Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Torres wypożyczony do Atletico

Fernando Torres został wypożyczony z AC Milan do Atletico Madryt do końca sezonu 2015/16. Informację tę potwierdziła oficjalna strona internetowa mistrzów Hiszpanii.
Torres w Atletico zaczynał swoją piłkarską karierę. W Madrycie był gwiazdą, podobnie jak później w Liverpoolu, ale odkąd w 2011 roku trafił do Chelsea, jego kariera przygasła. Przed tym sezonem 30-letni napastnik został wypożyczony z londyńskiego klubu do Milanu, jednak nie zdołał przebić się na stałe do pierwszego składu. W sobotę Chelsea porozumiała się z Włochami w sprawie definitywnego transferu. Teraz już jako gracz Milanu zostanie wypożyczony do Atletico.

Torres musi jeszcze tylko przejść testy medyczne i 5 stycznia wraz z otwarciem okienka transferowego podpisze kontrakt z klubem, z którym był związany już jako 11-latek. W 2001 roku Torres zadebiutował w II lidze hiszpańskiej jako 17-latek, a zaledwie dwa lata później był już kapitanem zespołu.

Pierwszym meczem Torresa po powrocie do Atletico może być spotkanie z Realem Madryt w 1/8 finału Pucharu Króla zaplanowane na 7 stycznia.

Co to był za rok dla polskich kibiców! Powspominaj i wygraj 500 zł [KONKURS]