Od?wie?
37
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Barcelona mecz rozpoczęła od zdecydowanych ataków. Już w 13. minucie Lionel Messi wykorzystał rzut karny i gospodarze objęli prowadzenie. W 21. minucie Argentyńczyk po raz kolejny trafił do siatki. Tym razem wykorzystał podanie od Adriano. Po kolejnych dziewięciu minutach najlepszy piłkarz na świecie skompletował hat-tricka. Dośrodkowywał Dani Alves, a niepilnowany Messi bez problemu pokonał bramkarza gości.

W 50. minucie sytuację sam na sam wykorzystał Isaak Cuenca. W kolejnych minutach Barcelona kontrolowała sytuację i nie pozwalała Mallorce na zbyt wiele. Rywali dobił w doliczonym czasie gry Dani Alves, który popisał się pięknym uderzeniem zza pola karnego.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +3 Koniec meczu!

90. min. +2 5:0! Cudowne uderzenie Daniego Alvesa. Brazylijczyk uderzył z narożnika pola karnego lobując bramkarza Mallorki.

90. min. Sędzia dolicza dwie minuty.

89. min. Próba dośrodkowania, ale zupełnie nieudana. Piłka wychodzi za linię końcową.

88. min. Rzut wolny dla Mallorki z 35. metrów.

83. min. Kolejne dośrodkowanie Daniego Alvesa na głowę Messiego, ale piłka po jego strzale przelatuje nad poprzeczką.

78. min. Strzał Messiego przeszedł przez mur, ale bramkarz paruje piłkę na rzut rożny.

77. min. Messi sfaulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Barcelony.

74. min. Żółta kartka dla Daniego Alvesa.

72. min. Z dystansu próbował Castro, ale bardzo niecelnie.

68. min. Barcelona przestała forsować tempo. Nudny fragment meczu.

63. min. Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Villę na boisku pojawia się Deulofeu.

59. min. Zmiana w Barcelonie. Puyol zmienia Busquetsa.

58. min. Mallorca rzadko przedostaje się pod pole karne Barcelony. Teraz rzut rożny dla niej. Valdes pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

53. min. Busquets w pole karne do Messiego, strzał Argentyńczyka jednak zablokowany.

50. min. 4:0! Cuenca wyszedł sam na sam, minął bramkarza i bez problemu trafił do pustej bramki.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Keita ma dużo miejsca w środku pola, podchodzi pod pole karne i uderza z 25 metrów. Niecelnie.

42. min. Messi mija trzech rywali, jest już blisko pola karnego, ale przez czwartego został powstrzymany.

38. min. Barcelona nadal ma inicjatywę. Mallorca jest bezradna.

33. min. Cuenca dośrodkowuje, w zamieszaniu do piłki dochodzi Adriano, uderza, ale trafia w jednego z leżących już na murawie obrońców.

30. min. Hat-trick Messiego! Dani Alves idealnie dośrodkował między obrońców, tam czekał już na to Messi, który strzałem z pierwszej piłki skompletował hat-tricka!

26. min. Długie podanie Messiego do Keity, ale Aouate świetnie wyłapuje piłkę.

21. min. 2:0! Adriano dograł do Messiego, a Argentyńczyk tylko dostawił nogę i trafił do siatki z pięciu metrów.

16. min. Villa dostał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Aouate świetnie interweniuje.

13. min. Gol! Messi trafia w samo okienko!

12. min. Karny dla Barcelony! Ręka w polu karnym!

7. min. Doskonała okazja Mallorki! Z pięciu metrów w światło bramki nie trafia Joao Victor.

6. min. Barcelona zamknęła rywali w "hokejowym zamku". Z dystansu strzelał Dani Alves, ale niecelnie.

3. min. Po rzucie rożnym piłka spada na głowę Keity, jego uderzenie broni jednak Aouate.

2. min. Pierwsze dośrodkowanie Cuenki, wybite, rzut rożny.

1. min. Początek meczu.