Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Hodgson: Torres nie jest na sprzedaż

- Spotkałem się z Fernando i odbyliśmy miłą rozmowę. On nie jest na sprzedaż, i nie przyjmiemy żadnej oferty dla niego - powiedział nowy szkoleniowiec Liverpoolu Roy Hodgson.
Po tym jak Liverpool nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, w mediach brytyjskich pojawiły się informację, że w klubu odejdzie Fernando Torres. Hiszpańskim napastnikiem poważnie zainteresowana jest Chelsea Londyn. Nowy trener Liverpoolu Roy Hodgson zapowiedział jednak, że Torres nie jest na sprzedaż.

- Spotkałem się z Fernando. To bardzo przyjemny człowiek, odbyliśmy miłą rozmowę. - powiedział Hodgson dziennikarzom. - Jest graczem Liverpoolu, i jeżeli o mnie chodzi, to chcę żeby pozostał. On nie jest na sprzedaż i nie oczekujemy rozpatrywania żadnych dla niego - zapowiedział.

- Chcemy go zatrzymać, Moja rozmowa z nim była krótka, bo musiałem wyjeżdżać na obóz do Szwajcarii. Rozmawialiśmy o mundialu, jego kontuzji i jak sobie wyobrażam współpracę z nim - wyjaśnił Hodgson. Dodał też, że ma za sobą rozmowę ze Stevenem Gerrardem, którego chce kupić Real Madryt. - Jesteśmy w sytuacji, w której słyszymy, że o naszych graczy zabiegają inne kluby, ale to tylko plotki - skomentował Hodgson.

Anglik nie zdołał się skontaktować z Javierem Mascherano. - Próbowałem .Wysłałem mu wiadomość na sekretarce i wysłałem wiadomość SMS, ale bez odpowiedzi. Ale będąc dla niego fair, pojechał chyba po mundialu do Argentyny. Nie zawsze łatwo jest być w kontakcie ze wszystkimi - zakończył Hodgson.

Manchester United ograł Celtic Glasgow ?