Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Peszko zaakceptował ofertę Panathinaikosu

PRZEGLĄD PRASY. Sławomir Peszko ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z Panathinaikosem Ateny - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Pomocnik Lecha Poznań przebywał na rozmowach w Atenach, a w piątek ma pojawić się w siedzibie "Kolejorza", by przedstawić swoją decyzję w sprawie transferu.
Mimo, że oficjalnie ateński klub nie podjął jeszcze decyzji w sprawie kupna polskiego piłkarza, to greccy dziennikarze sugerują, że poznał on już warunki kontraktu. Panathinaikos ma zaoferować mu czteroletnią umową z roczną pensję wysokości około 600. tysięcy euro. Miało to zostać ustalone podczas spotkania Peszki i jego agenta z wiceprezesem "Koniczynek" Dimitrisem Gontikasem.

Władze klubu poprosiły Polaka o parę dni cierpliwości. Wszystko dlatego, że wkrótce Panathinaikos będzie miał nowego dyrektora sportowego i to on podejmie decyzję o tym transferze. Bardzo pozytywną opinię wystawił jednak Peszce asystent trenera Krzysztof Warzycha i to przesądza raczej o zmianie barw klubowych przez reprezentanta Polski.

Jaką decyzję podejmie Peszko? Lech, czy Panathinaikos? ?