Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Isco i Morata w Milanie za 150 mln euro?

Jak donosi hiszpański dziennik "AS" Alvaro Morata oraz Isco są na liście życzeń AC Milan. Włoski klub gotów jest wydać na nich w sumie 150 mln euro. O ile do skutku dojdzie przejęcie klubu przez chińskich inwestorów.
Ani Isco ani Morata nie są do końca zadowoleni z roli, jaką pełnią w drużynie dowodzonej przez Zinedine Zidane'a. Dodatkowo, Real odłożył rozmowy o przedłużeniu kontraktu z Isco. Z kolei Morata przegrywa rywalizację o miejsce w składzie z Karimem Benzemą.

Obu chciałby zatrudnić u siebie Milan, który, zdaniem dziennika "AS", byłby w stanie zapłacić latem łącznie 150 mln euro. O ile do skutku dojdzie przejęcie klubu przez chińskich inwestorów.

Sino-Europe Sports Investment Management - to chińskie konsorcjum miało przejąć legendarny włoski klub, ale umowa jeszcze nie weszła w życie. Chińskie władze blokują inwestycje zagraniczne, konsorcjum nie zebrało wynegocjowanej sumy i finalizacja transakcji została przełożona o kolejny miesiąc. Według wstępnego porozumienia Chińczycy mieli zapłacić za klub 740 mln euro.