Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoskie media: Udinese chce Rudnevsa

Media na Półwyspie Apenińskim donoszą, że Udinese Calcio zainteresowane jest sprowadzeniem Artjomsa Rudnevsa z Lecha Poznań. Wysłannicy włoskiego klubu spotkali się już z łotewskim napastnikiem, za którego ?Kolejorz? chciałby 6 milionów euro.
Informację o tym, że ósmy obecnie klub Serie A chce sprowadzić piłkarza Lecha podały serwis internetowy ItaSportPress, a wzmiankę o tym umieściła "La Gazzetta dello Sport". Delegacja Udinese spotkała się z Rudnevsem, z którym prowadzone były wstępne rozmowy. Włosi chcą przekonać władze Lecha, który za swojego piłkarza chce sześć milionów euro.

Kto jeszcze chciał Rudnevsa?

Łotewskim superstrzelcem, który w dwóch meczach z Juventusem w Lidze Europejskiej strzelił w sumie cztery bramki, interesowało się już wiele klubów. Najpoważniej brzmiały doniesienia o "Starej Damie", która chciała sprowadzić swojego kata. Włosi donosili już także, że Rudnevsa chce w swoich szeregach Borussia Dortmund. Władze Lecha w obu przypadkach konsekwentnie jednak zapewniały, że piłkarz nie jest na sprzedaż.

Wszystko o Lechu Poznań w - specjalnym serwisie Sport.pl ?