Pedro.

60. min. Dośrodkowanie Mascherano, Messiemu niewiele zabrakło do dojścia do tej piłki.

58. min. Za Rakiticia wchodzi Trochowski.

57. min. Iniesta w polu karnym, piłka blisko nogi, dwóch zawodników miniętych, ale trzeciemu piłkę udało się odzyskać.

54. min. Sevilla się nie poddaje i stara się atakować. Barcelonie w tym sezonie zdarzało się już tracić dwubramkową przewagę.

50. min. Powinien być karny dla Sevilli. Reyes wpadł w pole karne, został nieprzepisowo zatrzymany przez Pedro, ale sędzia sytuację zinterpretował inaczej. Żółtą kartkę za dyskusję otrzymał Escude.

49. min. Fatalny błąd Busquetsa, kóry przepuścił piłkę, ta trafiła do Kanoute, ten na szczęście dla Barcelony niecelnie dośrodkowuje.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Messi podał idealnie do Fabregasa, ten miał przed sobą tylko Palopa, który świetnie broni!

45. min. Sędzia dolicza minutę.

42. min. Kanoute w polu karnym, bierność obrońców Barcelony, oddaje strzał i Valdes świetnie broni. Kolejny błąd Pique.

40. min. Dani Alves w ostatniej chwili wybił piłkę, która zmierzała do Rakiticia. Ten byłby w bardzo dobrej sytuacji.

36. min. Xavi wyłożył piłkę Pedro, jego uderzenie blokuje obrońca.

33. min. Błąd Pique'ego, Manu przejął piłkę i trafił głową w poprzeczkę!

31. min. Barcelona nadal atakuje. Sevilla nie istnieje.

27. min. Mogła paść kolejna bramka. Xavi z 16. metrów uderza jednak za lekko, Palop broni.

25. min. 2:0! Messi znalazł się w polu karnym i pięknym podcięciem pokonał Palopa. Wcześniej minął obrońcę zakładają mu 'siatkę'.

25. min. Manu pobiegł lewym skrzydłem i uderzył potężnie z ostrego kąta. Valdes uważny i wybija piłkę.

23. min. Pedro niedokładnie do Messiego i piłkę przejmuje Palop.

20. min. Xavi zagrał do Iniesty, trochę go za bardzo wyrzucił do boku i ten oddał niecelny strzał.

18. min. Xavi gol! Piękne trafienie z rzutu wolnego, Palop wpadł z piłką do bramki!

16. min. Żółta kartka dla Spahicia za faul na Adriano tuż przed polem karnym.

13. min. Navas wpadł w pole karne, Mascherano wślizgiem w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo.

12. min. Fabregas doskonale do Pedra, ten wychodzi sam na sam i Palop świetnie broni!

8. min. Adriano z dystansu, piłka po rykoszecie wylądowała na górnej siatce bramki.

7. min. Dani Alves przebiegł prawym skrzydłem pół boiska, ale fatalnie dośrodkował.

5. min. Delikatnie wrzucona piłka z rzutu wolnego przez Messiego ląduje w rękawicach Palopa.

3. min. Na razie to gospodarze próbują odważniej atakować.

1. min. Początek meczu.