Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2016. Transfery. Blaise Matuidi w Manchesterze United?

Francuskie i angielskie media donoszą, że Blaise Matuidi dostał w poniedziałek zgodę na opuszczenie na chwilę obozu reprezentacji Francji i wylot do Anglii, gdzie pomocnik miał prowadzić rozmowy na temat przejścia do Manchesteru United


29-letni zawodnik PSG miał wylecieć w poniedziałek rano prywatnym samolotem do Anglii, by ustalić warunki kontraktu z jednym z klubów Premier League. Francuska edycja Goal.com donosi, że defensywny pomocnik stanie się zbędny w Paryżu po dołączeniu do klubu Grzegorza Krychowiaka, Hatema Bena Arfy i Thomasa Meuniera.

Lokalne dzienniki z Manchesteru wywęszyły, że Matuidi przybył do ich miasta, by negocjować z Manchesterem United, który został właśnie przejęty przez Jose Mourinho.

"Czerwone Diabły" pozyskały niedawno Henricha Mchitarjana z Borussii Dortmund. Nadal czekają jednak na oficjalne ogłoszenie transferu Ormianina.

Francja rozbiła w niedzielę Islandię 5:2 w ostatnim ćwierćfinale Euro 2016 i w meczu o finał zmierzy się w czwartek z reprezentacją Niemiec.Oni po mistrzostwach Europy mogą być bohaterami wielkich transferów!
Czy Matuidi sprawdzi się w Manchesterze?