Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Raul bliżej Tottenhamu niż Newcastle

Według brytyjskiego ?The Sun? Tottenham jest bliżej pozyskania legendy Realu Madryd, Raula, Sam zainteresowany powiedział niedawno, że chciałby zakończyć swoją karierę właśnie w Anglii. Tym samym ustosunkował się do plotek, jakoby miał trafić do Bundesligi, do Schalke 04.
Według AS, transfer Raula do Schalke 04 był prawie że dopięty na ostatni guzik . Oprócz drużyny z Gersenkirchen łączono również z inną drużyna Bundesligi, Wolfsburgiem. Jednak według "The Sun" piłkarz miał powiedzieć, że karierę chciałby zakończyć w Anglii.

Agent Raula, Barry O'Connor zapytany o zmianę klubu jego podopiecznego, powiedział: - Piłkarz tego pokroju zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale jeśli Real oficjalnie nie potwierdzi, że w sprawie transferu mamy wolną rękę, to klubu nie opuścimy.

W zeszłym sezonie w 37. spotkaniach El Capitan strzelił siedem bramek. Nabawił się również kontuzji kostki. W barwach Realu Raul występuje od sezonu 1994/1995. W sumie, przez piętnaście lat, które spędził w Madrycie, wystąpił w 550 meczach Primera Division, zdobywając 227 goli.

Gerrard nie odejdzie do Realu ?