Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Abramowicz daje 60 mln funtów za Torresa

Chelsea Londyn jest poważnie zainteresowana kupnem Fernando Torresa. Roman Abramowicz jest gotów zapłacić za napastnika Liverpoolu 60 milionów funtów - donoszą brytyjskie media. Byłby to rekordowy transfer w angielskiej lidze.
60 milionów funtów, które oferuje Rosjanin to i tak o 10 milionów za mało. W kontrakcie Hiszpana suma odstępnego ustalona jest na 70 mln funtów.

Obecnie napastnik reprezentacji Hiszpanii skupia się na środowym meczu półfinałowym z reprezentacją Niemiec. Jego przyszłość klubowa jest jednak wciąż niepewna. Agent piłkarza odmówił zapewnienia, że jego klient pozostanie w Liverpoolu. Zapowiadany transfer do Barcelony prawdopodobnie nie dojdzie jednak do skutku.

Właściciel Chelsea Roman Abramowicz poleciał do RPA, żeby spotkać się z Torresem i porozmawiać o rekordowym kontrakcie. Nie od dziś wiadomo, że Rosjanin lubi sprowadzać na Stamford Bridge wielkie talenty i potrafi za nie płacić wielkie sumy. Torres jest podobno jego głównym celem transferowym na ten rok.

Nowy trener The Reds, Roy Hodgson, ma przed sobą ciężkie zadanie. Z klubu prawdopodobnie odejdą dwie największe gwiazdy - Fernando Torres i Steven Gerrard. Liverpool jest również bardzo zadłużony. Amerykańscy właściciele klubu - Tom Hicks i George Gillett prawdopodobnie zgodzą się na transfery, które podreperowałyby kondycję finansową drużyny z Anfield Road.Fabregas czuje, że musi dołączyć do Barcelony ?