Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Ashley Cole chce odejść z Chelsea. Do Realu?

Mimo zapewnień Carlo Ancelottiego o pozostaniu Ashleya Cola w Chelsea Londyn, wszystko wskazuje na to, że Anglik jednak chce się z Londynu wyprowadzić. Czy będzie kolejnym piłkarzem, który zasili szeregi Realu Madryt?
Carlo Ancelotti zapewniał ostatnio, że Ashley Cole nigdzie się nie wybiera. Włoch komplementował piłkarza reprezentacji Anglii, nazywając go "najlepszym piłkarzem świata na swojej pozycji". Okazuje się jednak, że Cole, który wrócił do Londynu z pomundialowego urlopu wcale nie chce zostać w Londynie.

Dużo kontrowersji wzbudziła wypowiedź Cola po pożegnaniu się reprezentacji Anglii z mundialem w RPA. Obrońca przyznał, że "nienawidzi Anglików i p... życie w Anglii". Teraz żąda przeprowadzki. Brytyjskie gazety donoszą, że Cole spotkał się już z Ancelottim i przedstawił sprawę jasno.

Cole zdaje sobie sprawę, że trener mu ufa, ale chce odejść, żeby zmienić środowisko i odciąć się od plotek i afer, które kreują media, wkraczając w jego prywatne życie.

Zainteresowany Colem jest Real Madryt, które według spekulacji, jest w stanie wyłożyć za piłkarza Chelsea 25 milionów euro.

Rewolucja w pomocy Realu. Kaka na sprzedaż?  »


Więcej o: