Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Ferguson: Jesteśmy zainteresowani Lewandowskim

Sir Alex Ferguson na łamach brytyjskiej prasy potwierdza zainteresowanie Robertem Lewandowskim. - Bayern Monachium jest jednak w tym wyścigu przed nami - twierdzi Szkot.
Temat Lewandowskiego w Manchesterze pojawił się w grudniu ubiegłego roku. Serwis goal.com napisał wtedy, że polski napastnik dogadał się z 'Czerwonymi Diabłami' i po sezonie przeniesie się na Old Trafford. Kilkanaście dni później sir Alex Ferguson zaprzeczył tym doniesieniom.

W ostatnich miesiącach media częściej rozpisywały się o transferze Lewandowskiego do Bayernu Monachium. Manchester jednak nadal nie rezygnuje ze sprowadzenia Polaka. - Pytacie o wielkie transfery? Zwykle w takich przypadkach rozmawiamy o napastnikach, ale w naszym przypadku to skomplikowana sprawa - powiedział dziennikarzom Ferguson. Szkot zapytany o Roberta Lewandowskiego odparł: - Tak, jesteśmy nim zainteresowani. Ale w tym momencie Bayern jest przed nami. Musimy poczekać do końca sezonu, do zakończenia rozgrywek ligowych. Wtedy wszystko może się zmienić - cytuje Fergusona Sunday Express.

Lewandowski królem strzelców?

Lewandowski w sobotę strzelił swojego 23. gola w tym sezonie Bundesligi. To dla niego także 12. mecz z rzędu, w którym zdobył bramkę. Polski napastnik prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi, o dwa trafienia wyprzedzając Stefana Kiesslinga z Bayeru Leverkusen.Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida