Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Jese Rodriguez może odejść z Realu Madryt Borussii Dortmund

Borussia Dortmund chciałaby pozyskać Jese Rodriguueza z Realu Madryt - informuje madrycki "AS".
Na poniedziałkowej konferencji prasowej trener Realu Zinedine Zidane stwierdził, że Jese powinien regularnie grać. Jednak w Realu konkurencja jest za wielka.

Z tego powodu Real myśli o tym, by sprzedać Jese, ale zapisać w kontrakcie możliwość jego odkupu, jeśli będzie dobrze radził sobie w nowym klubie. Tak postąpiono w przypadku Daniela Carvajala (Bayer Leverkusen) oraz Alvaro Moraty (Juventus). Obaj wrócili do Madrytu.

Fanem Jese jest Thomas Tuchel. Trener Borussii Dortmund szuka kandydatów do wzmocnienia ofensywy, ale dużo zależy od tego, czy uda się sfinalizować transfery Mario Goetzego (Bayern Monachium) oraz Andre Schuerrle (VFL Wolfsburg).

W dodatku Real wstrzymuje się jeszcze z decyzją o transferze Jese - to dlatego, że FIFA jeszcze nie wydała ostatecznej decyzji dotyczącej zakazu transferowego. 23-letnim Jese interesują się również Bayer Leverkusen i Betis.39 niezwykłych sportowych ciekawostek! [KLIKNIJ]


Zdjęcie UMBRO OCHRANIACZE NEO SHIELD SHIP 20564U32H Zdjęcie Umbro Ochraniacze Specjali Eternal Slip Jnr 20602udju Zdjęcie Umbro Ochraniacze Veloce Slip Jnr 20663U95U
UMBRO OCHRANIACZE NEO SHIEL... Umbro Ochraniacze Specjali ... Umbro Ochraniacze Veloce Sl...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info