Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. AC Milan gotów sprzedać Ronaldinho

Jedna z najlepszych drużyn Serie A, AC Milan, według doniesień Il Corriere dello Sport gotowa jest sprzedać Ronaldinho. Brazylijczyk miałby odejść z Mediolanu, tylko jeśli zainteresowany nim klub będzie w stanie zapłacić 10 milionów euro.
Zainteresowania byłą gwiazdą Barcelony nie kryją drużyny z Ameryki zarówno północnej jak i południowej. Chętnie w swoich szeregach widziałoby go Los Angeles Galaxy, w którego barwach występował David Beckham. Nad pozyskaniem Ronaldinho zastanawia się również jego rodzimy klub, brazylijska potęga - Flamengo Rio de Janeiro.

Brazylijczyka obecny kontrakt z Milanem obowiązuje jeszcze przez rok. Trzydziestolatek do Włoch trafił latem w 2008 roku. Sezon 2009 - 10 obfitował raczej w nieobyczajne zachowania Brazylijczyka niż jego dobrą piłkarską grę.

Włodarze trzeciej drużyny Serie A ostatniego sezonu gotowi są zaproponować byłemu mistrzowi świata przedłużenie kontraktu, ale nie są w stanie zapłacić mu więcej niż 4 miliony euro za rok. Obecnie piłkarz zarabia 7,5 miliona.

Trudna decyzja przed Fabregasem


Więcej o: