Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Ibrahim Afellay podpisał kontrakt ze Stoke City

Ibrahim Afellay został piłkarzem Stoke City. 29-letni holenderski skrzydłowy podpisał w poniedziałek dwuletni kontrakt.
Afellay był wolnym zawodnikiem od początku lipca, po tym jak wygasł jego kontrakt z Barceloną. 50-krotny reprezentant Holandii dołączy w Stoke do rodaków Erika Pietersa i Marco vana Ginkela. Będzie też grał z innymi graczami Barcelony: Bojanem Krkiciem, Marcem Muniesą oraz Mohą.

Afellay przeszedł do Barcelony z PSV w 2010 roku, ale zagrał w niej jedynie 21 meczów w lidze. Był wypożyczany do Schalke i Olympiakosu Pireus.

- Nie jest tajemnicą, że Ibrahimem interesowało się wiele klubów i jesteśmy zachwyceni, że wybrał nas - powiedział dyrektor wykonawczy klubu Tony Scholes.

To kolejne wzmocnienie Stoke przed kolejnym sezonem. Wcześniej klub pozyskał Phillipa Wollscheida, Jakoba Haugaarda, Joselu, Van Ginkela, Glena Johnsona, Shaya Givena i Mohę.

Mexes jak trafia, to "stadiony świata"! Ale ta przewrotka Hodżicia... [STADIONY Z CZUBA]
Zdjęcie ADIDAS Piłka Finale Berlin Training (hala) S86748 Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA EKSTRAKLASA OMB M35837 Zdjęcie Adidas Piłka nożna EPP Glider S12242
ADIDAS Piłka Finale Berlin ... ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA ... Adidas Piłka nożna EPP Glid...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (4)
Premier League. Ibrahim Afellay podpisał kontrakt ze Stoke City
Zaloguj się
  • Jakub Olszewski

    0

    Witam. Tworzę ligę do Fantasy Premier League. Nie będzie ona typowa, ponieważ zamierzam zaprosić po jednym kibicu z każdej drużyny grającej w Premier League. Jest to liga head to head. Liczę na wyrównaną walkę fanów ligi angielskiej Serdecznie zapraszam. Kod do ligi to: 390462-194215

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX