Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Franck Kessie zachwyca wielkie kluby! Co za kolejka

Franck Kessie, 19-letni pomocnik Atalanty Bergamo zachwyca najlepsze europejskie kluby. Po Iworyjczyka już ustawia się kolejka chętnych, a wśród nich: Chelsea, Manchester City, Arsena,l Juventus, Inter Mediolan i Napoli.
Defensywny pomocnik Atalanty Bergamo, to obecnie jeden z najlepiej rozwijających się zawodników na tej pozycji. 19-latek jest regularnie obserwowany przez skautów najlepszych i najbogatszych klubów.

Chelsea, Manchester City, Arsenal, Juventus, Inter Mediolan i Napoli już ustawiły się w kolejce po młodego piłkarza. Światowe media sugerują, że piłkarz Atalanty w najbliższym czasie przeprowadzi się do Anglii. Serwis Goal.com informuje, że najbardziej zdeterminowany jest Arsenal, ale Chelsea i Manchester City mogą przebić ewentualną ofertę "Kanonierów".

Franck Kessie w tym sezonie zagrał w 10 meczach Atalanty. Strzelił w nich pięć goli, a do tego dołożył dwie asysty. Portal Transfermarkt wycenia Iworyjczyka na 7,5 miliona euro, ale mało prawdopodobne, żeby włoski klub oddał go do innego zespołu za mniej niż 10 milionów.

Przyszłe stadiony europejskich gigantów zachwycają