Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ligue 2. Ljuboja w RC Lens

Grający w poprzednim sezonie w Legii Warszawa Danijel Ljuboja będzie w przyszłym sezonie piłkarzem francuskiego klubu Ligue 2 RC Lens.
- Byłem pod wrażeniem po rozmowach z prezydentem klubu i trenerem. Wszystko wyjaśniło się w środę. Szybko doszliśmy do porozumienia w sprawie kontraktu. Lens to jeden z najpopularniejszych klubów we Francji i zrobię wszystko, abyśmy awansowali do Ligue 1 - powiedział Ljuboja

Ljuboja był wolnym zawodnikiem. Ostatnie dwa lata spędził, grając w Legii Warszawa. W barwach stołecznego zespołu wystąpił w 80 oficjalnych meczach, w których strzelił 30 goli. Serb mocno przyczynił się do pierwszego od siedmiu lat mistrzowskiego tytułu. Klub z Łazienkowskiej nie przedłużył z nim jednak kontraktu, który wygasł 30 czerwca.

Na to, że Ljuboja nie został w Legii, duży wpływ miał fakt, że Serb po pucharowym meczu ze Śląskiem został przyłapany na nocnej imprezie z Miroslavem Radoviciem. Obaj Serbowie balowali do rana w jednym z warszawskich lokali. Kilka dni później Ljuboja został odsunięty od drużyny, a do składu wrócił dopiero na ostatni mecz ligowy ze Śląskiem. Ale tylko po to, by pożegnać się z kibicami.

Przez kilka ostatnich dni w mediach przewijała się plotka o tym, że Serba chce zatrudnić Pogoń Szczecin.