Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Beckham: Giggs może być kolejną gwiazdą Red Bulls

David Beckham jest zdania, że po ściągnięciu Thierry'ego Henry'ego do New York Red Bulls, kolejną gwiazdą w tym zespole może być Ryan Giggs. - Dla piłkarza tego kalibru i z takim imieniem rozpoznawalnym na całym świecie, gra w Nowym Jorku dla Red Bulls byłaby czymś wyjątkowym - powiedział gwiazdor Los Angeles Galaxy.
- Nie mogę się doczekać gry przeciwko niemu. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i świetnie się dogadujemy. Giggs ma wyjątkowy talent - powiedział Beckham. - Myślę, że Ryan dbał o siebie wystarczająco dobrze przez tyle lat i dlatego wciąż gra na tak wysokim poziomie w tym wieku - dodał.

Sam Giggs, który ma już 36 lat przyznał ostatnio na łamach brytyjskich mediów, że mógłby zakończyć swoją karierę w Ameryce. Piłkarz ten wciąż ma ważną przez rok umowę z Manchesterem United. Pojawiają się głosy, że po jej zakończeniu mógłby już być zbyt stary, by grać na tak wysokim poziomie.

- Moim zdaniem jeśli Ryan wciąż czuje, że może to robić, to na pewno nie przestanie. Nie ma znaczenia ile masz lat. Gdy Ryan Giggs i Thierry Henry przyjeżdżają do USA i grają w MLS, to jest to świetne dla piłki nożnej - powiedział były piłkarz MU.

Beckham zaznaczył także, że ostatnie - bardzo emocjonujące - występy amerykańskich piłkarzy na mundialu znacznie pomogły popularności tej dyscypliny w USA. - Słyszałem, że finał oglądało tu 25 milionów osób. W kraju, gdzie soccer nie jest numerem jeden, to naprawdę coś wyjątkowego.

Henry podpisał kontrakt z New York Red Bulls ?


Więcej o: